Familieberichten 16 I Maandag 26 februari 2007 PZC sd Vrees niet, geloof alleenlijk. Intens dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde delen wij u mee dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Maria Niesje van Kekerix In de leeftijd van 78 jaar. Nicolaas Koppelaar, vader van de kinderen, door liefde voor eeuwig met elkaar verbonden Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Edegem, België, 22 februari 2007 Correspondentieadres: D.N. Koppelaar Meanderlaan 338 4337 TR Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 27 februari van 19.00 tot 19.50 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op 28 februari om 15.00 uur in de aula op de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij onze moeder naar haar laatste rust plaats brengen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangka mer van de begraafplaats. Omringd door engelen is haar laatste reis begonnen- naar het licht. Allerliefste mama Intens dankbaar dat we zoveel tijd in liefde samen zijn ge weest. Rust in vrede met heel veel licht en liefde. Voor altijd in ons hart. Met alle liefde Ton en Karin Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Lieve Mamma rust zacht, Marcus Claudette Liefste Oma, Wij hebben een traan in zee laten vallen. Pas wanneer iemand 'm vindt, zullen we niet meer van je houden. Ruben, Maroussia, Emiel en Lars Geen groeikans liet haar ongemoeid. Het kenmerk van onze liefste vriendin Mia zal ons voorgoed met haar verbinden. Nel en Sjaak (in herinnering Lut en Dirk In plaats van kaarten Het is gebeurd. Het is gedaan. Het afscheid is genomen. Ik zal je laten gaan. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder Anna Scholte-van der Hout Weduwe van Ferry Scholte 17 oktober 1926 t 23 februari 2007 Heerenveen: Albert Scholte Correspondentieadres: Luitzen Wagenaarstraat 3 8442 EJ Heerenveen Mijn moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op donderdag 1 maart om 15.00 uur in cremato rium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u nog afscheid wil nemen van mijn moeder, wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn in het crema torium. Ik hef mijn ogen op naar de bergen. Mijn hulp is van de Here. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze zwager en oom Johan Meulbroek Wij zullen hem en zijn trouwe bezoeken missen. Maatje Meulbroek-Katsman Janny Meulbroek-de Kok Jaap de Kok Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moeten laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat zij zolang bij ons was, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve moeder en oma Elizabeth Cornelia van de Velde-Roskam sinds 5 juni 2004 weduwe van Johannis Jacobus van de Velde Nieuwerkerk, 2 augustus 1923 t Dreischor, 24 februari 2007 Bruinisse: Ella van de Velde-van de Velde Flip van de Velde Ellen en Jan Rick, Luuk Jan ~in herinnering Rita en Freek Annemiek, Evelien Colijnsplaat: Maaike Davidse-van de Velde Cees Davidse Ilse en Hubrecht Rijk, Dies Corine en Boudewijn Stan Janita en Wim Merijn Ouddorp: Krijn-Jan van de Velde Ger van de Velde-de Wilde Johan en Paula Martine en Guido Dreischor, Zuiddijk 6 Correspondentieadres: Stelbergstraat 8,4311 GE Bruinisse De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatshebben in het crematorium te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren woensdag 28 februari van 15.30 tot 17.00 uur in het "Dorpshuis", Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor. Onze grote dank gaat uit naar zorgburo van der Bijl, in het bijzonder Carla, Wil, Annemiek, Mirjam en Nel, voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Familie van de Velde Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante E.C. van de Velde-Roskam weduwe van J.J. van de Velde in de leeftijd van 83 jaar Zierikzee: J.W. Roskam (in herinnering) C.M. Roskam-van Dongen Nieuwerkerk: W. Roskam L.J. Roskam-van Putte Emmeloord: J.M.K. Berman-van Schelven (in herinnering) J.C. Betman Zierikzee C.E. A. van Gastel-van Schelven L.J van Gastel Neven en nichten. Zierikzee, 24 februari 2007 Na een kortstondig ziekbed is onze schoonzus overleden Elizabeth Cornelia van de Velde-Roskam Dreischor: J.A. van der Linde-van de Velde J.J. van der Linde Nagele: A.J. Jonker-van de Velde C. Jonker 24 februari 2007 Ontroerd en dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder Elizabeth Wilhelmina Klompe-Krepel echtgenote van Jan Adriaan Klompef 19 november 1988 Bruinisse, 5 oktober 1923 t Goes, 25 februari 2007 Bilthoven: Aart Klontpe Sophia Klompe-de Vries Paul, Elise Oostvoorne: Peter Klompe Wiena van Buuren Lisette Sweelincklaan 96 3723 JH Bilthoven Het afscheid van haar zal plaatsvinden op vrijdag 2 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zuster, schoonzuster en onze tante Elizabeth Wilhelmina Klompe-Krepel M.K. Krepel G.J. Krepel-Onderdijk Neven en nichten Bruinisse, 25 februari 2007 De strijd is gestreden het leed is voorbij de pijn is verdwenen rust zacht, je bent vrij. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante en schoonzus Maatje Leijs sinds 17 mei 1991 weduwe van Marinus Harte Borssele 17 september 1922 t Terneuzen 23 februari 2007 Familie Leijs Familie Harte Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg "De Vestevoor de goede verzorging van tante Ma. Oostelijk Bolwerk 622 4531 GV Terneuzen De samenkomst waarin we tante Ma herdenken, wordt gehouden woensdag 28 februari om 14.15 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de samenkomst vanaf 14.00 uur. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zullen je missen Tante Ma Cocky Tony

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56