r Familieberichten 30 I Donderdag 1 maart 2007 PZC rfouw handen hebben voor ons gewerkt. Jouw hart heeft voor ons geklopt, rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat ze ons heeft gegeven, moeten wij heel onverwacht afscheid nemen van onze allerliefste mama, schoonmoeder en oma Helène Marie Simonse 21 oktober 1939 t 26 februari 2007 Stolwijk: Sonja Heijens Eline Sofie Biervliet: Caroline Heijens Peter van Wassenhove Britt Sluis: Alexander Heijens Renate Pladdet Eva Mitchell jade Oostburg, 26 februari 2007. Poolster 11,4501 GP Bij deze nodigen wij u uit voor de plechtige uitvaartdienst, die zal plaatsvinden op zaterdag 3 maart 2007 om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg. De begrafenis is aansluitend op de rk-begraafplaats aldaar. Samenkomst bij de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Achter de tranen van dit afscheid, schuilt de glimlach van de herinnering. Tot op het laatst betrokken bij allen die hem lief waren, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgza me vader, en opa Comelis Franciscus Hendrikus Benée weduwnaar van J.H.M.T. Vervenne 17 augustus 1920 26 februari 2007 Zijn dochters: Trudy en Mieke Zijn (schoon) zoons: Harry en Carl Zijn kleinkinderen: Gerben en Jelmer Marina Correspondentieadres: Familie Wondergem Verdilaan 29 4384 LB Vlissingen Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 5 maart van 11.00 uur tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal er om 12.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de RK kerk van onze lieve vrouw, Singel 106 te Vlissingen. De dienst wordt om 14.00 uur voortgezet in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in genoemd uit vaartcentrum. In plaats van bloemen, kunt u bij de uitgang van de kerk en het crematorium uw donatie doen voor de Hartstichting. wa Een moeder is een kostbaar iemand ze zorgt en verzorgt je ze troost je En het enige verdriet dat ze je aandoet is te sterven en je alleen te laten. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oud-oma Pieternella Catharina Bakker weduwe van Jacob Cornelis de Putter 12-8-1915 f 28-2-2007 Axel: Louis en Rachel Paul Rudy en Annemarie - Martijn, Geert-]an Freddy en Suzan - Jasper, Wouter Serooskerke: Bep en Piet Sandra en Jetze - Thijs, Lise, Pelle Edwin en Mariëlle - Fleur Corr.adres: Fam. de Putter, Nieuwendijk 18,4571 LI Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maan dag 5 maart om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Met verslagenheid heb ik kennisgenomen van het plotse linge overlijden van Lau Kloet Ik wens Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit grote verlies. Han Boone Lewedorp, 27 februari 2007 Plotseling is overleden onze vriend Lau Kloet Veel sterkte Corrie van ons allemaal. Lein en Leny Jos en Leny Piet en Corrie Gerard en Lineke Nelly Rinus en Matty Melis en Maartje Tot ons verdriet is plotseling van ons heengegaan onze jachtvriend Lau Kloet We wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Cor Wisse Marco Wisse Cees Stevense Adrie de Roo Wim Karelse Jaco Wisse Jaap Stevense Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons ge daan en betekend heeft, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Harold Henri Camiel Goethals Hij overleed op 27 februari 20Ö7 in de leeftijd van 80 jaar. Culemborg: Jacques en Yvonne Euan, Justin, Melissa, Maire Tholen: Margot en Paul Glenn, Jordy Zeist: Marc en Mary Mathijs, Jacqueline Familie Goethals Familie Govaert Singel 49, Westdorpe Correspondentieadres: Meanderlaan 184.4691 LI Tholen U kunt afscheid nemen van Harold in het Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op zondag 4 maart van 13.15 tot 13.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 5 maart om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bella- mystraat 28-c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Adam en opa Adain Vele mooie dingen zijn nu herinneringen. Jan en Nellie de Reus Frannie, Peter en kinderen Loes, Erik en kinderen Terneuzen, 27 februari 2007 Onverwachts is overleden mijn lieve broer Adam Abraham Goossen op de leeftijd van 89 jaar. Axel, 17-6-17 Terneuzen, 27-2-07 Annie Goossen Rijk Panhuijzen Fam. Lens Correspondentieadres: Groenendaal 840 6715 BL Ede In zijn woonplaats Ottawa, Ontario, Canada is op 13 febru ari j.l. onverwacht overleden onze neef Willem ten Haaf echtgenoot van Myrtle Bryenton in de leeftijd van 88 jaar. Onze gedachten gaan uit naar de achterblijvende familie, speciaal naar zijn vrouw met wie hij samen in mei 2005 in Nederland te gast was als veteraan van het Canadese leger. Wij zullen het contact met hem erg missen. Adriaan J. Ribbens Fam. Smallegange-Ribbens Burgh-Haamstede, 26 februari 2007 Lieve "Ome Keesje" louw humor Jouw verhalen louw leven Ik zal je erg missen Leida mUü/?S/ Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Na een liefdevolle verzorging in huis Ter Reede is heel rustig van ons heengegaan onze moeder, oma en overgroot moeder Maria Japina van der Wal-Kiela weduwe van Arie van der Wal Leiden, f Vlissingen 24 september 1912 22 februari 2007 Ria t en Jan f Silvia en Jean Paul Lein, Levina Ester en Robèr Koen, Bram Robert en Joanna Eist Ralff Marianne en Hans Ilja en Ralf Merel Tessa en Jurgen Femke, Sanne Wim en Marie Isabel faqueline en Ad Cindy en Robbert Veronique en Richard Arie en Marja Evelien Thomas Vlissingen, 26 februari 2007 In navolging van haar wens hebben wij vandaag in besloten kring afscheid van haar genomen. De vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder, oma en opoe Geertruida Snoep-Dorrepaal hebben ons erg goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijke dank. Familie Snoep Yerseke, maart 2007 mm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54