Familieberichten 28 I Woensdag 28 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wij zijn erg blij met de geboorte van onze dochter en zusje Liselot Vlissingen 22-02-2007 Hellen, Robbert en Annabel Adriaanssen-Nooijen Geschieresweg 5 4363 NP Aagtekerke www.ponyhof.nl Hoera! Op 26 februari 2007 is onze zoon geboren Tygo Corné We noemen hem Tygo De trotse ouders zijn: Henk Verhage en Daniëlle Courtin Wemeldingsezandweg 21 4421 CP Wemeldinge Heel blij zijn we met de geboorte van Veerle Coralie Elisabeth Sandra 26 februari 2007 Rene Verhulst en Sandra Jebbink zusje van Menno Grachtstraat 3 4421 EV Kapelle 0113-34 47 40 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van het gewaardeerde lid van onze cliëntenraad zneof*i ffe/dof Marjan heeft enkele jaren met groot enthousiasme, met ervaringsdeskundigheid en met veel levens wijsheid haar inbreng geleverd in onze cliëntenraad. Zij toonde zich daarbij altijd een uitstekend team speler, met oog voor de ander, met respect voor ieders opvattingen, maar ook met scherpte en vasthoudend heid voor datgene dat haar zorgen baarde, bezig hield of waar zij inspiratie in vond. Met veel waardering zal Marjan in onze herinnering blijven. namens de cliëntenraad van MEE Zeeland dhr. Tjeerd van der Kooi, voorzitter namens bestuur en medewerkers van MEE Zeeland dhr. drs. Peter H.A. Brakman, directeur Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek Zoals het water, zo is ook het leven. Het is speels, beweeglijkjeugdig, fris, maar soms vol geweld en angstaanjagend. Het is eenvoudig, klaar, verkwikkend en tegelijk diep, eindeloos en ondoorgrondelijk. Recht door zee, met de kracht van water en de oneindige liefde voor ons als echtgenoot, vader en opa is plotseling overleden Lau Kloet in de leeftijd van 71 jaar. Rilland: Corrie Kloet-Eversdijk Borssele: Ans Kloet en Theo Nijsse Teeuw Francien Rilland: Wim-Kees en Monique Kloet Jelle Wannes Siem Vlissingen: Lars Kloet en Judith Sprangers Jordy Rilland, 27 februari 2007 Saaftingestraat39,4411 BD Rilland De afscheidsdienst, geleid door mevr. Roggeband, zal worden gehouden op zaterdag 3 maart om 13.00 uur in dorpshuis "Luctor et Emergo", Hoofdweg 45 te Rilland. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in dorpshuis "Luctor et Emergo"". Wij zijn verdrietig door het onverwachte overlijden van onze zwager en oom Lau Kloet Kees Eversdijk Els Eversdijk-Gijzel Jos de Jager Ina de Jager-Eversdijk (in herinnering) Rinus Eversdijk Lenie Eversdijk-Luijk Neven en nichten Ons bereikte het bericht dat is overleden Lau Kloet lid van onze commissie Gedurende de gehele periode van voorbereiding en uit voering van de ruilverkaveling Walcheren was hij volop betrokken bij alles wat er speelde. Wij zullen hem missen. De landinrichtingscommissie Walcheren, de voorzitter A.C. de Bruijn de secretaris J.B. Postma Een lieve Moeder, zorgzaam en sterk stond altijd klaar, verzette bergen werk Wat blijft is de herinnering vol warmte, dankbaarheid, waardering Lieve Mama en Oma, we missen je. Heiman, Dorrit, Simone, Mette Enige en Algemene kennisgeving Moegestreden is rustig ingeslapen onze broer, zwager en vriend van onze overleden moeder Marinus Goense levensgezel van P. Minderhoud-de Haze t 12-8-1926 127-2-2007 A. Goense L. Goense-Demacedo L. Goense S. Goense-van Gessel C.M. Koole C.E. de Marco-Koole C.P. de Marco J.H. Meulenberg E.P. Koole (in herinnering) Correspondentieadres: Dhr. J.H. Meulenberg Buys Ballotstraat 43 4462 AN Goes De gebedsviering waarvoor wij u uitnodigen zal worden ge houden op vrijdag 2 maart om 14.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan de gebedsviering is er vanaf 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel te Goes voorde goede verzorging. 'De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121 vers 8 Na een moeilijke levensavond is van ons heengegaan mijn man, onze vader, opa en overopa Jan Dekker Nisse, 16 augustus 1923 Kapelle, 27 februari 2007 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Cederhof, afdeling 'Ter Valcke' en huisarts M.B. Riemeijer, voor alle goede zorgen. Kapelle: A.W. Dekker-van de Vrie Zaandam: Nel de Gooijer-Dekker Leo de Gooij er Kapelle: Mieke van Westen-Dekker Toob van Westen Kapelle: Koby Dekker Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oude Bosstraat 314421 AN Kapelle Mijn man, onze vader, opa en overopa is overgebracht naai de familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 te Kapelle, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden vrijdag 2 maart om 12.45 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. L.C.P. Deventer. Aansluitend zal om plm. 13.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een zorg- en werkzaam leven is heden overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jan Dekker echtgenoot van A.W. van de Vrie Nisse, 16-8-1923 Kapelle, 27- 2-2007 P. Dekker, in herinnering J. Wabeke-Dekker J. Wabeke, in herinnering A. Wisse-Dekker Wisse J. Dekker A. Dekker-van Stee M. Dekker L. Dekker, in herinnering Dekker-van Noort, in herinnering J. Dekker, in herinnering M. Dekker-van Liere I Kapelle, 27 februari 2007 Hedenmorgen is onze zwager Jan Dekker door God Thuis gehaald. D. van de Vrie B. van de Vrie J.M. van de Vrie A.Th. van de Vrie-Graaskamp Kapelle, 27 februari 2007 BüjëBÜBgia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54