machinist Medewerker Horeca Banen QJobTrack.nl Beleidsmedewerker gemeentelijke processen Beleidsmedewerker GHOR Brandweerfunctionaris COMMUNICATIEADVISEUR www.middelburg.nl Optisport v8 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op -i Scheepers B.V. is een aannemers- en drainagebedrijf wat werkzaam is binnen de Grond-, weg-, en waterbouw. Hierbinnen valt ook onze tak drainage, welke wij onderverdelen in landbouw- en diepdrainage. Het bedrijf is opgericht in 1975 en beschikt over een modern en uitgebreid machinepark, waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat. Voor de drainage zijn wij op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste die zowel een sleufloze (V-ploeg) als een kettinggraver (diepgraver) kan en wil bedienen. Daarnaast behoren diverse onderhoudswerkzaamheden tot het takenpakket van de machinist. Wat kunt U verwachten: Een goede en prettige werksfeer; Een marktconform salaris (volgens CAO); Mogelijkheden tot verdere ontwikkeling; Zelfstandige functie met grote verantwoordelijkheid; Een modern machinepark; Goede arbeidsvoorwaarden conform CAO. Wij vragen: Flexibele instelling geen 9 tot 5 mentaliteit); Groot rijbewijs incl. chauffeurs diploma (is een pre); Enige ervaring in de landbouw of grond, weg en waterbouw; Technisch inzicht en affiniteit met grondverzet-, landbouw- en drainagemachines. Voor eventueel meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met onderstaand telefoonnummer en kunt u vragen naar Dhr. S. Scheepers of Dhr. M. Belleter. Telefoonnummer: 0165 - 512 147 U kunt ook meer informatie vinden op onze site, surf naar: www.scheepers-drainage.com U schriftelijke sollicitatie kunt u, t.a.v. Dhr. S. Scheepers, sturen naar: Scheepers Aannemers- en Drainagebedrijf BV, Vierschaarstraat 13a, 4751 RP Oud Gastel 1ee\and Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De bouw van Veiligheids regio Zeeland is in volle gang. In verschillende projecten wordt gewerkt om de Veiligheidsregio Zeeland op 1 januari 2008 vorm te geven. De veiligheidsregio is het overkoepelende orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Onze taken zijn brandweerzorg, genees kundige hulpverlening bij ongevallen en rampen, de gezamenlijke meidcentrale en voorberei ding op en uitvoering van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen. Voor het verder versterken van de organisatie zijn wij op zoek naar: (fulltime) Uw uitdaging: Het ondersteunen van de coördinerend gemeentesecretaris op het gebied van rampenbestrijding en crisisbeheersing als het gaat om de gemeentelijke processen (zowel in de koude als warme fase); Wie zoeken wij: U heeft een WO- werk en denkniveau of afgeronde HBO-opleiding met specialisatie richting Bestuurskunde. Daarnaast heeft u enige jaren ervaring met beleidsmatige advisering. Verder heeft u een ontwikkeld gevoel voor politiek-bestuurlijke verhoudingen. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris minimaal 2.214,- en maximaal 4.192,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 februari 2007). Bijzonderheden: Gezien de aard van de werkzaamheden kan het voor komen dat vanuit diverse locaties in Zeeland kan worden gewerkt. (geneeskundige hulp bij ongevallen en rampen) (fulltime) Uw uitdaging: Het adviseren van gemeenten t.a.v. de voorbereiding op en organisatie van rampenbestrijding en crisisbeheersing vanuit het taakveld GHOR. Wie zoeken wij: U bent in het bezit van een voor de functie relevant HBO-diploma. U heeft kennis van en ervaring in processen van Spoedeisende Medische Hulpverlening (SMH) en rampenbestrijding. U heeft ervaring met het zelfstandig ontwikkelen en opstellen van beleid en beleidsplannen en hebt goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris minimaal 2.214,- en maximaal 4.192,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 februari 2007). (fulltime) Uw uitdaging: Het zwaartepunt in uw functie ligt bij onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan materieel, gebouwen en u draagt in belangrijke mate bij aan innovatieve zaken zoals ontwerpen, in- en opbouwen van gereedschappen/apparatuur van voertuigen. Tevens verricht u repressieve werkzaamheden voor de Stadsgewestelijke Brandweer. Wie zoeken wij: U heeft een MBO werk- en denkniveau, verkregen middels VMBO autotechniek. Verder eisen wij verschillende brandweerdiploma's. Bereidheid om ontbrekende diploma's en certificaten te behalen en buiten kantooruren repressief inzetbaar te zijn. Wij bieden: Afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring zijn de salarisgrenzen minimaal 1.441,- (aanloopschaal 5) en maximaal 2.334,- (functieschaal 6) bruto per maand bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 februari 2007). U wordt volledig gedetacheerd bij de Stadsgewestelijke brandweer Vlissingen-Middelburg. Informatie: De reactietermijn voor deze vacatures sluit op 1 maart. De volledige vacatureteksten kunt u vinden op: www.vrzeeland.nl De M van Middelburg is markant. Hij sym boliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmanswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inle vingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Communicatieadviseur m/v Afdeling bestuursondersteuning Voor 24 uur per week Functie: Deelnemen aan projecten en adviseren over de te voeren communicatiestrategie. Implementeren van het communicatie beleid. Profiel: hbo-werk- en denkniveau aangevuld met relevante werk ervaring op het gebied van overheidscommunicatie. Salaris: maximaal 3.273,- bruto per maand. Op termijn door- groeimogelijkheid naar uitloopschaal, afhankelijk van personeels beoordeling. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 5 maart 2007 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind je op www.middelburg.nl. Wij zijn Wij zoeken Taken Wij bieden Optisport Exploitaties b.v. Touwbaan 25 4205, AB Goochem I www.optisport.nl (17 uur p/w) Optisport Exploitaties, exploitant van sport- en welzijnsaccommodaties verspreid over heel Nederland. Optisport Vlissingen-Middelburg B.V. het zwembad en de Optisport Health Club voor de gemeenten Vlissingen en Middelburg. Naast een recreatie-, instructie-, verenigings- en wedstrijdbad en een Health Club bevindt zich ook een gezellige Brasserie in deze accommodatie. Een enthousiaste en gemotiveerde horecamedewerker voor minimaal 17 uur p/w met een opleiding op LBO/MBO werk en denkniveau, sociale hygiëne en EHB0/BHV diploma is een pré. je bent klantvriendelijk ingesteld en flexibel. Tevens ben je bereid om in de avonduren en in de weekenden te werken. Je ontvangt de gasten van het zwembad en bedient onze bezoekers. Je verricht diverse ondersteunende werkzaamheden in de keuken en bar zoals het verstrekken van dranken en het voorbereiden van diverse kleine gerechten en snacks. Daarnaast maak je de Brasserie gereed voor gebruik en verricht je schoonmaakwerkzaamheden. Een veelzijdige en zelfstandige functie in een dynamische en uitdagende omgeving. Tevens bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreide CV vóór 25 februari 2007 o.v.v. horecavacature nummer 07-1017. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ingrid Jongepier. Contactgegevens: Optisport Vlissingen - Middelburg B.V. T.a.v. mevr. C.J. van de Gruiter Sportweg 2 4387 PM Vlissingen T: 0118-486820 Of per e-mail naar vrijburgbad@optisport.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64