Buitenland Drugsschuld motief huwelijksreishorror KRAS.IML IMog meer aanbiedingen TURKIJE! waarom zou je verder zoeken SHERWOOD BREEZES RESORT HOTEL KIRIS ALINDA 8 I Vrijdag 23 februari 2007 pzc Politie geeft details over ontvoering Nederlands stel Nieuw-Zeeland vrij. door onze correspondent René Croeneveld kaikohe - De twee mannen die in november een Nederlands echt paar ontvoerden in Nieuw-Zee land, deden zich voor als politie agenten. Ze duwden de Nederlan ders een geweer onder hun neus, dwongen de vrouw kalmerende middelen te nemen en verkracht ten haar twee dagen lang vele ma len. Dat blijkt uit de gruwelijke details die de politie in Nieuw-Zeeland heeft vrijgegeven. Het politierap port droeg tot gisteren een vertrou welijk karakter. Uit het verslag van de politie blijkt dat de 30-jarige Keith Anthony McEwen zich bij de gehuurde camper van de Neder landers, die op huwelijksreis wa ren op het Noordereiland, meldde als agent. Hij sommeerde de deur te openen en duwde de man die hieraan gehoor gaf vervolgens een geweer onder zijn kin. McEwen deed de Nederlanders handboeien om, drukte een prop in hun mond en plakte daar plak band over om te voorkomen dat het paar anderen in de omgeving zou alarmeren. De ontvoerders dwongen de vrouw kalmerende middelen in te nemen, waarna ze gedurende twee dagen seksueel werd misbruikt. Tijdens de tocht die volgde beroof den de daders de Nederlanders van diverse bezittingen, zoals hun pinpas. Daarmee werd later 900 dollar opgenomen bij een geldau tomaat in Kawakawa. Uiteindelijk dumpten beide daders het Neder landse stel in een weiland bij To- wai. Tien dagen later werden de Ontvoerders deden zich voor als agenten bij de ontvoering van een pasgetrouwd Nederlands stel. De vrouw werd verdoofd en vele malen verkracht. ontvoerders gearresteerd. Dat ge beurde naar aanleiding van een tip die bij de politie was binnengeko men. McEwen bekende begin deze week schuldig te zijn en legde zon der enige emotie te tonen een ver klaring af in de rechtbank van Kai- kohe. Hij is een bekende van de Nieuw-Zeelandse politie. In 2000 werd McEwen tot acht jaar cel veroordeeld wegens een ju- welendiefstal in een museum. De Nieuw-Zeelander zou de ontvoe ring hebben beraamd om een drugsschuld af te lossen. McEwen was destijds verslaafd aan methamphetamine, ook wel crystal meth of ice genoemd. De tweede ontvoerder, Christopher Mana Manuel (27), heeft nog niet bekend. Het Nederlandse echtpaar verblijft overigens nog steeds in Nieuw-Zeeland en krijgt steun van de slachtofiferhulporganisatie Victim Support. De uitspraak in deze zaak is op 19 april. 5-sterren ultra all inclusive vakantie direct aan het strand! Vertrek: vrijwel iedere di., za. en zo. van 25/2 t/m 24/10 Bij KRAS boekt u nu al een 8-daagse strandvakantie Turkije, met verblijf in een 5-sterren-de- luxe resort, vanaf slechts 299! verblijft daarbij in het unieke 5-sterren Hotel Orange County Resort o.b.v. ultra all inclusive. Het hotel ligt direct aan het privé-strand, in het cen trum van Kemer. De opzet van het hotel is ronduit uniek, want het gehele hotel is opgetrok ken in Amsterdamse stijl. Het resort heeft veel faciliteiten, waaronder meerdere restaurants en bars, discotheek, minimarkt, bowlingbaan en een groot buitenzwembad met zonneterras. Tevens is er een spacenter met sauna, kapsalon, fitnesscenter, jacuzzi,Turks stoombad en mas sage. Voor de sportievelingen is er tafeltennis, darts, biljart, beachvolleybal en fietsverhuur. Reisnummer TZ 72.075, zie www.kras.nl/72075 Pools reisbureau biedt tripje langs 'ClA-cellen' warschau - Een Pools reisbureau biedt binnenkort een tour langs 'sporen van geheime CIA-gevange- nissen' aan. De toeristen kunnen per fiets een opleidingscentrum voor geheimagenten bezoeken, waar volgens het bureau mogelijk terreurverdachten gevangenen zit ten. Gore zou kans maken op Nobelprijs Vrede oslo - Twee Noorse parlementa- riërs zouden Al Gore hebben voor gedragen voor toekenning van de Nobelprijs voor de Vrede 2007, vanwege zijn strijd tegen het broei kaseffect. In totaal 181 personen en organisaties zijn dit jaar voorgedra gen voor de prijs. Nobelprijswinnaar Yunis richt partij op dhaka - De winnaar van de Nobel prijs voor de Vrede 2006, de Ben gaalse bankier Muhammad Yunus, heeft de Burgermacht-partij opge richt. Deze doet mee aan de ko mende parlementsverkiezingen. Yunus kreeg de prijs voor de mi crokredieten voor armen die hij via zijn Grameen Bank verzorgt. Bergers koelen lading van kunstmestschip madrid - Bergingswerkers zijn gis terochtend in Spanje begonnen met het afkoelen van de gistende kunstmest aan boord van het Ne derlandse vrachtschip Ostedijk. Via buizen spuiten ze water in het ruim op de plekken waar de tem peratuur van de lading te hoog is. VN: voedseltekort treft bijna helft Palestijnen Jeruzalem - Circa 46 procent van de bevolking in de Palestijnse ge bieden is niet of nauwelijks meer in staat om een minimum aan voedsel te kopen. Dat melden het Wereldvoedselprogramma (WFP) en de Voedsel en Landbouw Orga nisatie (FAO). In 2004 was dat nog zo'n 35 procent van de Palestijnen. Verdachten opgepakt van treinaanslag India new delhi - De Indiase politie heeft zeven personen aangehou den die worden verdacht van de aanslag deze week op een trein, waardoor 68 mensen omkwamen. Er zijn arrestaties verricht in New Delhi en in de deelstaten Utter Pra desh en Rajasthan. Vertrek: vrijwel dagelijks van 4/5 t/m 24/10 Met verblijf in het prachtige 5-sterren Hotel Kiris Alinda! Dit gemoedelijke hotel ligt direct aan het privé-strand, in het plaatsje Kiris, op ca. 7 km van de gezellige badplaats Kemer. Het hotel wordt omringd door de bergketen Beydaglari en een mooi pijnboombos. Hotel Kiris Alinda beschikt over o.a. diverse restaurants, bars, discotheek, winkeltjes, kapsalon en amfi theater. Er is een spacenter met o.a.sauna,Turks stoombad, binnenzwembad,jacuzzi,fitness en massage- en beautysalon. In de fraai aangelegde tuin vindt u 2 zwembaden met aquapark, aparte kinderbaden en speeltuintje. Tevens zijn er diverse (water-)sportmogelijkheden, zoals tennis, beachvolleybal en basketbal. U verblijft hier o.b.v. all inclusive! Reisnummer TZ 72.073, zie www.kras./nl/72073 appartementen aksaray v.a.€259 Side - logies Vrijwel dagelijks van 17/4 t/m 29/10 U verblijft in het gezellige appartementencomplex Aksaray o.b.v. logies. Dit complex ligt op ca. 950 m van het strand (gratis shuttle) en op ca. 1,5 km van de historische plaats Side. Reisnummer TZ 72.150, zie www.kras.nl/72150 hotel eftalia village v.a.€299 Alanya - all inclusive Vrijwel dagelijks van 3 /4 t/m 24/10 U verblijft in het 1 e klas vakantiedorp Eftalia Village. Dit ruim opgezette complex ligt op ca. 50 m van het strand en op ca. 18 km van het gezellige centrum van Alanya. Reisnummer TZ 72.137, zie www.kras.nl/72137 HOTEL SIMENA HOLIDAY RESORT SPA v.a.€ 435 Kemer - ultra all inclusive Vrijwel dagelijks van 27/4 t/m 24/10 U verblijft in het 1e klas vakantiedorp Simena Holiday Resort Spa o.b.v. ultra all inclusive. Dit ruim opgezette resort ligt direct aan het strand en op ca. 7 km van de gezellige badplaats Kemer Reisnummer TZ 72.114, zie www.kras.nl/72114 boek online of bel 0900 - 9697 -| tst vanaf 8-/11-/12-/15-/22-daagse strandvakantie Turkije 1 - Ultra all inclusive in schitterend famiiieresort! Vertrek: vrijwel dagelijks van 24/2 t/m 24/10 Boek nu uw vakantie naar Turkije! Want een 8-daagse ultra all inclusive zonvakantie boekt u al vanaf slechts 299! U verblijft daarbij in het 5-sterren-de-luxe Hotel Sherwood Breezes Resort o.b.v. ultra all inclusive. Het hotel is direct gelegen aan het privé-strand van de wijk Lara, op ca. 15 km van de badplaats Antalya. Het hotel beschikt over diverse restaurants en bars, gameroom, winkeltjes, discotheek en amfitheater. Er is een spacenter met Turks stoom bad, sauna, whirlpool, fitnesscenter, massage- en beautysalon en jacuzzi. In de fraai aangeleg de tuin is een groot buitenzwembad met apart kinderbad. Qua sportfaciliteiten biedt het hotel tafeltennis, biljart, bowling, tennis, volleybal, basketbal, aerobics en steps. Reisnummer TZ 72.060, zie www.kras.nl/72060 TOP- voordeel! 8-/11-/12-/15-/22-daagse strandvakantie Turkije Populair 5-sterren all inclusive hotel! KRAS topper! vanaf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8