iSÜSLan t 0 Familieberichten 24 I Dinsdag 20 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Onze ouders Jan en Jo Spelier-de Jonge Grote Maagdenstraat 8 te Sluis, vieren op zaterdag 24 februari het feit dat ze 50 jaar getrouwd zijn. Ter gelegenheid hiervan is er die dag een receptie in koren molen 'de Brak' te Sluis, van 14.00 tot 16.30 uur. ledereen die onze ouders wil feliciteren is van harte welkom. De kinderen r*Xi.^41 11 Jouw leven stond in het teken van liefde, zorgzaamheid en oprechte interesse voor anderen. We zijn intens verdrietig dat we zo plotseling afscheid van je moeten nemen. Je bent niet meer in ons midden, maar in onze gedachten leef je voor altijd voort.... Bedankt voor alles! Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Tannetje Pieternella van Rotten-Jumelet Tannie in de leeftijd van 54 jaar. Jaap van Rotten Monica van Rotten Chiel Maranus Wendy van Rotten Fedorvan der Hage Oostkapelle, 18 februari 2007 Correspondentieadres: Lijsterhofstraat 12,4357 CC Domburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 21 februari van 19.00 tot 20.00 uur en op vrijdag 23 februari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 23 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Onuitsprekelijk verdriet... Dag lieve, lieve Tannie Robert, Marianne, Iris en Merel Tot onze droefheid is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Matty Wielemaker echtgenote van L.W. de Visser in de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: W. de Visser J. de Visser-de Voogd Brouwershaven:J. de Visser Oostkapelle: Z. Poppe P.A.J. Poppe-Tinbergen Zoutelande: J. de Visser M.J. de Visser-Post Neven en nichten Barendrecht, 18 februari 2007 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, is overleden onze lieve ma, dochter, zus en schoonzus Irena Augustina van Hecke-de Wit Rena weduwe van Piet van Hecke Zij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Sluiskil: Patrick en John, Bruno Sas van Gent: Oma Suus Sas van Gent: Thea en Jef Zelzate: Greta en Jan Sas van Gent: Wim en Claudine Philippine: Jos en Marleen Sas van Gent, 17 februari 2007 Correspondentieadres: Honoré Colsenhof 32,4541 EW Sluiskil -De dienst van woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 23 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie per soonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een goed en prettig leven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, vader en opa Johannes Augustijn Kole (Han) echtgenoot van J.C. Blomme 6 november 1929 t 16 februari 2007 Uit aller naam: J.C. Kole-Blomme Wilgenstraat 13/19 4462 CJ Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Verdrietig zijn wij na het ontvangen van het bericht dat onze medewerker in ruste Han Kole is overleden. Han was jaren lang een opgewekte en zeer gewaardeerde werknemer in ons bedrijf. Wij wensen Jenny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wij zullen hem missen. Directie en Personeel Van Weele B.V. Wolphaartsdijk Door een droevig ongeval is onverwacht overleden onze geliefde buurvrouw A.M. Maljaars-Wisse Heilige de Heere de roepstem aan ons aller hart. Familie Simonse-Nelse N. Jaco 16 februari 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv J Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Uit de diepte roep ik tot u, Heer, Heer hoor mijn stem wees aandachtig, luister naar mijn roep om genade Psalm 130:1 en 2 Intens verdrietig om haar heengaan, maar vol bewondering voor de wijze hoe zij haar ernstig ziek-zijn heeft gedragen, geven wij kennis dat is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Catharina Elisabeth de Nooijer-van der Maas echtgenote van Cornelis de Nooijer 2 juni 1925 - f 18 februari 2007 C. de Nooijer Ina en Wim Lineke en Leen Rien en Annelies Klein- en achterkleinkinderen Wij willen dokter van der Veen en alle medewerkers van Allevo thuiszorg hartelijk dankzeggen voor alle zorg en aandacht betoond, tijdens de ziekte van mijn vrouw, onze moeder en oma. Beatrixstraat 23 4491 GD Wissenkerke De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 22 februari om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "Zaal onder de Toren" te Wissen kerke gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig bèschouwen. Onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante C.E. de Nooijer-van der Maas is na een moedig gedragen lijden thuisgekomen. We zullen haar erg missen. M.C. Ocks-v.d. Maas A. Ocks t L.M. v.d. Maas P.H. de Nooijer-v.d.Maas J. de Nooijer J. v.d. Graaf C. v.d. Graaf-Hoeks t A.A. de Nooijer t C.J. de Nooijer-de Kam A. de Nooijer J.J. de Nooijer-Leendertse t neven en nichten Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden niet meer met je praten Die blik, die stilte dat deed vaak zeer de mama van vroeger was je niet meer we zagen heel goed je verdriet maar helpen konden we je niet De strijd kon je niet meer aan Vandaag is onze lieve moeder en allerliefste oma, in het bij zijn van ons allen, heengegaan Joanna Catharina van Boven weduwe van Johannis Huige Clinge, 1-12-1923 t Goes, 18-2-2007 Onze dank gaat uit naar alle verzorgsters van de palliatieve afdeling van verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes Voorschoten: Lona Dirtha Heemskerk: Rita en Wim Kloetinge: Kees Zoetermeer: Annelies Estel Mirte Krimpen aan den IJssel: Camilla en Peter Perrin Veerle Correspondentieadres: Buitenhof 12 2926 RB Keimpen aan den IJssel Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 22 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 23 februari om 13.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat te Goes. Waarna aansluitend om 14.30 uur de crematie plechtigheid zalplaatshebben in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematieplechtigheid. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26