Familieberichten 18 Maandag 26 februari 2007 PZC be Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne tijd die we samen hebben gehad, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw en maatje, onze moeder, schoonmoeder en oma Hubertina Meijboom-Hendrikse echtgenote van Johan Maarten Meijboom in de leeftijd van 85 jaar. Breskens: J.M. Meijboom Vlissingen: John en Kitty Breskens: Rudi en Lydia Robert en Hinse Paula en Jean Paul René 23 februari 2007 Weijkmanlaan 44 4511 CS Breskens De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. 'Verbouw op de Heere Psa3n 37 :3 Omringd door zijn dierbaren is toch nog plotseling, zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig gelief de man, onze zorgzame vader, lieve opa en over- opa Comelis Pieter van de Schraaf Kees in de leeftijd van ruim 85 jaar. Kapelle: Jo van de Schraaf-de Jonge Kapeile: Pieten Lia llonka en Chris, d angueLiidsay Franken Kim.Nosh Goes: Gert-Jan en Marlies Leoni en Ivo Jeroen Goes, 24 februari 2007 C.D. Vereekestraat 77,4421 CC Kapelle O nze bi^ondeie dank.voorde geboden leflevolfe zorg gaatutnaarthuraoig C uradom ien unbS van zorgcentrum TterW eel Er is gelegenheid om van Kees afscheid te nemen op dinsdag 27 februari van 19.00-19.30 uur In rouwcen- trum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op woensdag 28 februari om 13.00 uur in de Her vormde kerk. Kerkplein 1 te Kapelle. Vooraf aan de dienst is er alsnog gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om uw mede leven te betuigen in voornoemde kerk. LÈvergeen bezoekaan huis. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggeno men onze broer, zwager en oom C.P. van de Schraaf in de leeftijd van 85 jaar Kloetinge: P.C.v.d. Schraaf E.M. v.d. Schraaf-Hoogesteger Krabbendijke: M. v.d. Schraaf E. v.d. Schraaf-de Bel Kapelle: A. v.d. Schraaf J. v.d. Schraaf-Dalebout Breskens: M.C. Krijger-v.d. Schraaf J.M. Kik Neven en nichten Kapelle, 24 februari 2007 In het huis des Heren zijn vele woningen. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden heeft mogen zijn, delen wij u mede dat mijn geliefde man, onze pa, opa en oudopa is overleden op de leeftijd van 86 jaar Willem Boone echtgenoot van Elizabeth Verhage Zijn geest wilde verder, maar zijn lichaam was op. Meliskerke: E. Boone-Verhage Cathrien Betsy en Henk Marjolein en Peter Melissa, Martine, Lilian Wilfred en Margriet Dennie, Michelle Arnold en Marieke Evelien en Robert Elizabeth Piet en Joke William Lennart Leny en Gilles Annelies en Oscar Ravi, Olaf Martin Wij zijn dankbaar voor de goede zorg die aan hem besteed is door Dr. v.d. Male, Dr. Schinkelshoek en het verplegend personeel van Ziekenhuis Walcheren. 4365 AB Meliskerke, 24 februari 2007 Valkenburgstraat 9 Op donderdag 1 maart willen we samen met Ds. P. Boeke- steijn hem gedenken in de "Ichthuskerk", Bergstraat 34 te Meliskerke. Aanvang van de dienst 13.00 uur. Aansluitend brengen we hem naar zijn laatste rustplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Meermarkt, café-slijterij Boone donderdag 1 maart gesloten Lieve opa Nooit meer samen over de winkel praten, nooit meer samen over biljarten praten, nooit meer samen over de katten praten, nooit meer,.. Dag lieve opa, we zullen je missen! Oscar en Annelies Ravi en Olaf Heden overleed mijn geliefde broer, zwager en oom Willem Boone op de leeftijd van 86 jaar. Koudekerke: P.Boone J.Boone-Sturm Neven en nichten 24 februari 2007 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overoma Anthonina Goud- van Antwerpen weduwe van Jacob Goud in de leeftijd van 89 jaar. Kapelle: Willy en Adrie van Liere-Goud Rotterdam: Anja en Peter van Stel-van Liere David Kapelle: Ina en Frank Böseler-van Liere Natasja, Manouk Lewedorp, 24 februari 2007 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Maalstede 51,4421 ED Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 28 februari om 13.15 uur in de Kapel van 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken alle medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayertvoor de goede en liefdevolle verzorging. Op 24 februari is overleden onze zus, schoonzus en tante A. Goud-van Antwerpen M. van Antwerpen C. van Antwerpen-Meeuwse en kinderen Huib van Antwerpen Verdrietig zijn we, dat uit onze kring is weggenomen onze schoonzuster Anthonina van Antwerpen weduwe van Jacob Goud in de leeftijd van 89 jaar. Fam. Goud 24 februari 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70