Dorpsfilm Oostdijk op dvd Von Belle Boby Bingo! Voor altijd glad! Wie wil dat niet? Slagboom Schroebrug daalt neer en beschadigt lading vrachtwagen Betaald parkeren bij Toeristenkerk Ouderenbond gaat haar leden thuis bezoeken Nu ook Emma-Jane voedingsbeha's bij Op vrijdag 9 februari j.l: zijn de diploma's uitgereikt aan de eerste 5 studenten die geslaagd zijn, waaronder dus ook Monique Vreeke, eigenaresse van Wijnspeciaalzaak 12% of meer te Middelburg. Wijnspecicolzaak 12% of meer wijn 4 olijfolie Houtkaai 1 4331 JR Middelburg Tel: 0118- 626 635 E-maii: info@twaalfprocentofmeer.nl www.twaalfprocentofmeer.nl W PZC Vrijdag 23 februari 2007 2 7 OOSTDIJK - Een professionele dvd is het geworden, met maar liefst een uur en drie kwartier aan beeld materiaal. Het jaar 2006 in Oost- dijk is voor eeuwig digitaal vastge legd. Het idee voor dvd kwam van de ac tiviteitencommissie van het dorps huis. Bestuurslid Stien Nieuwen- huijse: „We houden elk jaar een Oostdijkse avond, waarbij steeds een bepaald thema centraal staat. In '97 hebben we al eens een diase rie over het dorp gemaakt, maar die is toch al een beetje verjaard. Daarom bedachten we dat het leuk zou zijn nu eens een dvd te la ten maken." De dvd, waarvan driehonderd exemplaren zijn geperst, is volgens Nieuwenhuijse bedoeld voor Oost- dijkenaren en oud-inwoners. „Voor de kinderen is het een leuk document voor later." De 'première' van de dorpsfilm vindt vrijdag 2 maart om 19.30 uur plaats in een loods bij Jonika aan de Tweede Vlietweg. middelburg - Een spelletje voor ouderen? Ook kinderen vinden bin go leuk. Joleyn Tange deed gisteren mee aan de bingo in zorgcentrum Buitenrust in Middelburg. Dat is één van de ZipZap-activiteiten waar kin deren met een ZipZapPas deze week aan mee konden doen. Vorig jaar kochten 399 kinderen in Middelburg zo'n pas, vertelt C. Wee- repas van de Stichting Welzijn Mid delburg. Hij is het hele jaar geldig in de schoolvakanties. Wie een ZipZap Pas heeft, krijgt korting. Meer infor matie op: www.zipzappas.nl. foto Ruben Oreel Laat uw overbeharing door middel van flitslicht verwijderen. Een permanente en pijnloze manier van ontharen. Bel voor meer informatie of een gratis consult: middelburg - Een vrachtwagen is gisteren beschadigd geraakt toen de slagboom van de Schroebrug in Middelburg naar beneden kwam. De wagen, bestuurd door een 54-jarige vrachtwagenchauffeur uit het Noord-Brabantse Son, stond even voor tien uur 's och tends op de brug voor rood licht te wachten om rechtsaf te slaan naar de Blauwedijk. De brugwach ter drukte nog op de noodknop, maar dat hielp niet meer. De slag boom landde op de tweede aan hangwagen, De lading daarvan raakte door de klap beschadigd. Ook de slagboom ging daardoor kapot. middelburg - De afdeling Middel burg - Veere van de Unie KBO, de grootste ouderenbond van Neder land, heeft besloten mee te doen aan het project 'vraaggericht wer ken'. Dat houdt in dat alle leden komende maanden thuis worden opgezocht. „Op die manier kunnen we proble men opsporen. Wij lossen die ver volgens binnen de organisatie op, en als het moet zoeken we elders hulp", vertelt voorzitter K. Veld kamp. Via de thuisbezoeken hoopt het bestuur inzicht te krij gen in het ledenbestand dat na één jaar 230 leden telt. „Over een paar maanden hoeft niemand van onze leden nog eenzaam of hulp behoevend te zijn." Ook moeten de wensen van de le den dan duidelijk in kaart zijn ge bracht. Er zijn twintig vrijwilligers opgeleid om de bezoeken af te leg gen. vrouwenpolder - Bezoekers van de Toeristenkerk bij Vrouwenpol der moeten komend seizoen ge woon parkeergeld betalen. Het wa terschap komt niet tegemoet aan het verzoek van de kerk om gratis parkeren toe te staan tijdens de kerkdiensten. Het waterschap meent dat alle gebruikers van par keerterreinen hun steentje moe ten bijdragen aan het beheer en onderhoud. Kerkbezoekers wor den niet gevrijwaard van die regel. Zij kunnen per uur betalen. De parkeerkosten komen op ongeveer een euro per kerkdienst uit. babyspeciaalzaak En 70% korting op de wintercollectie baby- en positiekleding Pres. Rooseveltlaan 772, Vlissingen 0118 - 449098

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29