ik niet vaker ben geweest Jubileumconcert Jikkemiene geslaagd Probeer maar eens wakker te blijven u in een échte Hastens! Hastens 7$i cb Bpzc Maandag 26 februari 2007 1 5 Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17 (naast Kids Factory) Breda, 0900 - 225 0 225 16-jarige automobilist rijdt de sloot in rilland - Een 16-jarige jongen is vrijdagavond laat op de Duiven- hoek (Rilland) met een auto in de sloot gereden. Het kenteken van de - onverzekerde - auto stond op naam van een kennis van de jeug dige bestuurder. De jongen, afkomstig uit de ge meente Reimerswaal, liep schaaf wonden op en werd voor onder zoek overgebracht naar het zieken huis. Een passagier, een eveneens 16-jarige jongen, kwam met de schrik vrij. Ruilbeurs verzamelaars in Lewedorp lewedorp - In café-pension De Goede Verwachting in Lewedorp wordt vrijdagavond 2 maart een avondruilbeurs gehouden. De beurs richt zich op verzamelaars van onder meer oude muten, oude ansichten en postzegels. De zaal is vanaf 18.30 uur geo pend. Feestvereniging houdt rommelmarkt sint-maartensdijk - De Feestvere niging houdt zaterdag 3 maart voor het eerst een rommelmarkt in Sint-Maartensdijk. Het evenement wordt gehouden in partycentrum Haesinge aan de Sportlaan en duurt van 10.00 tot 17.00 uur. De entree bedraagt één euro. Kin deren mogen gratis naar binnen. De Feestvereniging is onlangs op gericht en zet zich in voor een leef baar Tholen. Automobiliste uit sloot gered oud-vossemeer - Passerende auto mobilisten hebben zaterdagmid dag op de Broekseweg in Oud-Vos- semeer een 42-jarige vrouw gered die met haar auto het water was in gereden. De uit Giessenburg (Z.H.) afkom stige vrouw raakte omstreeks half vijf de macht over het stuur kwijt en belandde in een sloot. Automobilisten die het ongeluk za gen gebeuren, wisten haar (en haar hond) uit de auto te bevrij den. De bestuurster mankeerde op het eerste gezicht niets, maar werd toch voor nader onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. Automobilist botst tegen vangrail A58 goes - Op de A58 ter hoogte van Goes vond zaterdagmiddag om 14.30 uur een eenzijdig ongeval plaats. Een 58-jarige automobilist uit Hil versum was met zijn auto tegen de vangrail gereden. De man was vermoedelijk in slaap gevallen en werd gewekt door een gil van zijn echtgenote die zag dat hij op de vluchtstrook in de rich ting van de vangrail reed. Daarop gaf hij een ruk aan het stuur en schoot door naar de vang rail in de middenberm. De rechter- rijstrook is gedurende ruim een uur geblokkeerd geweest. Het ver keer ondervond gedurende die tijd enige hinder hetgeen leidde tot een file van ongeveer een halve ki lometer gevolgd door langzaamrij- dend verkeer. De auto raakte zwaar beschadigd. Een laatste groet, vermeldt het witte lint aan de krans die nabestaanden zaterdag hebben gelegd op de plek waar hun geliefden zijn begraven. Hun graven zijn niet meer herkenbaar, omdat de grafzerken zijn verdwenen tijdens de herinrichting van de begraafplaats van Oost-Souburg. foto Lex de Meester Bakkerij-theetuin van het Gors trakteert klanten. door Willem van Dam NISSE - „Echt fantastisch." De reac ties na afloop van het concert ter gelegenheid van het eerste lus trum van bakkerij-theetuin Jikke miene in Nisse waren enthousiast. „Het was een heel gezellige, war me avond." Vijfjaar geleden werd Jikkemiene, een project van de stichting Het Gors (gehandicaptenzorg), in Nis- se geopend. In de bakkerij annex theetuin vinden twaalf cliënten met een verstandelijke handicap werk. Jikkemiene vierde het vijfja rig bestaan zaterdagavond door haar vaste klanten en inwoners van Nisse te trakteren op een con cert in de plaatselijke hervormde kerk. De feestavond trok ruim 200 bezoekers. In de volle kerk - het concert was al zeker anderhalve week uitver kocht - traden de Betgmuzikanten op, samen met Deirdre Jansen (ac cordeon, piano, zang) en Toby De- sta (contrabas). Het jubileumconcert in de her- vormde kerk van Nisse trok meer dan 200 bezoekers; het concert was al meer dan ander halve week uitverkocht. 100% natuurlijke materialen... Terwijl je er ontspannen in ligt te slapen ademt je Hastensbed met je mee. Een kijkje in het hart van je Hastens vertelt je waarom, een royaal gebruik van 100% natuurlijke materialen zoals katoen, paardenhaar, linnen en wol. since 1852

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 67