26 I Woensdag 21 februari 2007 PZC Enige en algemene kennisgeving Geven en nemen het eerste was het belangrijkste namelijk het geven, zo zal je in onze gedachten verder leven Moeder, bedankt voor al het goede dat je voor ons hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang mochten behouden, is rustig ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Janna Traas - Bom sinds 9 september 1971 weduwe van Cornelis Traas Kapelle, 15 april 1911 120 februari 2007 In de leeftijd van 95 jaar Wemeldinge: Rinus Traas (in herinnering) Ria Traas-Luijks Yerseke: Piet Traas Maatje Traas van Oosten Wemeldinge: Nellie Bezuijen - Traas Daan Bezuijen Yerseke: Marie van der Jagt - Traas Johan van der Jagt Wemeldinge: Janny Schouwenaar - Traas Adri Schouwenaar Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof" Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging aan moeder besteed. Correspondentieadres: Fam. Bezuijen-Traas Oosterscheldestraat 19 4424 EN Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1a Kapelle. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Rust zacht lieve Oma Kitty en Jaco, Kees en Alice, Mandy en Amber, Jacqueline, Hob, Sharona enAïcha, Henrico en Katinka, Collin en Renate, Ronald, Adrie, Marjan, Christiaan, Jessica, Michelle en Fleur, Renate en Chris, Elvira en Marco, Jeffrey en Jari. Kapelle, 20 februari 2007 Enige en algemene kennisgeving Mijn genade is U genoeg. Bedroefd geven wij u kennis dat overleden is, na een lang en gezond leven, mijn lieve man, vader en opa Jacob Hendrik Bek in de leeftijd van 96 jaar. A.M. Bek-de Koeijer MJ. Bek M.WE. Bek-Scheele Judith Dordrecht, 15 februari 2007 De begrafenis heeft dinsdag 20 februari in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene begraafplaats Essenhof te Dordrecht vanuit de Nassauzaal van Het Uitvaartcentrum van Dordrecht en Omstreken. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft bete kend, is in de leeftijd van 96 jaar overleden onze lieve zwa ger en oom Jacob Hendrik Bek echtgenoot van Adriana Maatje de Koeijer Hansweert t Dordrecht 15-01-1911 15-02-2007 Hij was in vele opzichten een voorbeeld voor ons. Namens de familie, M.A. Poleij-de Koeijer Huize de Vliedberg 22 4411 AD Rilland Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en's-Gravenpolder Voor al uw blijken van medeleven tijdens haar ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Adriana Maria Hendrika de Bat-de Jonge betuigen wij u onze hartelijke dank. L. de Bat Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, februari 2007 Uw medeleven na het nog vrij plotseling overlijden van mijn geliefde man Abraham Philipse is mij tot steun geweest. Hiervoor zeg ik u hartelijk dank. P.J. Philipse-van derEndt Yerseke, februari 2007 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve en altijd zorgzame man, vader, opa en overgrootvader Anton de Leeuw betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J.D. de Leeuw-de Bat Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2007 21 februari 2006 21 februari 2007 Sander Tissink Hij van wie wij houden is niet weggegaan Hij loopt naast ons, iedere dag niet te zien, niet te horen maar voor altijd veilig in Jezus' armen Bram en Hannie Tissink Martijn en Ruben

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50