familieberichten Peter Butler Van der Hooft Uitvaartzorg 30 Vrijdag 23 februari 2007 PZC be je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Dina Elisabeth Levering-Rijnberg St. Annaland 22 oktoberl919 Vlissingen 21 februari 2007 Middelburg: A.I. Levering J.J.M. Molhoek Arnemuiden: C. Selen C.M.E. Selen-Levering Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Akkerlaan 6 4341 MC Arnemuiden De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op maandag 26 februari om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Heden is op 90-jarige leeftijd overleden onze schoonzuster en tante Cornelia Struijk-Wouters weduwe van A.A. Struijk Middelburg: M. Wouters-Crucq A. Wouters-Aamoudse Neven en nichten Middelburg, februari 2007 Sii-s- uaMsjiiusj in Mawistfiaui Voor uw hartelijk bewijs van medeleven en deelneming, be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Jan Jacob Kristelijn betuig ik u mijn oprechte dank. A. Kristelijn-Groenleer Burgh, februari 2007 Na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en schoonmoeder Cornelia van der Wekken-Otte hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank be tuigen. C. van der Wekken Cor Paula Jolanda André en Anja Zierikzee, februari 2007 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING 2004 in inemoriam 2007 Johan |e bent iedere dag in onze gedachten. Gé lohan Willem Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info vanderhooftuitvaartzorg.n I www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50