PZC Cm «i 25 39 pagina 26/27 Joan van Belzen gaat naar Hoek 2 8 - Ihv AJv TanimTIr H Hoek verspeelt tegen Nunspeet de winst in blessuretijd Maandag 26 februari 2007 Jouzni trotse winnaar van tennistoernooi in Rotterdam Tip? sport@pzc.nl Brons Willeboordse op WB-toernooi Hamburg hamburg - Elisabeth Willeboordse heeft zaterdag op het wereldbeker toernooi in Hamburg brons ge pakt. De uit Middelburg afkomsti ge judoka verloor weliswaar in de tweede ronde al van de wereld kampioene bij de junioren, maar knokte zich daarna goed terug via de herkansingen. pagina 38: Goede serie partijen sterkt Willeboordse Petacchi wint drie van de vijf etappes lissabon - Alessandro Petacchi heeft een succesvol weekeinde in Portugal achter de rug. De Italiaan won in de Ronde van de Algarve zaterdag de vierde rit, een dag later de vijfde en het eindklassement. Zaterdag was hij sneller dan negen medevluchters van wie zijn landge noot Davide Rebellin tweede werd voor de Oostenrijker René Hasel- bacher. Gisteren liet hij de Italiaan Fabrizio Guidi en de Duitser Olaf Pollack achter zich. Petacchi won in totaal drie van de vijf etappes. Drogba bezorgt Chelsea eerste prijs londen - Didier Drogba heeft Chelsea gisteren de eerste prijs van het seizoen geschonken. De Ivori- aan scoorde beide doelpunten in de met 2-1 gewonnen finale van de League Cup tegen Arsenal. In valler Arjen Robben gaf bij het winnende doelpunt, in de 84e mi nuut, de assist. Het duel ontaardde in blessuretijd. Bij een opstootje deelde een aantal spelers tikken uit. John Obi Mikel (Chelsea), Em manuel Adebayor en Kolo Touré (beiden Arsenal) kregen rood. goes - De 24-jarige doelman Joan van Belzen speelt met ingang van volgend voetbalseizoen bij zater dag-hoofdklasser Hoek. De Arnemuidenaar vertrok twee jaar geleden van Kloetinge naar ASWH. Met die club won hij vo rig jaar de landelijke amateurbe ker. Voor zijn vertrek bij ASWH voert Van Belzen persoonlijke om standigheden aan. Ook de reistijd naar Hendrik-Ido-Ambacht is een reden om het dichter bij huis te zoeken. Met de huidige keeper Robbie de Moor heeft Hoek nog geen ak koord voor volgend seizoen. Hoek heeft met een deel van de se lectie al bindende afspraken. Taou- fik Ameziane ontkent dat hij rond is met de club. „Het is een misver stand dat ze dat naar buiten heb ben gebracht", aldus de middenvel der. Istvan Bakx, zaterdag nog uitblin ker bij Hoek, staat in de belangstel ling van Spakenburg. Dennis van der Welle is in beeld bij Rijnsburg- se Boys. Hoek is in onderhande ling met Giovanni Siereveld, verde diger bij Kloetinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27