op in 'de grote beurt'
'Achterin zo'n ziekenwagen kun je een hoop gekkigheid uithalen' ciei Bceien
knapt voor het programma De Grote Beurt een oude ambulance op.
PZC Vrijdag 2 maart 2007 I 47
08.00 RTL Nieuws.
08.15 Teleshop 7: Teil
sell. 08.45 RTL Nieuws.
09.00 RTL Z Nieuws.
09.20 Nederland onder
weg. 09.40 RTL Z
Nieuws. 13.20 Boom
ing business. 13.40 RTL
Z Nieuws. 15.20 Rick
Nieman interviewt...
Jacques Rogge (2).
15.40 RTL Z Nieuws.
06.15 The incredible
Hulk. 07.10 Hart van
Nederland - Vroege
editie. 07.30 Tele 6: Tel
sell. 08.30 It's all relati
ve. 08.55 Tele 6: Tel
sell. 10.00 Show
nieuws. 11.00 Tele 6:
Tel sell. 12.10 Medisch
centrum. 12.40 Galaxy.
14.00 The bold and
the beautiful. 14.30 Ga
laxy. 16.30 The Cosby
show. 17.00 The flying
doctors.
06.00 Extreme home
makeover. 06.45 Safari.
07.05 All about the An
dersons. 07.35 Rosean-
ne. 08.05 Hope
Faith. 08.30 Tel sell.
09.05 Hope Island.
10.00 Tel sell. 10.30 As
tro TV. 11.40 Galaxy.
12.35 Tel sell. 13.35 Ho
pe Faith. 14.00 Ga
laxy. 14.40 Roseanne.
15.15 Disney Feest:
101 Dalmatians. 15.50
Yes, dear. 16.15 Ga
laxy. 16.55 Tyra. 17.50
Ellen.
VERONICA
05.59 Jetix. 06.00 Koala
Broertjes. 06.10 De
Drieling. 06.35 B-Da-
man. 06.55 Pokemon.
07.50 Totally Spies.
08.30 Captain Flamin
go. 08.55 Shuriken
school. 09.40 Galactic
football. 10.20 Carl 2.
11.05 What's with An
dy. 11.44 Team Galaxy.
12.24 Totally Spies.
13.20 Horseland. 14.10
Atomic Betty. 14.40
Team Galaxy. 15.05 To
tally Spies. 15.30 Ato
mic Betty. 15.55 Jacob
Dubbel. 16.15 Carl 2.
16.35 Captain Flamin
go. 17.05 Shuriken
school. 17.25 Pucca.
17.35 Totally Spies.
06.00 Homeshopping.
09.00 Lotte. 09.35 Inter
actieve dag televisie.
09.45 Interactieve och
tend televisie. 10.20
De Gouden Kooi.
10.55 Tijd voor tien.
11.50 Interactieve dag
televisie. 12.00 Live
Shop. 14.05 Amazing
animal videos. 14.35
Postcode Loterij: Deal
or no deal. 15.20 Inter
actieve middag televi
sie. 16.05 Lotte. 16.35
De bruiloft van Marjo
lein Joop. 17.05 Life
with Bonnie. 17.25 De
leukste thuisvideo's.
O
Cl
18.00 The A-Team, ac
18.00 The bold and
18.00 Ellen.
18.00 Spin city, come
18.00
De leukste thuis
tieserie
the beautiful.
18.15 Judging Amy,
dyserie
video's
18.55 Law order,
18.25 Medisch cen
dramaserie
18.30 Joey, comedyse
18.25
Het weer
00
misdaadserie
trum, reality
rie
18.55 The Simpsons,
animatieserie
18.30
Lotte, soap
O
O
19.55 Voetbal op vrij
19.00 Hart van Neder
19.10 Extreme home
19.20 The Simpsons.
19.00
De bruiloft van
dag.
land - Vroege
makeover.
19.50 Politieachtervol-
Lisette Hinko.
editie.
gingen.
19.30
De Gouden
V0
19.25 Shownieuws.
Kooi.
O
O
20.30 Eredivisie live:
20.30 Sterren dansen 20.05 Will Grace 20.20 Wegmisbrui-
20.00 PostcodeLoterij:
FC Groningen -
op het ijs, ijs- 20.30 Medium, Ameri- kers.
Deal or no deal.
NAC.
show met be- kaanse misdaad-
20.30 Van stoeipoes
kende Nederlan- serie
tot dramadame,
ders
pornoactrices
krijgen acteerop
leiding
21.25 Lost, Amerikaan- 21.20 Top Gear, autor- 21.30 G-Spot, comedy-
se dramaserie ubriek serie
22.30 Windtalkers,
oorlogsdrama
22.30 Hart van Neder
land - Late edi
tie.
22.45 Piets weerbe
richt.
22.55 Shownieuws.
22.20 Band of
brothers, Ameri
kaans oorlogs
drama
22.20 De grote beurt
V.I.P., autoru
briek
22.00 Courting Alex,
comedyserie
22.30 (TT) De Wed
strijden, met
o.a. FC Gronin-
gen-Heerenveen
00.59 Teleshop 7.
01.00 Astrotijd,
01.15 Nachtlounge.
03.00 The hotspot.
05.30 Astrotijd.
06.59 Einde.
23.30 Nature unleas- 23.25 Will Grace. 23.05 Sexcetera. 23.45 Het weer.
hed: Avalanche, 23.55 Tyra. 23.35 Family business. 23.50 Zendtijd voor
speelfilm NOX.
01.10 Nachtprogram
mering: Galaxy.
Aansl.: Hart van
Nederland -
Late editie.
00.50 Nachtprogram
mering: Relax
TV.
00.10 Christine live on
fri day night
01.45 Nachtprogram
mering: Late
night.
04.50 Hart van Neder
land.
00.45 Spelprogramma:
Ready2Play
00.55 De Gouden
Kooi
01.20 Spelprogramma:
Ready2Play
03.30 Hour of control
de Eend van Mental Theo. Toch
maar niet, beslist hij even later ter
wijl hij in de achterbak de ruimte
opneemt. „Achterin zo'n ziekenwa
gen kun je een hoop gekkigheid
uithalen. Een mobiele radiostudio
zie ik wel zitten." Beelen denkt er
over de wagen knalroze te spuiten,
past mooi bij Het Beloofde Var
kensland, het goede doel waarvoor
hij meedoet. „Jammer dat de sire
ne het niet meer doet, dat mag
niet meer als zo'n ding eenmaal
buiten dienst is."
In de eerste aflevering van de
reeks, die wordt gepresenteerd
door Jorinde Moll, is te zien of
Henk en Louise Schiffmacher een
slooprijpe bestelbus weten om te
bouwen tot pronkstuk op wielen.
De Grote Beurt VIP, Veronica, 22.25
K>
O
ro
O
ro
ro
o
ro
ui
o
n
Giel Beelen met zijn ziekenwagen in Grote Beurt VIP.
foto GPD
OVERIGE
Omroep
09.00 Tekst-tv. 18.00
NOS-Journaal. 18.23 Omroep
Zeeland nieuws. 18.44 Trug-
kieke. 18.52 De Zeeuw van
Vlaanderen. 19.08 Omroep
Zeeland nieuws. Herh. 19.29
Trugkieke. 19.37 De Zeeuw
van Vlaanderen. 19.52
RegioNed. 20.02 Omroep Zee
land nieuws. Herh. 20.23
Terugkieke. 20.32 De Zeeuw
van Vlaanderen. 20.47 Re
gioNed. 20.56 Rondje Zee
land. 21.00-09.00 Herhalin
gen.
België 1
9.00 Donna op één. 12.00 Ein
de. 12.10 De rode loper.
12.35 Blokken. 13.00 Het jour
naal. 13.30 Het weer. 13.35
Man bijt hond. 14.00 Dogs
with jobs. 14.25 Thuis. 14.50
Sue Thomas: F.B. Eye. 15.35
De drie wijzen. 16.15 Clips.
16.35 Return to Tuscany.
17.05 Vrolijk Vlaanderen.
17.35 Buren. 18.00 Het jour
naal. 18.10 De rode loper
18.30 Blokken. 19.00 Het jour
naal. 19.40 Man bijt hond.
20.05 Het weer. 20.10 Thuis.
20.40 Zo is er maar één.
21.40 Vuurzee. 22.35 Studio
123.00 Het journaal laat.
23.21 Euro millions. 23.24 KE-
NO-uitslagen. 23.25 Het weer.
23.30 Sporza: EK Indoor. 0.00
The Bill. 0.35 De rode loper.
0.55 Man bijt hond. 1.17
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer.
9.00 Einde.
België 2
KETNET 6.30 Sta op met KET-
NET. 8.55 Einde. 9.30 CAN
VAS 9.30 Winterbeelden.
12.00 Einde.KETNET 15.30
Bumba. 15.35 Lars, de kleine
ijsbeer. 15.40 Bob the bou
wer. 15.50 De Fimbels. 16.10
Charlie Lola. 16.25 Samson
Gert. 16.50 De kleine zee
meermin in het Disney festi
val. 17.15 Miss BG. 17.30
Smos. 17.45 De drie vrienden
en Jerry. 17.55 Go IV. 18.05
Karrewiet. 18.15 Spring. 18.30
Shoot. 18.55 Mortified. 19.20
Planeet sketch. 19.35 The
Sleepover Club. 20.00 CAN
VAS 20.00 Terzake. 20.50 De
bende van Wim. 21.25 Come
dy Casino Cup 2007. 22.20
Desperate housewives. 23.05
Morgen beter. 23.40 Lost and
delirious. 1.25 Doorlopende
herhaling van Terzake. 6.00
Einde.
Duitsland 1
5.30 ZDF-Morgenmagazin.
9.00 Heute. 9.05 Rote Rosen.
9.55 ARD-Wetterschau. 10.00
Heute. 10.03 Brisant. 10.35
Was heisst hier Oma! 12.00
Heute mittag. 12.15 ARD-Buf-
fet. 13.00 ZDF-Mittagsmaga-
zin. 14.00 Tagesschau. 14.10
Rote Rosen. 15.00 Tagesschau.
15.10 Sturm der Liebe. 16.00
Tagesschau. 16.10 Elefant, Ti
ger Co. 17.00 Tagesschau
urn fünf. 17.15 Brisant. 17.47
Tagesschau. 17.55 ARD vor
acht. 18.00 ARD vor acht.
19.50 Das Wetter im Ersten.
19.55 Börse im Ersten. 20.00
Tagesschau. 20.15 Der Arzt
vom Wörthersee - Schatten
im Paradies. 21.45 Tatort: Tod
auf der Walz. 23.15 Tagesthe-
men. 23.28 Das Wetter im
Ersten. 23.30 Seitensprung ins
Glück. 1.00 Nachtmagazin.
I.20 Ein Spion zuviel (One spy
too many). 2.55 Tagesschau.
3.00 Die Karate-Killer (The ka
rate killers). 4.30 Sturm der
Liebe. 5.20 Tagesschau. 5.25
Deutschlandbilder. 5.30 Einde.
Duitsland 2
5.30 ZDF-Morgenmagazin.
6.15 ZDF SPORTextra: WK
Noordse ski. 8.30 ZDF-Mor
genmagazin. 9.00 Heute. 9.05
Voile Kanne - Service taglich.
10.30 Wege zum Glück.
II.15 ZDF SPORTextra. 11.15
WK Noordse ski. 12.30 Skiën.
13.00 ZDF-Mittagsmagazin.
14.00 ZDF SPORTextra. 14.00
Biatlon. 15.45 Skiën. 16.00
Heute - in Europa. 16.15 We
ge zum Glück - Hinter den Ku-
lissen derTelenovela. 17.00
Heute - Wetter. 17.15 Hallo
deutschland. 17.45 Leute heu
te. 18.00 SOKO Kitzbühel.
19.00 Heute. 19.20 Weerbe
richt. 19.25 Forsthaus Falke-
nau. 20.15 Der Alte. 21.15
KDD - Kriminaldauerdienst.
22.00 Heute-journal. 22.25 Po-
litbarometer. 22.34 Weerbe
richt. 22.35 Aspekte. 23.05 Jo
hannes B. Kerner. 0.10 Heute
nacht. 0.20 Blond am Freitag.
I.05 Die Hölle nebenan (The
near room). 2.30 Heute. 2.35
ZDF SPORTextra: WK
Noordse ski.
BBC 1
7.00 Breakfast. 10.15 Gene de
tectives. 11.00 Homes under
the hammer. 11.55 Nieuws en
weerbericht. 12.00 Living in
the sun. 12.45 Cash in the at
tic. 13.10 Nieuws en weerbe
richt. 13.15 Bargain hunt.
14.00 Nieuws en weerbericht.
14.30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14.40 Neigh
bours. 15.05 Doctors. 15.35
Diagnosis murder. 16.20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16.25 Arthur.
16.40 Time warp trio. 17.00
Raven. 17.30 50/50. 18.00 Gi-
na's laughing gear. 18.30
Newsround. 18.35 Neigh
bours. 19.00 Nieuws en weer
bericht. 19.30 Regionaal
nieuws. 20.00 A question of
sport. 20.30 Inside out. 21.00
EastEnders. 21.30 DIY SOS.
22.00 Lilies. 23.00 Nieuws, re
gionaal nieuws en weerbe
richt. 23.35 Comedy connec
tions.
BBC 2
7.00 Fimbles. 7.20 The story
makers. 7.40 Balamory. 8.00
Astro boy. 8.25 Newsround.
8.30 Wonderful world of
weird. 9.15 Chucklevision.
9.30 Brum. 9.40 Tweenies.
10.00 Doodle Do. 10.20 Lu
nar Jim. 10.30 Something spe
cial. 10.45 Numberjacks.
II.00 Nina and the Neurons.
11.15 Jackanory junior. 11.30
Schools: Razzledazzle. 11.50
Words and pictures. 12.00
Starship. 12.20 Focus. 12.40
See you, see me. 13.00 The
daily politics. 13.30 Working
lunch. 14.30 Coast. 14.45 Na
ture's calendar. 15.15 Escape
to the country. 16.15 Sudo-Q.
16.45 Flog it! 17.30 Ready
steady cook. 18.00 Atletiek.
20.00 The cost of kids. 20.30
Masterchef goes large. 21.00
A new year at Kew. 21.30
Gardener's world. 22.00 The
Wild West. 23.00 The grumpy
guide to art. 23.30 Newsnight.
0.00 Newsnight review.
Discovery
6.00 Big stuff: Water. 7.00 Me
ga builders: Racing to power
up - Algeria. 8.00 Wheeler
dealers: VW type 25. 8.30
Wheeler dealers: VW type 25.
9.00 John Wilson's fishing safa
ri: Uganda. 9.30 Rex Hunt fis
hing adventures: South Austra
lia. 10.00 Full metal challenge:
US/UK/New Zealand. 11.00
Extreme machines: Underwa
ter machines - Into the Abyss.
12.00 How do they do it?
13.00 Big stuff: Water. 14.00
FBI files: Deadly obsession.
15.00 Mega builders: Racing
to power up - Algeria. 16.00
Rides: Raging bull. 17.00 John
Wilson's fishing safari: Nami
bia. 17.30 Rex Hunt fishing ad
ventures: Western Australia.
18.00 Beetle crisis. 18.30 Beet
le crisis. 19.00 How do they
do it? 20.00 American chop
per: Mikey's bike. 21.00 Myth-
busters - specials: Mythbus-
ters outtakes. 22.00 Rides: ZZ
chop. 23.00 American hotrod:
Hildebrandt car.
Nat.Geographic
6.00 CNBC 6.00 Today's busi
ness. 7.00 Squawk box Euro
pe. 10.00 Worldwide exchan
ge. 12.00 National Geographic
Channel. 12.00 Dogs with
jobs: Cooper, Wasabe and Fri-
to. 12.30 Most amazing mo
ments. 13.00 Dangerous en
counters: Super snake. 14.00
Megastructures: Ultimate oil
rigs. 15.00 Escape tech. 16.00
National Geographic Junior.
16.00 Dogs with jobs: Nyack,
Cinder and Clancy. 16.30 I
didn't know that. 17.00 Be
the creature: Great white
shark. 18.00 Riddles of the
dead: Sheba's secret mum
mies. 19.00 Dangerous en
counters: Super snake. 20.00
Megastructures: Ultimate oil
rigs. 21.00 Mad labs. 21.30 Se
conds from disaster: Titanic.
22.30 Air crash investigation:
Bomb on board. 23.30 Most
amazing moments. 0.00 Ridd
les of the dead: Sheba's secret
mummies. 1.00 Seconds from
disaster: Titanic. 2.00 Air
crash investigation: Bomb on
board. 3.00 Escape tech. 4.00
Dangerous encounters: Super
snake. 5.00 Mad labs. 5.30
Most amazing moments. 6.00
Einde.
Eurosport
6.30 Langlaufen. 8.15 Langlau
fen. 9.00 Rodelen. 9.30 Lang
laufen. 10.30 Schansspringen.
11.30 Schansspringen. 12.30
Tennis. 13.30 Skiën. 14.15 Bi
atlon. 15.45 Tennis. 17.00 At
letiek. 18.00 Atletiek. 20.00
Schansspringen. 21.00 Sterk
ste man. 21.30 Sterkste man.
22.00 Pokeren. 23.00 Top 24
clubs. 23.30 Youth only zone.
0.00 Extreme sports. 1.00 Top
24 clubs. 1.30 Schanssprin
gen. 2.30 Noordse combina
tie. 3.00 Einde.
TV 5
6.00 Nieuws. 6.30 Télématin.
8.00 Canadees nieuws. 8.30
Catherine. 9.00 TV5monde
l'info. 9.05 Silence qa pousse.
9.30 Le plus grand musée du
monde. 10.00 Nieuws. 10.15
Onbekend. 11.05 Télé la
question. 11.25 La cible.
12.00 TV5monde l'info. 12.05
Escapade gourmande. 12.30
Catherine. 13.00 Belgisch
nieuws. 13.30 Des chiffres et
des lettres. 14.00 Nieuws.
14.30 La femme de mon po-
te. 16.15 Nieuws. 16.30 Le
journal de l'éco. 16.35 Questi
ons pour un champion. 17.00
TV5monde l'info. 17.05 Ripos
tes. 18.00 Nieuws. 18.15
TV5monde, l'invité. 18.30 Avo-
cats et associés. 19.20 Avo-
cats et associés. 20.20 Télé la
question. 20.30 Frans nieuws.
21.00 Princesse Marie. 22.45
Zwitsers nieuws. 23.15 Le jour
nal de l'éco. 23.20 Envoyé
spécial/A vous de juger. 1.00
Afrikaans nieuws. 1.20 360 -
Géo. 2.15 Nieuws. 2.40 Ripos
tes. 3.35 Silence qa pousse.
4.00 Doorlopende herhaling.
6.00 Einde.
CNN
6.00 CNN today. 9.00 Busi
ness international. 10.30
World sport. 11.00 Larry King,
12.00 Business international.
13.00 World news Asia. 14.30
World sport. 15.00 World
news Asia. 16.00 Your world
today. 18.00 Your world to
day. 20.00 World's untold sto
ries: A tale of two women.
20.30 World business today.
21.00 World news Europe.
21.30 World business today.
22.00 World news Europe.
22.30 World sport. 23.00 Busi
ness international. 0.30 World
sport. 1.30 The daily show
with Jon Stewart: Global edit
ion. 2.30 International corres
pondents. 3.00 Larry King live.
4.00 Anderson Cooper 360.
5.30 World sport. 6.00 Einde.
MTV Europe
0.00 Made marathon. 6.00
MTV Breakfast club. 9.00 My
own. 9.30 Taildaters. 10.00
Breakfast club MTV top 10.
11.00 Top 11 at 11 12.00
Brand new chart. 13.00 Made.
14.00 Made. 15.00 Made.
16.00 Yo momma. 16.30 The
real world: Boston. 17.00
Room raiders. 17.30 Dismis
sed. 18.00 The final fu. 18.30
My super sweet 16.19.00 All
access. 20.00 Pimp my ride.
20.30 MTV Road rally. 21.00
Rob Big. 21.25 Wonder-
showzen. 21.50 Strutter.
22.20 Making the movie.
23.10 WildBoyz. 23.35 Dirty
Sanchez. 0.00 Brand new.
I.00 Insomnia. 6.00 Einde.
TMF
6.00 Wakker worden op TMF.
8.00 Moviefacts. 8.10 Wakker
worden op TMF. 10.00 Movie-
facts. 10.10 De videotheek.
II.00 Eeuwige hits. 12.00 10
X Gwen Stefani. 13.00 Movie-
facts. 13.10 De videotheek.
14.00 Moviefacts. 14.10 De vi
deotheek. 15.00 30 minuten.
15.30 Interactive chart. 16.30
Reaction. 17.30 30 minuten.
18.00 Moviefacts. 18.10 Clip-
Kennis. 19.00 Kaf of koren.
19.30 De videotheek. 20.00
Moviefacts. 20.10 Interactive
chart. 21.00 TMF Pure. 22.00
Moviefacts. 22.10 TMF Party.
0.00 Moviefacts. 0.10 Nacht
dienst. 6.00 Einde.