Familieberichten 1 2 I Maandag 26 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl "Eens als de bazuinen klinken Bedroefd delen wij u mee, dat na een moedig gedragen ziek zijn, vredig van ons is heengegaan onze lieve zus, schoon zus, tante en oudtante Jannetje Marina Daane (fanny) Koudekerke, t Vlissingen, 2 maart 1941 24 februari 2007 Goes: Loes Willemsen-Daane Jack Willemsen Vlissingen: Rinus Daane lopie Daane-Nouse Vlissingen: Piet Daane Dini Daane-de Waardt Vlissingen: Cor Daane Trudy Daane-Hoekman Neven en nichten Achterneven en achternichten 24 februari 2007 De Meesterstraat 55 Vlissingen Correspondentieadres: Chopinlaan 14 4384 KZ Vlissingen De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 1 maart om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de plechtigheid is er nog gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Tot ons verdriet is van ons heengegaan onze geliefde nicht Janny Daane Tantes en Oom Leiden: Maatje Malipaard-Daane Wemeldinge: Corrie Daane-Potappel Renesse: Janny en Sjaak Lemsom-Daane Nichten en neven Lieve tante Janny Nooit meer over verre reizen praten Ina en Marco, Cornelis en Heliante "Nooit meer even bellen en gezellig kletsen Karina, Leonard, Suzanne en Thomas "Nooit meer herinneringen ophalen over de winkel in Paauwenburg" Peter en Corina Nooit meer praten over Ajax Stefan en Michel Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat uit onze familiekring is overleden, onze lieve nicht Janny Daane *A.. Francke T. Francke-Vos KJ. Francke Vlissingen, 24 februari 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega en werkneemster Janny Daane Ruim 20 jaar heeft ze zich met liefde, voor onze zaak ingezet. Piet Daane, De Echte Bakker En medewerkers Logistiekweg 10 Vlissingen In plaats van kaarten Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het met veel moed gedaan wie kan begrijpen, wat je hebt geleden. En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan. Na een korte maar ernstige ziekte is overleden mijn geliefde zoon, broer, zwager, onze oom en oudoom Cornelis Bastiaan Machielse - Kees - In de leeftijd van 67 jaar Vlissingen: A. Machielse- Streefkerk W. Machielse (in herinnering) Oost-Souburg: J.A. Marteijn-Machielse j.D. Marteijn Goes: Bas en Danny Kwadendamme: Jesse, Kishan, Amber Veere: Nicole en Willem-Bart Middelburg, 25 februari 2007 Correspondentieadres: Reggestraat 30 4388 RR Oost-Souburg Kees is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar woensdag 28 februari van 10.30 uur tot 11.00 uur gelegen heid is om afscheid te nemen. Aansluitend zullen wij Kees begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Heel bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, die hij mij heeft gegeven, geef ik kennis van het heengaan van mijn lieve zoon Cornelis Bastiaan Machielse - Kees - Vlissingen, 22-02-1940 t Middelburg, 25-02-2007 "Wees maar niet bang, nu de lichten doven en de avond daalt. Het hemels licht komt je nu tegenstromen, het is Jezus die je binnenhaalt." Mevrouw A. Machielse-Streefkerk Schutterijstraat 85 4381 GL Vlissingen Tijdelijk adres: Verzorgingstehuis "TerReede" kamer 8 Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Rectificatie De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in Eeuwigheid. Psalm 121:8 Verdrietig, maar dankbaar dat aan zijn lijden een eind is ge komen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en opa Jan Osté 21 juli 1939 t 23 februari 2007 Zoutelande: Neel Osté - Lous Middelburg: Adriënne en Alex Sarah, Thijs Ritthem: Peter en Martine Maaike, Thomas Zoutelande: Matthieu Sloestraat 26 4374 BP Zoutelande Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 28 februari om 11.00 uur in de N.H. kerk te Zoutelande. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp", aan de Smidstraat te Zoutelande. Willen degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. wa Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze beste neef Jan Osté Moe Nee Neven en nichten Westkapelle, 26 februari 2007 Lieve Wim Wat zullen wij je ongelofelijk missen! Jacqueline Arjan Esmé Rykiel En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Bedroefd, maar dankbaar voor wie hij was, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze vader en opa Jakob Cijsouw Oostkapelle j Oostkapelle 12 februari 1930 24 februari 2007 Oostkapelle: S. Cijsouw-Melse Spijk: Koos en Pauline Wout, Joost, Lauren Goes: Johanna en Peter Stan, Thorn 's-Heer Arendskerke: Mieke en Eric Floortje, Elias, Rosie Torenstraat 40 4356 BH Oostkapelle Woensdag 28 februari zal een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Oostkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Psalm 116:4 ber. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze dier bare broer, zwager en oom Jaap Cijsouw echtgenoot van S. Melse in de leeftijd van 77 jaar. Boskoop: Jo en Ted Benckhuijsen-Cijsouw Amersfoort: Leny Cijsouw Aagtekerke: Henk en Cathrien Cijsouw-Bouman Neven en nichten 24 februari 2007 Verdrietig zijn wij dat in onze familiekring is overleden onze lieve zwager en oom Jaap Cijsouw Meliskerke: Lou en Mina Melse Middelburg: Carin Heikoop-Melse Veenendaal: Miep en Theo Flach Ellecom: Leyn en len Melse Papendrecht: Joost Melse Groningen: Riet en Berto Rietema neven en nichten Wij wensen Sien, kinderen en kleinkinderen kracht toe om dit verlies te dragen. Na jarenlange vriendschap moesten wij afscheid nemen van Jaap Cijsouw echtgenoot van mijn vriendin en onze 'tante' Sien We wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Janny van Keulen Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, 24 februari 2007 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze goede en behulpzame buurman Jaap Cijsouw Wij wensen de buurvrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. A.K. Ludikhuize-'t Gilde A.G. de Broekert-Jobse Fam. M. Bimmel-Riemens Fam. W. Willemse-Dekker Fam. de Visser-de Visser Marcel en Elonka Fam. G. Wondergem-Walhout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12