Zoek, Vind mensen .nl 30 I Woensdag 28 februari 2007 PZC De mensen van voorbij, zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven. In liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen. In bloemengeuren, in een lied, dat opklinkt uit verdriet. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa Jan Verton sinds 4 juni 2005 weduwnaar van Janna Cornelia Saaman in de leeftijd van 90 jaar. loop en Roelie Willy en Luut Sam (in herinnering) Johan janny Magda Klein- en achterkleinkinderen 21 februari 2007 Elenbaasstraat 9 4458 AE 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 3 maart om 11.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gra venpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 tot 10.45 uur in het rouwcentrum gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. We laten je nu gaan. vol droefheid is ons hart. Je zien lijden en niet kunnen helpen, was onze grootste smart. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Willem Thomas de Queljoe Geboren Overleden 5 januari 1924 27 februari 2007 te Madjene te Vlissingen J.H. de Queljoe-van het Maalpad Rudy en Francine Tonny t en letje Lex en Liesbeth Tulia en August Carry en Mieke Leila en Martin Sjaak en Trees Tom en Sabine Ineke en Bill Anneke en Piet Helma Onny en Jozien Letta en Vincent Loes en Ernst-Dick Rob en Iris Dorothy en Bart Klein- en achterkleinkinderen Ruys de Beerenbrouckstraat 7 5 4384 EP Vlissingen Mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader is thuis opgebaard. De Vertroostingsdienst zal worden gehouden op donder dag 1 maart om 20.00 uur in de Molukse kerk "Beth Cherem". Burg. Stemerdinglaan 123a te Oost-Souburg. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 2 maart om 11.00 uur in voornoemde kerk en de begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid en veel respect voor haar doorzettings vermogen namen wij kennis van het overlijden van onze medebewoonster, Mw. Elizabeth Klompe Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies. Namens de bewoners van Residentie Stadspark, L. Kraak, voorzitter V.V.E.R.S. Zijn belangstelling en meeleven zullen wij missen na het overlijden van onze buurman Willem Boone Wij wensen mevrouw Boone, kinderen, klein- en achter kleinkinderen sterkte. Dany en Peter Lien en Maarten lanny en Adri In zijn woonplaats Ottawa, Ontario, Canada is op 13 febru ari j.l. onverwacht overleden Willem ten Haaf echtgenoot van Myrtle Bryenton in de leeftijd van 88 jaar. Onze gedachten gaan uit naar de achterblijvende familie, speciaal naar zijn vrouw met wie hij samen in mei 2005 in Nederland te gast was als veteraan van het Canadese leger. Wij zullen het contact met hem erg missen. Adriaan J. Ribbens Fam. Smallegange-Ribbens Burgh-Haamstede, 26 februari 2007 Uw medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Maatje van Gilst-de Waal heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Rilland, februari 2007 Daag Opa Pagi Dikke kus, Levi Lieve Opa We gaan u missen, u was erg lief voor ons Liefs, Yoram en Aron Daag Opa Bugis Keisa In verband met familieomstandigheden zijn wij vrijdag 2 maart gesloten. Kapsalon Partners in Hair Kaai 29 4351 AA Veere Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42