Familieberichten 28 I Vrijdag 2 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Blij en dankbaar zijn wij met onze zoon Lucas Lucas is het broertje van Annyck. 24 februari 2007 Paul en Leone Nieuwenhuize-Molhoek Rosierlaan 21 4413 HC Krabbendijke Op veel te jonge leeftijd moeten we afscheid nemen van onze neef Jacky Traas Ooms en tantes Neven en nichten Familie Sinac 's-Heerenhoek, 27 februari 2007 Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Jacky Traas Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Adrie, Marja, Jan en Tilly, Nico en Janet en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jacky Traas Jacky was al meer dan 25 jaar terreinmedewerker bij onze Vereniging. Wij verliezen in hem een markante collega en trouwe werk nemer. Wij wensen de familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Namens de landelijke directie en medewerkers van Vereniging Natuurmonumenten Jan jaap de Graeff algemeen directeur Namens de regio Zuid-Holland en Zeeland Juun de Boer regiodirecteur Chef en directe collega's van de beheereenheid Schelde Arjan Boon, René Wink. Andre Hannewijk en Femke Deelstra Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerkster Lucy Pateer Lucy was sinds 1978 werkzaam, eerst in het ziekenhuis in Hulst en later in Terneuzen op de afdeling obstetrie en gynaecologie. Door ernstige ziekte heeft zij haar werk vroegtijdig moeten neerleggen. Zij werd zeer gewaardeerd, zowel door patiënten als door collega's. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Tot ons verdriet is van ons heengegaan onze collega, Lucy Pateer In Lucy hadden we een zeer gewaardeerde collega, die haar patiënten op onze afdeling met haar hart verzorgde. Lucy, we missen je. Collega's afdeling B0 Ziekenhuis De Honte Stil en geraakt zijn we door het overlijden van de echtgenote van onze collega Lucy van Doorn We wensen Adrie en familie heel veel sterkte toe. Collega's Meetadviesdienst Zeeland Lieve Ria In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven Etten-Leur: A.W. Reijnaars-Pipping Berghem: Lenie en Frits van de Peppel-Reijnaars Kristel en Jaap Erik Etten-Leur: Jan en Francien Reijnaars- van Oorschot Meivin Sjoerd en Sandra Diep verslagen geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze moeder, oma en tante Annie de Palm 16 maart 1943 r 27 februari 2007 P.D. van Campenstraat 39 4336 AL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zondag 4 maart van 15.00 tot 15.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 5 maart om 14.30 uur op de Westerbegraafplaats aan de Hengeloseweg 487 te Enschede. Ze hield van witte rozen. Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze oud - collega en medewerkster Helène Simonse Ons medeleven gaat uit naar haar kinderen en kleinkinde ren. Wij wensen ze veel kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens maatschap chirurgie, kaakchirurgie en medewerkers ,,Het leven is een strijd die je uiteindelijk zal verliezen. Maar je moet de moed hebben die strijd te voeren. Op 28 februari is overleden ArieBilius geboren 5 juli 1928 te Zierikzee Met hartstocht heeft hij gestreden voor een betere wereld. Daarbij heeft hij zijn naasten en zichzelf niet gespaard. Zijn kinderen: Frank Bilius Mariëtte Bilius Klaas Katerstraat 14 6706 DS Wageningen Zijn lichaam heeft hij ter beschikking gesteld aan de weten schap. Er is geen begrafenis of crematie. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.uitvaartzorgcentnim.nl be Enige en algemene kennisgeving. Wederom werden we in onze familiekring getroffen door het overlijden van onze broer, zwager en oom Marinus Dekker Nisse, 30 januari 1925 128 februari 2007 P. Dekker (in herinnering) Hoogvliet: J. Wabeke - Dekker J. Wabeke (in herinnering) Kapelle: A. Wisse - Dekker J. Wisse Biezelinge: Joh. Dekker A.Dekker - van Stee Kapelle: J. Dekker (in herinnering) A.Dekker - van de Vrie L. Dekker (in herinnering) J. Dekker - van Noort (in herinnering) Kapelle: J. Dekker (in herinnering) M.E. Dekker - van Liere Neven en nichten Alle medewerkers van zorgcentrum "Cederhof" afd. unit "Ter Valcke"zijn we zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg en verpleging. I Correspondentieadres: Fam. A. Wisse-Dekker, I C.D. Vereekestraat 47,4421CC Kapelle De afscheidsdienst waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, I zal worden gehouden op maandag 5 maart om 14.00 uur 1 in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. De begrafenis zal om plm. 15.00 uur plaatsvinden op de f I algemene begraafplaats te Kapelle. f Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in I 1 voornoemd rouwcentrum. Herinner mij. maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon.. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Gré Szydlowski-Steenhaard weduwe van Peter Szydlowski in de leeftijd van 84 jaar. Goes: Rieten Herman de Bokx Remcoen Monica Vlissingen: Dina en Henk de Bree Toos en Peter Kevin, Kenny Diana en Paul Roxanne, Mitchell Vlissingen: Jos en Judy Szydlowski Robin en Eefje Jonah Christa en Dennis Amy Een woord van dank aan de medewerkerssters van Zorgcentrum Ter Reede te Vlissingen en aan de Alpha hulp van Zorgstroom voor de goede verzorging die zij haar de laatste tijd verleenden. 28 februari 2007 Westerzicht 167, 4385 AE Vlissingen Zij is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 2 maart van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 3 maart van 15.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 5 maart om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bezige handen nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Stil ging je heen, lang heb je gewacht op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Gekomen tot de leeftijd der sterken, is na een kortstondige ziekte toch nog onverwachts van ons heengegaan Johannes Nijsse weduwnaar van Melania Maria Leidinger 28 mei 1921, t 28 februari 2007, Kloetinge Hoofdplaat Daisy t en Ronny Naeyaert-Nijsse Monica en Rua Richard en Agnes Helga en Paul Aspeslagh-Nijsse Peter en Anoek Familie Nijsse Correspondentieadres: Familie Aspeslagh-Nijsse Dorpsstraat 12, 4513 AM Hoofdplaat. De uitvaartdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56