Familieberichten pr 28 I Donderdag 1 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 5 'WISWJv.".WB. WW... 'JW' Ik ga al vast, want ik ben zo moe maar weet je wat ik doe 'k laat hier en daar 'n lichtje aan dan moet jij straks als jij kom t niet door het donder gaan. Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen delen we mee dat na een ernstige ziekte rustig is ingeslapen Lucia Maria Henriëtte Pateer Lucy echtgenote van Adrie van Doorn Hulst, 19 september 1949 Hulst, 28 februari 2007 Hulst: Adrie van Doorn Middelburg: Sylvia en kinderen Middelburg: Frank en Suzan en kinderen 28 februari 2007 Europaplein 23 4561 KS Hulst De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatvinden. Geboren: Roos Rosemarijn Cornelia Vaandrager dochter van Benjamin Vaandrager en Marije C. de Visser-Vaandrager Haarlem, 26 februari 2007 Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdre\>en, blijf je in onze harten voortleven. Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jacky Traas in de leeftijd van 44 jaar. C.B. Traas C.M. Traas-Sinac Karin en Cor Groos-Traas Ciystal Mike Ingrid en Wim de Visser-Traas Mèlanie Sabina en Jacques de Jager-Traas Heinkenszand, 27 februari 2007 Correspondentieadres: Simonswei 15 4451 BM Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 2 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium naast de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 5 maart om 10.30 uur in boven genoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.- Kerkhof te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de Dorpskerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van onze neef Jacky Traas Ooms en tantes Neven en nichten Familie Traas Heinkenszand, 27 februari 2007 Herinner mij, maar niet in mindere dagen. Herinner mij, in de stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. We zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, bedroefd dat we haar nu moeten missen. Maria Leentje Meulbiok-Reijnaars Ria echtgenote van HubrechtJohannes Meulblok *Etten-Leur, f Middelburg, 14 maart 1948 27 februari 2007 Middelburg: Huib Meulblok Den Haag: Hugo en Judith Utrecht: Martijn Oosterscheldestraat 202 4335 PN Middelburg U kunt afscheid van Ria nemen in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1 op vrijdag 2 maart a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 3 maart om 10.30 uur in het kerkcentrum 'De Morgenster' in de Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovenge noemd rouwcentrum. Ria hield van witte bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op veel te jonge leeftijd moeten we afscheid nemen van onze schoonzus en tante Lucy Pateer echtgenote van Adrie van Doorn Wij wensen Adrie en de familie Pateer veel sterkte toe met dit grote verlies. Betsie en Armand Nico en Riet Piet en Sannie Maatje en Bram Leen en Ina Kees en Ina Debora en Wim Neven en nichten 28 februari 2007 Met grote droefheid hebben wij afscheid genomen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Lucy Pateer echtgenote van Adrie van Doorn Het is verdrietig, dat we haar moeten missen, we gunnen haar nu rust. Pa en Ma Pateer-Ferket Honoré en Nelly en kinderen Paula en René, kinderen en kleinkind Mariëtte en André Sonja en Paul en kinderen Walter en Angelique Wij wensen Adrie sterkte toe, om dit zware verlies te dragen. Hulst, 28 februari 2007 wa Zij wordt aan zon en regen prijs gegeven het kleinste zaad in weer en wind moet sterven om te leven Mijn lieve schoondochter, onze vrolijke schoonzus en tante Ria Meulbiok-Reijnaars leeft nu voort in onze herinnering. K. Meulblok-Vleugel Aad en Eleen Kranenburg-Meulblok Arend, Heidi Dick en Karin Meulblok-Fraanje Quinten en Martje, Matthijs Middelburg, 27 februari 2007 Na jarenlange intense vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en dierbare vriendin Ria Meulblok Haar kracht, vrolijkheid en optimisme blijven in onze her innering voortbestaan. Domburg: Ineke en Adri Meeuwse Middelburg: Christa en Rob Stufkens Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Ria Meulblok Wij wensen Huib, Hugo en Judith, en Martijn veel stérkte toe. Nel Carol Peteren Ria van Delft Sjaak en Josien Adriaanse Charles en Sari Borgs Erik en Anita Huiszoon Michel en Judith Jansen van Galen Roel en Fiona Kosters Elsbeth Lampers Jan en Cobi van der Maas Fam Özcan Elly van de Velde En alle kinderen Op 27 februari kregen we het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ria Meulblok Ria heeft 22 jaar bij Zorgstroom gewerkt als verpleegkun dige in de wijk. Ze is gedurende haar ziekteproces steeds betrokken gebleven bij haar werk. We zullen haar enthou siasme, deskundigheid en optimisme missen. We wensen haar echtgenoot, kinderen, familie en vrienden veel sterk te toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Verdrietig zijn wij omdat onze lieve collega Ria Meulblok niet meer bij ons is. Met veel bewondering hebben wij gezien hoe ze omging met haar ziek zijn. We zullen haar erg missen. We wensen Huib en de kinderen veel sterkte. Collega's wijkverpleging Vlissingen-Souburg Zorgstroom. Stil en geraakt zijn wij door het overlijden van Ria Meulblok echtgenote van onze collega Huib. Wij wensen Huib en familie alle sterkte in de komende pe riode om dit verlies te verwerken Collega's afdeling bedrijfsvoering RMW van de provincie Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52