Sport Voorzitter stak veel geld in Türkiyemspor het alfabet van Zeeland PZC Woensdag 21 februari 2007 37 Bestuur stapt op als er sprake is van crimineel geld bij Turkse club. door Edwin Schoon amsterdam - Als het geld dat de vermoorde oud-voorzitter Nedim Ima^ van Türkiyemspor in de club heeft gestoken, uit criminele bron komt, stapt het voltallige bestuur op. „Daar willen we niets mee te ma ken hebben", zegt waarnemend voorzitter Martin van den Heuvel. „Dat hoort niet thuis in het ama teurvoetbal." Het besluit werd door het bestuur unaniem geno men. Imaq werd zaterdagavond door on bekenden in Amsterdam-Osdorp op straat doodgeschoten, net voor dat hij een restaurant in wilde gaan om de verjaardag van zijn oudste zoon te vieren. De politie gaat uit van een afrekening in het criminele circuit. Ima<; wordt al langer in verband gebracht met zwart geld, maar bewijzen zijn daarvoor nooit gevonden. De moord op Imag kan op korte termijn het einde betekenen van de succesvolste Amsterdamse ama teurclub ooit. Ima$ stak veel geld in Türkiyemspor. Al was hij geen Op het sportpark van Türkiyemspor werd na de dood van de voorzitter de vlag halfstok gehangen. De toekomst is onzeker. foto Robin Utrecht/ANP voorzitter meer, hij werd gezien als de drijvende kracht achter de schermen. De club kampt boven dien met een belastingschuld van 1,3 miljoen euro, die Imaq zei voor zijn rekening te willen nemen. Het TW1 Het voortbestaan van de voetbal- club Türkiyemspor wordt be dreigd na de moord op de voor zitter, die met crimineel geld in verband wordt gebracht. is nog onduidelijk of hij de club iets heeft nagelaten. De spelers benadrukken dat ze doorgaan na de dood van de voor zitter. „Voor hem moeten we kam pioen worden", klonk het tijdens een bijeenkomst op het sportpark. Maandagavond werd de selectie bijgepraat door trainer Simon Kis- temaker, die wel al heeft besloten aan het eind van dit seizoen te stoppen. Boulahrouz: liever spelen dan opereren londen - Khalid Boulahrouz hoopt binnen een maand zijn ren tree te kunnen maken bij Chelsea. De Nederlandse verdediger, net hersteld van een vervelende knie blessure, liep afgelopen zaterdag tij dens de bekerwedstrijd tegen Nor wich (4-0) een ontwrichte schou der op. De Oranje-international besloot zich niet te laten opereren. Juninho langer bij Olympique Lyon lyon - Olympique Lyon heeft het contract met middenvelder Junin ho met een jaar verlengd tot me dio 2009. De Franse kampioen had daarop een optie. De 32-jarige Braziliaanse spelbepaler kwam in 2001 over van Vasco da Gama. Sindsdien rijgt de Franse club de successen aaneen. Als het aan voor zitter Jean-Michel Aulas ligt tekent Juninho bij tot de zomer van 2010. Rotterdam Basketbal gered door sponsor rotterdam - Rotterdam Basketbal is gered. De failliete stichting Rot terdam Promotie, die kampte met een schuld van 2,5 ton, maakt dankzij een nog onbekende, nieu we geldschieter een doorstart. Door de financiële injectie kan de club dit seizoen afmaken in de ere divisie en is tevens deelname aan de competitie in het nieuwe sei zoen verzekerd. Den Haag zet vijfde doelman dit seizoen in den haag - ADO Den Haag presen teert zondag waarschijnlijk de vijf de doelman van het seizoen. Het is de bedoeling dat de 29-jarige Spanjaard Segio Sanchez in het duel met Feyenoord zijn debuut maakt bij de hekkensluiter van de eredivisie. De keepers Stefan Post- ma, Robert Zwinkels en Josh Wa genaar zijn geblesseerd. Uitgifte aandelen voor behoud paarden succes den bosch - De uitgifte van aande len in het Springpaarden Fonds, Nederland is succesvol afgerond. De actie, bedoeld om talentvolle paarden voor Nederland te behou den, heeft drie miljoen euro opge leverd. Daarmee is al een eerste aankoop gedaan. Het gaat om de zesjarige Audi's Utascha SFN, waar mee Eric van der Vleuten al twee maal (foutloos) in actie kwam. Materiaalman zorgt voor strop van tonnen heerenveen - Misdragingen van de teammanager/materiaalman van ijshockeyclub Vadeko Flyers uit Heerenveen hebben de club mogelijk 200.000 euro schade toe gebracht. De verdachte heeft ijshockeysticks en ander materiaal verduisterd en doorverkocht. Volgens voorzitter Danny Micola heeft dit meer dan tien jaar ge duurd. Word dagbladbezorg(st)er van PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. fi tvitfjl'rf 3fOO ap pittficei noo 3*Z

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39