26 I Dinsdag 20 februari 2007 PZC Op 82-jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom Piet Peeters e.v. Magda Rijk Sterkte voor Magda, kinderen en kleinkinderen. Fam. Peeters En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde Geheel onverwacht is in de gezegende leeftijd van 83 jaar overleden onze zorgzame moeder, oma en overoma Helena Jacoba van Harn-Kole Heieen sinds 1990 weduwe van Jeras van Harn Hansweert 1923 t Rilland 2007 Steven-jan van Harn Paula van Harn-Weststrate Willemijn, Sven, Elise Jan van Harn Willy van Ham-Vinke Ewald en Marie Louise Sander en Dèbra Sabine en Maurice Ad van Ham Janneke van Ham-van de Plasse Jeras en Ine, Noor, Emma Emiel en Petra Charles van Ham Josiane van Harn-Poma Jéröme Stefan en Kim Cédric Geraldine Klein-van Harn Egbert Klein Judith, Ruben, Deborah Davonne Verbeek-van Ham Engel bert Verbeek (in herinnering) Govert Gravendeel Jerian en Nathalie Leanne, Angelo Leonard van Harn Eveline Satink Ilse Esmeralda en Willy We zijn dankbaar voor haar liefde en zorg die ze ons al die jaren heeft gegeven. Rilland, 18 februari 2007 Correspondentieadres: Fam. S.J. van Harn Isabellahaven 2 4553 PD Philippine De afscheidsdienst waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 22 februari 2007 om 14.00 uur in de 'Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 13.00 tot 13.45 uur in de 'Levensbron'. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in de 'Levensbron'. in Gods ontferming opgenomen Met diepe droefheid geef ik u kennis van het heengaan van mijn innig geliefde tweelingzus en onze tante Helena )acoba van Harn-Kole Weduwe van Jeras Hendrik van Harn Paulien Lavooij-Kole neven en nichten Rotterdam, februari 2007 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van De heer Staf de Reu Uitbater van ons voormalig repetitielokaal "Café de Engelenroos" Zijn enthousiasme en sympathie voor onze vereniging zal ons altijd bijblijven. Wij wensen Melda, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te helpen dragen. Bestuur en leden Harmonie de Verenigde Vrienden Sas van Gent, 19 februari 2007. Op 6 februari is overleden onze vriend en clublid 1925 2007 Jan Harmsen 22 Februari om 13.00 uur nemen we afscheid van Jan op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Vrienden van de Ame: Loes, Alette, Susan, Carla, Hanny, Ricky, Mies, Wesley, Huub, Bram, Ivo, Arie, Jan, Robby, Bert, Teun Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde, is overleden Margriet van Duivendijk-Ververs echtgenote van Leen van Duivendijk IJzendijke t Veere 3 mei 1920 18 februari 2007 Mijn vrouw, onze moeder en oma werd liefdevol verzorgd in "Rozenhof" te Veere. Veere: L.A. van Duivendijk Bergen op Zoom: Emmy van Duivendijk Ivar en Karin Esmé Middelburg: Leen en Els van Duivendijk Annemiek en Mattijs Madelief en Joop Liezelot Sandenburghlaan 4 4351 RM Veere De crematie zal plaatsvinden op woensdag 21 februari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat de Heer tot Zich heeft genomen onze geliefde zuster en tante Johanna Maatje Boogaard zij mocht 93 jaar worden. Grijpskerke: A.J. Boogaard Vrouwenpolder: A.J. Boijenk-Boogaard Neven en nichten 17 februari 2007 Seisbolwerk 4 4331 RD Middelburg Onze zuster en tante is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 21 februari van 16.00 tot 18.00 uur. Wij willen haar gedenken op donderdag 22 februari in een dienst die om 14.00 uur aanvangt in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Daarna zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde kerk. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen laten wij u weten dat van ons is heengegaan, onze lieve Tante Jo Johanna Maatje Boogaard In de leeftijd van 93 jaar Oostkapelle: Leny en Simon Lous-Boogaard Middelburg: Arnold en Francis Boogaard-Broersma St. Laurens: André en Nella Boogaard-Francke Serooskerke: Ria en Ko Louwerse-Boogaard Achterneven en achternichten Middelburg, 17 februari 2007 Na jarenlange vriendschap is overleden onze lieve vriendin Johanna Maatje Boogaard Wij zullen haar heel erg missen. W. de Kam J. Joziasse-van Oosten Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, mijn schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Kaaijsteker sinds 1 januari 1986 weduwe van Johannis Jan Weststrate 2 december 1913 t 19 februari 2007 Goes: J.C. Pieterse-Weststrate E.L. Pieterse Marjon en Fortunato Giada Onze dank gaat uit naar team twee van Zorgcentrum "Poelwijck" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J.A. v.d. Goeskade 10-06,4461 BH Goes Mijn moeder, mijn schoonmoeder, oma en overgrootoma is opgebaard op haar kamer nr. 123 in Poelwijck, Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 22 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Voorwaar, voorwaar, Ik zeg u indien iemand mijn woord bewaard heeft, hij zal de dood in eeuwigheid niet aan schouwen. (joh. 8:51) Lieve Oom Bram is nu voor altijd thuis Wij zijn dankbaar dat hij één van onze familie was en hebben fijne herinneringen aan hem. Winny en Hannie Focke Wendy en Jeroen Mariska en Romke Jessica fm pif - '*z~ In memoriam Lieve Erwin 20-02-2005 20-02-2007 Waarom zijn er zoveel vragen .Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn We houden van je Fam. Coppens Fam. van Hoepen 20-02-2006 Lieve Pa en Opa 20-02-2007 Alweer 1 jaar zonder jou het valt nog steeds niet mee. Het gemis is nog groot. Rini, Lian, Samantha, Shauni, Sylvano, Giovanni en Joke - gs \y. wM W0- s

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50