T i» mensen inq.nl :amilieberichten Zoek, Vind... Een bekende overleden? teken het condoleanceregister 24 I Woensdag 21 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl TT Dankbaar en dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Lieke Geboren 19 februari 2007 Remy en Marion, Max en Noortje Verhage Koninginnelaan 35 4335 BA Middelburg Tot ons onuitsprekelijke verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriendin Tannie We wensen de familie veel sterkte toe. Maatje en Krijn Netty en Adrie Koos Woorden schieten tekort. Verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van Tannie moeder van onze beste vriendinnen Monica en Wendy Wij wensen Monica, Wendy, Chiel, Fedor en Jaap veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Marcelle en Jan-Willem Hildie en Ko Carin Rianne Je mag nu gaan slapen, want er wordt op je gewacht. Heden heeft de Here tot zich laten komen onze lieve moeder en oma Johanna de Bil-Bodbijl sinds 11 juni 2001 weduwe van Jacobus Marinus de Bil 16 december 1924 119 februari 2007 Anita en Pieter Vincent Marnix Jan en Marina Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Weverstede 12 3431 JT Nieuwegein De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrij dag 23 februari in de Gereformeerde Kerk aan de Noórd- dijk te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Enige en algemene kennisgeving Diepbedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar om al die mooie herinneringen die we aan hem bewaren, melden wij u het overlijden van Dokter Arnold HAERENS weduwnaar van mevrouw Els van der Hoff cardioloog ere-voorzitter "De Wikingsvzw" Kuume (B) t Kortrijk (B) 5 juni 1925 20 februari 2007 Bonheiden(B) Jan en Jo Van Daele-Haerens, Liesbeth, Alexander, Sarah, Zwevegem(B) Michiel en Regine Haerens-Florizoone, Steven, Jan, Heieen, Astrid, Sluiskil Herman en An Haerens-De Sutter, Elisabeth, Joke, Willem, Karei, Wuppertal(D) Paul en Annette Haerens-Radloff, Bonheiden(B) Yves en Els Lambrecht-Haerens, Thomas, Isabel, zijn kinderen en kleinkinderen Zijn zussen, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten; De families Haerens-Vandenbroucke en van der Hoff-Meuleman. Met dank aan: -de directie en het personeel van het Zorghotel H. Hart te Kortrijk, -de artsen en het verplegend personeel van hetA.Z. Groeninge te Kortrijk. De uitvaartdienst waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk Sint-Elisabeth, Deken Camerlyncklaan te Kortrijk (België), op ZATERDAG 24 FEBRUARI 2007 OM 11 UUR. Bijeenkomst en rouwgroet in de kerk vanaf 10.30 uur. Daarna volgt de bijzetting in de familiekelder op de be graafplaats Hoog-Kortrijk. Er is gelegenheid de overledene te begroeten in het fune- rarium Stockman, Oudenaardsesteenweg 34 te Kortrijk, dagelijks van 15 tot 18 uur. Correspondentieadres: Familie Haerens Spoorstraat 44 4541 AL Sluiskil Op 6 februari jl. overleed mijn beste, allerliefste vriend Jan Harmsen op de leeftijd van 82 jaar. Mies Willemse Donderdagmiddag 22 februari om 13.00 uur zal ik samen met zijn vrienden van De Kemel afscheid van hem nemen in de aula van de Middelburgse Begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze oom Abraham Cornelis de Smit echtgenoot van tante Dien eerder echtgenoot van tante Jannie op de leeftijd van 86 jaar. C. de Smit W.M. de Smit P.M. de Smit-Posthuma J.A.C. de Smit in herinnering E.C.W. Buitenhuis-de Smit A.H. Buitenhuis M.C. Zeeman-de Smit J.M. Zeeman M.F. de Smit P. de Smit-Abrahamse 16 februari 2007 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum 'Poelwijck' is overleden Willem Marinus van Liere Wolphaartsdijk, 16-05-1917 t 's-Heer Arendskerke, 20-02-2007 Familie Moerman-Verrijzer 's-Heer Arendskerke, 20 februari 2007 Correspondentieadres: Hoofdstraat 38 4471 AJ Wolphaartsdijk De crematie zal plaatsvinden vrijdag 23 februari om 11.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u hierbij aanwezig wilt zijn wordt u uitgenodigd om 10.50 uur aanwezig te zijn in het crematorium. be Getrouwd zijn is bouwen aan een stad van vrede en liefde een nieuwe schepping waar God ons voorbeeld zal zijn in alles wat we doen. (A.v.Duinkerken) Van ons is heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broer, schoonbroer, oom en neef Hubert Johan van Waes echtgenoot van Rolanda Maria Verbiest 27 - 10 - 1916 19-02-2007 Zuiddorpe Westdorpe Westdorpe: Rolanda Maria Verbiest Ossenisse: Maria en Ko Serrarens-van Waes Veronique en los, Joris Lukas Astrid en Patrick Pieter Tiel: Eric en Marianne van Waes-Wolters Arjan en Yvonne Judith Sannemarije Groede: Christianne en Peter de Maertelaere-van Waes Nathalie en Stanny Bernadette Westdorpe: Conrad en Marga van Waes-de Dobbelaere Ingeborg Wijnand Arnoud Leontine Familie van Waes Familie Verbiest Westdorpe, 19 februari 2007 Graaf Jansdijk B 18,4554 CA De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 24 februari om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe. Er is gelegenheid om de familie te condoleren voorafgaand aan de dienst om 9.45 uur achter in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Catharina Cornelia Verbrugge weduwe van Jacob Johannes D'Hont Waterlandkerkje 17 augustus 1912 Oostburg 19 februari 2007 Groede: A.M. D'Hont N.A. D'Hont-Haartsen Jaap en Sandy Annelore, Ruben Pieter A.J. Leenhouts-D'Hont P.A. Leenhouts Pieter en Ilona Jop, Wibe Correspondentieadres: Burg. J.C. Everaarslaan 29 4503 AA Groede De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed mijn schoonzuster en tante Maria Weststrate-Kaaijsteker Goes: P.P.van Zweeden-Weststrate en kinderen www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54