voor het geheugen 3 HALEN 1 BETALEN NÜ DIV. JEANS 49,- Jeains Inn^ Verevening voor uitbreiden van minicamping roept vragen op Golden Tulip Terrein rond molen aangepakt de gehele wintercollectie Westduin Koudekerke/Vlissingen www.goldentulipwestduin.nl Tel. 0118-552510 pzc Donderdag 1 maart 2007 I 2 7 T. Dokman maakt een lijstje. „Thuis weet je nog welke boodschappen je moet inslaan, in de winkel ben je er wel eens één vergeten." foto Dirk-Jan Gjeltema Praatavonden over sportnota gemeente renesse - Wie mee wil praten over de nota Sport en Bewegen 2008-2014 van de gemeente Schou- wen-Duiveland krijgt daar ruim schoots de kans voor. Dinsdag 13 maart wordt in het dorpshuis van Renesse een avond aan de nota ge wijd. Hetzelfde gebeurt dinsdag 20 maart in het multifunctioneel cen trum aan de De Huijbertstraat in Zierikzee en woensdag 28 maart in dorpshuis De Oosterhof in Oos- terland. De avonden beginnen om 19.30 uur. Blikschade bij ongeval op de Zeelandbrug zierikzee - Twee auto's liepen gis terochtend flinke schade op bij een aanrijding op de Zeelandbrug. Het ongeval vond rond acht uur plaats, toen een 49-jarige automo bilist uit Goes te laat reageerde op het afremmen van zijn voorgan ger, een 33-jarige automobilist uit Kapelle. De auto van de automobilist uit Kapelle was flink beschadigd aan de voorkant. De andere auto raak te beschadigd aan de achterkant. Auto belandt in berm door harde windvlaag kats - Een 56-jarige man uit Hoo- geloon is gistermiddag op de Delta weg ter hoogte van Kats met zijn auto in de berm geraakt. De man moest uitwijken voor een kantelende aanhanger van een au to, bestuurd door een 69-jarige man uit Duitsland. Vanwege de harde wind was de aanhanger uit het spoor geraakt. Er vielen geen gewonden, de schade bleef be perkt. De machinist van een graaf machine verleende hulp. Dartstoernooi om d'n Gouden Tripel krabbendijke - Een groot aantal darters strijdt op tweede pinkster dag in Krabbendijke om D'n Gou den Tripel. Een nieuwe stichting met die naam houdt dan een groots darts- toernooi in een tent. Darters moe ten zich tevoren inschrijven. Dat kan bij eetcafé de Krab in de Noordstraat maar ook via www.dn- goudentripel.nl Het dartstoernooi wordt gevolgd door een feest avond. Kampeerboeren bang dat investering niet wordt terugverdiend. door Piet Kleemans zonnemaire - Kampeerboeren zijn blij met de mogelijkheid om hun minicamping uit te breiden van 15 naar 25 eenheden. Minder ingenomen zijn ze echter met het feit dat ze daar onder het motto 'voor wat hoort wat' een investe ring tegenover moeten stellen. Die verevening roept veel vragen op, zo bleek gisterenavond tijdens de jaarvergadering van Vekabo Schou- wen-Duiveland. Hoe het vereveningsprincipe uit eindelijk gestalte krijgt, is nog niet geheel duidelijk, maar één ding is zeker: het gaat de kampeerboeren geld kosten. Minstens 500 euro per extra standplaats, maar misschien ook wel 800 euro. Menig kampeer- boer vraagt zich af of die investe ring wel terug te verdienen is. Waarbij een enkeling somberde dat straks de mini-camping te duur wordt bevonden en de recrea tieondernemer in Turkije weieens de lachende derde zou kunnen Uitbreiden van 15 naar 25 eenhe den is mogelijk voor mini-cam pings, maar dat vergt wel finan ciële offers in de vorm van vere vening. worden. Andere kampeerboeren bleken optimistisch. Zij riepen hun collega's op een creatieve ma nier om te gaan met de nieuwe mogelijkheden. En vooral niet te gaan zitten kniezen over de vereve ning. „Het was dat of niets", hield M. van 't Westeinde van Vekabo Zee land de bezoekers van de jaarverga dering voor. Voorzitter van Agra risch Schouwen-Duiveland, H. Re- mijn, viel Van 't Westeinde bij, evenals Vekabo-Schouwen-Duive- land-voorzitter A. Smits. Remijn: „Ik denk dat wij dit als kampeer boeren heel praktisch moeten be kijken en dat we blij moeten zijn met de nieuwe mogelijkheden." oude-tonge - Met het slopen van twee schuren rondom De Koren bloem is de opknapbeurt van het terrein rond deze molen officieel van start gegaan. De molen is het eigendom van de Molenstichting Goeree-Overflakkee, maar het ter rein eromheen was tot voor kort nog particulier eigendom. Als de schuren gesloopt zijn wordt gras ingezaaid en een hekwerk ge plaatst. Vanaf vandaag. l lUILIff FREEH 11 u SPIJKERHARD DE BESTE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45