vast morgenochtend Problemen bij sociale dienst op Walcheren zijn volgens cliënten nog niet opgelost Ginkgo Combi: 3 halen 2 betalen! Ginkgo Combi verbetert geheugen en concentratie Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN Nü 270 tabletten van €61,50 VOOr €41,-! Krachtige Ginkgo Biloba formule nü tijdelijk extra voordelig! pzc Dinsdag 20 februari 2007 23 Joanne Vogelzang uit Kapelle heeft haar koffer al gepakt. Morgenochtend vertrekt de scholiere van het Buys Ballot College met vijftig leerlingen van ande re scholen voor een acht-daagse reis naar India. „Ik laat het allemaal maar over me heen komen." foto Dirk Jan Gjeltema Groot onderzoek naar tevredenheid van klanten aangekondigd. door Nadia Berkelder middelburg - Bij de Sociale Dienst Walcheren blijven zich na de fusie problemen aandienen. De cliënten raad heeft afspraken gemaakt over de afhandeling van klachten, maar de klanten zelf worden nog steeds geconfronteerd met moeilijkhe den. Dat stelt A. Krappen van de cliëntenraad. „Wij merken nog niet zo veel van verbeteringen", zegt hij. „Als wij bellen met onze contactpersonen, is er meestal vrij snel een oplos sing. Maar aan de poort, waar de mensen zelf komen, worden nog veel fouten gemaakt." Neem het geval Van Bemmelen. Zijn jaaropgave was te hoog, om dat hij vorig jaar per ongeluk te veel geld had gekregen. „Een gecor rigeerde jaaropgave maken is niet mogelijk", zegt Krappen. „Het sys teem houdt alleen rekening met uitbetalingen, niet met terugbeta lingen. Bij jaaropgaven kloppen de totaalbedragen vaak niet. Als je niet assertief bent, krijg je in juli een belastingaanslag. Wij kunnen niet zien of er sprake is van onwil of van ondeskundigheid." Een woordvoerder van de sociale dienst spreekt tegen dat er vaker iets mis gaat bij de verstrekking van jaaropgaven. „Het is een inci dent. In dit geval is het een admini stratieve fout. In het systeem is iets verkeerd aangevinkt, en dat komt er dan verkeerd uit. We zet ten alles op alles om het goed op te lossen. Die meneer krijgt in ie der geval tijdig antwoord om aan gifte te kunnen doen." De sociale diensten op Walcheren fuseerden vorig jaar. Vorige week erkende de directeur van de Socia le Dienst Walcheren dat nog niet alles loopt zoals het eigenlijk zou moeten. De dienst begint eind de ze maand met een groot onder zoek naar de tevredenheid van de klanten. Aan het einde van dit jaar moet de Walcherse sociale dienst volgens de leiding helemaal op or de zijn. Kinder-Doe-Dagen in Ambachtscentrum goes - Vandaag, morgen en don derdag zijn er weer de Kin- der-Doe-Dagen in het Ambachts centrum aan de Kattendijksedijk in Goes. Kinderen kunnen onder meer kaarsen maken, schilderen en een theatervoorstelling bijwo nen. Voor de voorstelling is reser veren gewenst. De activiteiten duren van 13.00 tot 16.30 uur. Meer informatie via tele foonnummer 0113-214102. Dronken Portugees slingert over A58 kruinincen - Een 28-jarige Portu gese automobilist is gisterochtend vroeg aangehouden op de A58 bij Kruiningen. De man reed rond kwart voor vier slingerend over de rijbaan. Hij bleek ongeveer drieënhalf keer de toegestane hoeveelheid alcohol ge dronken te hebben. De man had ook geen rijbewijs. De politie gaf hem een dagvaarding. Vrouwenbeweging Passage viert jubileum goes - De Goese afdeling van de christelijke, maatschappelijke vrou wenbeweging Passage viert mor gen haar 85-jarig jubileum. Dat ge beurt in de Oosterkerk in Goes. De afdeling telt ruim veertig leden en houdt zich bezig met cultuur, nordic walking, lezen, creatief be zig zijn en uitstapjes. Vanaf 19.30 uur wordt het jubileum gevierd met andere Bevelandse afdelingen van Passage, maar ook andere be langstellenden zijn welkom. Sportfestijn in de voorjaarsvakantie 's-gravenpolder - Sportraad Bor- sele en Borsele Beweegt houden in de voorjaarsvakantie een sport festijn. Woensdag 21, donderdag 22 en vrij dag 23 februari zijn er in sporthal De Stenge in Heinkenszand en sporthal De Zwake in 's-Gra- venpolder diverse sportactivi teiten, zoals toernooien voor scho len en een circusinstuif voor kinde ren. Meer informatie is verkrijgbaar via telefoonnummer 0113-238499 of op www.borselebeweegt.nl. Fietser breekt arm bij aanrijding in Kloetinge kloetinge - De politie zoekt getui gen van een ongeval, waarbij een 19-jarige fietser uit Kapelle zijn rechter pols en arm brak. De fietser reed vorige week dins dag rond half drie op de Kapelse- weg in Kloetinge en haalde daar drie jongens van ongeveer veer tien jaar in. Daarop gingen de jongens naast hem fietsen en sneden hem de weg af waardoor hij viel. De Kapellenaar liep naast de bot breuk ook enkele schaafwonden op. www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 59