een TOPbaan IN Banen QiJobTrack.nl Adviseur Facilitaire Zaken (v/m) :.<S Werkvoorbereider Netten Elektrotechniek COLÏJN Eetcafé de Optimist Seizoen medewerker keuken i Jr 22 I Zaterdag 3 maart 2007 PZC Kijk ook op Ben jij de daadkrachtige adviseur die het beleid op het gebied van facilitair management verder wil ontwikkelen? Goes is voor de afdeling Interne Zaken op zoek naar een enthousiaste Voor 24 uur per week Je bent in het bezit van een HBO-diploma Facility Management, zorgt voor de verdere ontwikkeling van beleid en werkprocessen op het gebied van facilitair management en draagt bij aan de verdere professionalisering van de afdeling. Wij bieden de juiste kandidaat een bruto maandsalaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1990,- (aan loopschaal 8) en maximaal 3273,- (schaal 9) bedraagt bij een fulltime dienstverband. Een uitloop tot 3639,- bruto per maand behoort - onder bepaalde voorwaarden - tot de mogelijkheden. Geïnteresseerd? Stuur dan vóór 19 maart 2007 een brief met cv naar de gemeente Goes, afdeling P&O, Postbus 2118, 4460 MC Goes of stuur een e-mail naar vacatures@goes.nl. Ga voor volledige informatie over deze vaca- Geen acquisitie ture naar www.goes.nl. gemeente Goes Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Projecten Werkvoorbereiding, met standplaats Goes, bestaat een vacature voor een fulltime werkvoorbereider. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Correct, tijdig en economisch zo gunstig mogelijk voorbereiden van geplande werk zaamheden aan kabels en leidingen inclusief bovengrondse bedrijfsmiddelen (regel- en verdeelkasten) van multidisciplinaire werken (Gas, Water, Elektriciteit en CAI). - Eigenaar van het technische projectontwerp en de werkwijze gedurende het hele traject van voorbereiding tot uitvoering. - Verantwoordelijk voor de scopevorming, behoeftebepaling van hoeveelheden (mensen en middelen) en kostprijsbepaling. - Bereidheid om deel te nemen in de wacht- en storingsdienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Afgeronde mts opleiding, richting Elektrotechniek aangevuld met opleidingen voor de andere disciplines. - Ervaring met de bovengenoemde werkzaamheden bij voorkeur in de energiesector. - Opleiding projectmatig werken of de bereidheid deze te volgen. - Kennis van SAP, Access, Mecoms en Office. - Goede communicatieve vaardigheden; pro-actieve en positieve instelling. - Procesdenker, kostenbewust en kwaIiteitsgericht. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Salarisindicatie Afhankelijk van ervaring en opleiding. Wat bieden wij? Werken bij DEITA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training, Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Mart Ribbink, regiomanager Werkvoorbereiding, telefoonnummer 0113 88 44 03. Een assessment kan deel uit maken van de selectieprocedure. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail, f DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@deita.nl www.delta.nl F Colijn Informatie Technologie BV. Goes, 0113-236000 bij de MARKTLEIDER van Nederland! Colijn IT is een nationaal en (beperkt) internationaal opererende onderneming met een team van 42 enthousiaste medewerkers. Wij verzorgen ontwerp, realisatie en beheer van bedrijfsapplicaties en IT-infrastructuren voor de Wonenbrache (meubelbranche). Om te excelle ren binnen deze Wonenbranche, blijft Colijn IT investeren in groei en zijn leidende marktpositie, mensen, bedrijfsoplossingen en diensten. Daarom zijn wij met name op zoek naar: APPLICATIEONTWIKKELAAR m/v Als applicatieontwikkelaar werk je in een team aan nieuwbouw en onderhoud van software. Vanaf het ontwerp tot en met de oplevering ben je verantwoordelijk voor de realisatie van nieuwe functionaliteiten (m.a.w. je ontwerpt, realiseert, test, implementeert en documenteert) De persoon die wij zoeken heeft: Afgeronde MBO+ opleiding, bij voorkeur Informatica, of vergelijkbare relevante opleiding; Ervaring met software ontwikkeling; Kennis van en ervaring met SQL en database ontwerp; Affiniteit met nieuwe ontwikkelingen (java, xml, web) Ervaring met een financiële en/of logistieke applicatie (is een pré) Analytisch. IT ENGINEER m/v Als IT engineer verzorg je de implementatie en het technische en functionele beheer van informatiesystemen, netwerken, PC's, randapparatuur en communicatieapparatuur bij onze klanten. De persoon die wij zoeken heeft: Afgeronde MTS/MBO ICT Electro, TCK/E of HTS of vergelijkbare relevante opleiding; Rijbewijs B; Kennis van besturingssystemen Windows 2000/XP 2003 Server en Linux; Communicatieapparatuur (kennis van Cisco is een pré); Ervaring met elektronica t.b.V reparaties aan apparatuur is een pré; Enige jaren werkervaring strekt tot de aanbeveling. Wij bieden: Een goede beloning Doorgroei mogelijkheden Interne opleidingen door ervaren collega's Externe opleidingen door gerenomeerde leveranciers Een uitdagende en verantwoordelijke functie; het betreft grotendeels zelfstandig werk Een goede werksfeer; u maakt deel uit van een relatief jong team die op een serieuze, maar informele manier met elkaar omgaan. Voor vragen m.b.t. de functie van applicatieontwikkelaar of IT engineer kunt u contact opnemen met: dhr. R. Colijn of dhr. J. van der Maale Schriftelijke sollicitaties, opgave van uw persoonlijke gegevens, werkervaring en opleiding kunnen gericht worden aan: Colijn Informatie Technologie BV. T.a.v. de Directie, Amundsenweg 25, Postbus 171, 4460 AD GOES - Geen belangstelling voor commerciële acquisitie - Kwaliteit en gezelligheid, is waar wij voor gaan. m/v Bouw Nederland niet vol! Ga nu naar: ZUINIG OP RUIMTE.NL j T" Gh tt Milieu De Provinciale Milieufederaties (fulltime) Voor een periode van 6 maanden vanaf 1 april Voor deze afwisselende functie vragen wij: een opleiding voor de horeca keuken zelfstandig kunnen werken ook kunnen functioneren in een team creativiteit met gevoel voor smaak flexibele werkinstelling Wij bieden u: salaris volgens horeca Cao gezellig team collega's in kleine organisatie volop kansen je zelf te ontplooien Geïnteresseerd in deze functie reageer dan bij voorkeur binnen 10 dagen schriftelijk of per e-mail. Eetcafé de Optimist, t.a.v. Dhr. M. Gunst. Sluisplateau 30b 4424 SK Wemeldinge e-mail info@eetcafedeoptimist.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 22