Familieberichten jju ikitau de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 20 I Maandag 26 februari 2007 PZC Geschokt en bedroefd vernamen wij het overlijden van onze vice-voorzitter D. Aronson Gedurende vele tientallen jaren heeft hij onze organisatie actief gediend als penningmeester van onze Zeeuwse afde ling, als landelijk penningmeester en de laatste jaren als vice-voorzitter Zeeland. In december vorig jaar vierden wij nog gezamenlijk zijn 91-ste verjaardag. Ons verdriet wordt overschaduwd door dankbare hechte vriendschap. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Nederlandse Vereniging van Ex-Politieke Gevallenen uit de bezettingstijd afdeling Zeeland P.J.G. Molthoff, voorzitter J.A. Witte, secretaris Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Alexander Boudewijn de Groote Sander echtgenoot van Cornelia Anthonisse in de leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenpolder: C. de Groote-Anthonisse Breda: Adriënne en Ton Carlencas (Fr.): Elly en Ton Alblasserdam: Mien en Piet Woudenberg: Willem en Jobine Kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 23 februari 2007 Magnoliastraat 168 4431 EK's-Gravenpolder De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd vindt plaats op woensdag 28 februari om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van mijn zwager en onze oom Alexander de Groote P. Israël-Anthonisse Rinus Israël Petra en Kees Schuit Kamperland, 25 februari 2007. Als het lichaam niet meer wil en het leven dat wordt lijden, kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Vremdieke van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder, overgrootmoeder, betovergrootmoeder, zuster en schoonzuster Geertruij Janna van Hoeve sinds 21 augustus 1979 weduwe van Cornelis Klaassen 15 januari 1914 f 24 februari 2007 Sluiskil: J.P. Klaassen J.F. Klaassen-Moes Anita t Edwin Patty en Cristian, Sietse Cindy en Fred Justin Laura Hoek: J. 't Gilde-van Hoeve Sluiskil: E. Klaassen-de Caluwé We zijn alle medewerkers van zorgcentrum-Vremdieke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Landstraat 1 4541 GB Sluiskil De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden woensdag 28 februari om 14.00 uur in de Protes tantse kerk aan de Louisastraat te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. - k... In liefdevolle herinnering 26-02-1996 26-02-2007 Han van der Hooft Zoveel tijd verstreken, zoveel gebeurd, Herinneringen die niet verbleken, maar juist zijn gekleurd, Verlies en nieuw leven liggen zo dicht bij elkaar, Zoveel tijd verstreken, was je er nog maar. Elly, Barry, Helen en Rubin, Nicole uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20