poten kwam ze terug straat Kortgene rli intratuin RobsIMil PZC B pzc Woensdag 21 februari 2007 23 het punt dat te doen. Zelf heeft ze er nooit aan gedacht om weg te gaan. „Maar na zo'n scheldpartij stond ik vaak wel te trillen op mijn benen, ledereen hier is blij dat ze weg zijn." Volgens Op 't Hof zelf zijn zij en haar man 'gewoon op straat gedon derd'. Ze ontkent dat ze voor over last zouden hebben gezorgd. „We kunnen allebei amper een stap ver zetten, dus hoe zouden we dat moeten doen? Ik ben zelf twee keer het ziekenhuis in geslagen en de banden van onze auto zijn een keer gesaboteerd. Ook is onze voor deur een keer in de fik gestoken." Op de vele klachten van buurtbe woners over het tweetal is door Woonzorg nooit gereageerd, stelt de vrouw die de briefjes in de bus De bewoners van een senioren- woning in Kortgene zijn begin de ze maand hun huis uitgezet na ja renlang voor overlast te hebben gezorgd. Zelf ontkennen ze dat. kreeg. Woordvoerder J. Klapwijk ontkent dat niet. „We kunnen daar in eerste instantie ook niet veel mee", zegt hij. „In dit soort ge vallen moet je een dossier aanleg gen. Je gaat niet na tien klachten over tot ontruiming, bovendien moet je mensen de mogelijkheid bieden hun leven te beteren." Het 'Tokkie-gedrag', zoals Klap wijk het noemt, was uiteindelijk voor Woonzorg wel reden om de zaak bij de politie neer te leggen. „Dat ze hun eigen ruiten gingen in slaan was voor ons het toppunt. Er viel ook niet met die mensen te praten. We hebben op grond van huurachterstand (die overigens uit eindelijk nog wel is voldaan) en ge luidsoverlast een zaak aangespan nen bij de kantonrechter. Die moet beslissen of er ontruimd mag worden." Het echtpaar Op 't Hof heeft in middels elders onderdak gevon den. „Anders zaten we nu onder een viaduct." Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaa4actie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland trlbeuicyi vei frur eic 1d r 1r mm Zaterdag 24 februari van u.oo - te.oo uur f Intratuin Koudekerke Wil jij Rob volop in actio zien? Kom dan naar Intratuin! Als je hem niet spontaan tegen liet lijf lóópt in, de winkel, knn je hem niet missen aan de demonstratie tafel.-Met zijn aanstekelijk enthousiasme, creativiteit en Vakmanschap ceeft hij tal van adviezen en inspirerende demonstraties op net gebied van kamér planten erf biruieupotterie. Koudekerke, Galgeweg 5, 0118-551623, www.intratuin.nl VEC Goes krijgt nieuwe predikant goes - De Vrije Evangelische Ge meente (VEG) Goes heeft een nieuwe predikant gevonden in de persoon van G. van de Wetering. De bevestigings- en intrededienst vindt zondag 4 maart om 15.00 uur plaats in de Bethelkerk aan de Tulpstraat in Goes. Van de Wete ring was eerder predikant in Bever wijk en Wormerveer. Met zijn komst naar Goes wordt een jaren lange vacante periode afgesloten. Karaoke-avond in café 't Centrum Poortvliet poortvliet - Café 't Centrum aan de Markt in Poortvliet is vrijdaga vond het podium voor nieuwe idols-zangtalenten. Vanaf 21.00 uur kan iedereen die durft, in het café meedoen aan een karao- ke-show. De deelnemers kunnen kiezen uit allerlei genres en tiental len nummers. Aanmelden kan bij Annemarie van der Sterren, 0166-617.030. Varkensbedrijf Tholen kan doordraaien oud-vossemeer - Varkenshouderij Britt BV bij Oud-Vossemeer mag van de provincie doorgaan. Een verzoek van actiegroep Varkens Nee om op te treden tegen het ge bruik van een derde stal wordt bin nenkort afgewezen. Het bedrijf krijgt een gedoogbeschikking in af wachting van een door de Raad van State bevolen natuurstudie naar nabijgelegen bloemdijken. De studie is in maart of april. Leerlingen opgepakt voor diefstal middelburg - Met de aanhouding van zeven jongeren heeft de poli tie een serie diefstallen in de kleed kamers van het sportcomplex aan de Kruitmolenlaan in Middelburg opgelost. Enkele leerlingen van de CSW ble ken de daders. Ze pikten goederen van hun medeleerlingen en gaven die spullen door aan hun vriend jes die ze doorverkochten. Kustvogels kijken plan Tureluur Tholen tholen - Staatsbosbeheer houdt za terdag in de Scherpenissepolder aan de zuidkust van Tholen een winterexcursie. Het natuurgebied in de polder maakt deel uit van het plan Tureluur. Duizenden gan zen, eenden en kustvogels zijn er 's winters te vinden. De excursie begint om 13.30 uur bij het voormalige kruispunt Plat te-, Gat- en Schoondorpseweg in Scherpenisse. Aanmelden 0166-663771. Kindertheater Kom en Zie in Goes goes - Het kindertheater Kom en Zie geeft morgenmiddag in de Ma- ranathakerk aan de Bergweg in Goes een voorstelling. De theater voorstelling, bestemd voor kinde ren van vier tot en met twaalf jaar, wordt gehouden op initiatief van de vakantiebijbelclub van de Mara- nathakerk. De zaal is open om kwart over één en het theaterspel begint om half twee. Romilda Rizos met haar hond Romi die bij het uitlaten gewond raakte door glasscherven. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53