rekenen op jou DGA Financieel Adviseurs timmert aan de weg KOM AAN BOORD! O JobTrack.nl Medewerker consumptief krediet m/v Medewerker assurantie afdeling m/v Callcenter- medewerker m/v GkeeNT&cG" v6 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op (en over ongeveer 2 maanden aan een nieuw kantoorpand) Ter verdere uitbreiding van onze kredietafdeling (thans 8 medewerkers) zijn wij op zoek naar een 40 uur per week Functie eisen: U heeft aantoonbaar, commercieel talent Ervaring in de branche is een pré U bent in het bezit van minimaal een MBO opleiding U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift U bent bereid om op zaterdag te werken van 10:00 tot 16:00 Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een collegiale werksfeer Werkzaamheden: U onderhoudt telefonisch contact mer klanten en relaties (autobedrijven e.d.) U biedt ondersteuning en verzorgt mailing acties U behandelt krediet aanvragen U heeft telefonisch contact met geldverstrekkers U bouwt onze bestaande relatiekring uit Voor onze assurantie afdeling zijn wij op zoek naar een Vanaf 24 uur per week Functie eisen: U bent in het bezit van een diploma Assurantie-B Ervaring in de branche is een vereist U bent in her bezit van minimaal een MBO opleiding U beheerst de Nederlandsé taal in woord en geschrift U bent bekend te werken met geautomatiseerde systemen Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een collegiale werksfeer Werkzaamheden o.a.: Verwerken en controleren van nieuwe aanvragen en polismutatics in onze (volmacht) administratie (Level-7 van CCS) Verwerken van prolongaties en rekening-couranten U onderhoudt telefonisch contact met nieuwe en bestaande relaties U maakt offertes en beantwoordt vragen van klanten Direct aan de slag? DGA zoekt een enthousiaste Functie eisen: U werkt vanuit kantoor Middelburg tenminsre 2 avonden per week met een maximum van 4 avonden (maandag t/m donderdag) van 18.30 tot 20.30 U spreekt ABN U heeft een commerciële instelling Leeftijd tenminste 18 jaar Wij bieden: Een interne opleiding Een goed salaris Prettige werksfeer Stuur uw schriftelijke reactie naar onderstaand adres of mail naar: fransk@dgamail.nl DGA Financieel Adviseurs t.a.v. Dhr. R.F. Kraf, Postbus 400, 4330 AK Middelburg Tel. 0118-633035. Internet: www.dgazeeland.nl Alle reacties worden uiterst vertrouwelijk behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wie is DGA Financieel Adviseurs? DGA Financieel Adviseurs is een onafhankelijk adviesbureau op het gebied van hypothe ken, kredieten, pensioenen en. levens- en schadeverzekeringen. Door de volmachten (Generali, London en Monuta) kunnen wij snel en commercieel werken. DGA behoort tot de Fop 3 intermediars in consumptief krediet. Op 1 oktober 2006 bestond DGA 35 jaar. Wij hopen in 2008 het nieuwe kantoorpand te betrekken. DGA behoort met ruim 35 deskundige medewerkers tot de grotere financiële adviesbureaus. De facilitaire dienst van DGA ver zorgt administraties voor ande re assurantiekantoren. DGA verzekert haar relaties van een deskundig en financieel advies en is hiermee bijzonder suc cesvol. DGA Financieel Adviseurs Dit jaar worden er 945 walvissen op brute wijze afgeslacht. Daarom voert Greenpeace actie! En dat kun jij nu ook! Surf naar www.qreenpeace.nl/walvis en sluit je aan bij de grootste Greenpeacebemanning ooit! Lees en beleef de avonturen van Greenpeace- vrijwilliger Jetske aan boord van de Esperanza tijdens acties tegen de walvisjacht in de Zuidelijke Oceaan. Check haar weblog en video-weblog via www.greenpeace.nl/walvis. Gratis advertentie experts on the inside Dat is mijn zaak! Synto, een totaalinstallatiebedrijf dat zich onderscheidt door een integraal aanbod van diensten als elektrotechniek, beveiligingstechniek, klimaattechniek, sanitair, technische beheer service. Ons werkgebied is Zuidwest Nederland. Als gevolg van een continue groei hebben wij de volgende vacatures: Servicemonteurs klimaattechniek m/v Voor het verlenen van service en onderhoud aan klimaatinstallaties in de woning- en utiliteitsbouw, een STEK diploma, ervaring met koeltechniek en meet- en regelinstal- laties is een pré. Elektromonteurs m/v Zelfstandige functie met een grote diversiteit aan werkzaamheden, zoals monteren, repareren en onderhouden van installaties in de woning- en utiliteitsbouw. Als buitendienst medewerker ben je het visitekaartje van het bedrijf, klantgericht heid, een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden zijn dan ook belangrijk. Je dient minimaal te beschikken over een rijbewijs B en certificaat Basisveiligheid. We bieden een uitdagende baan in een prettige werksfeer met goede arbeidsvoorwaarden (o.a. een bedrijfsauto, bedrijfskleding, mobiele telefoon en een studiekostenregeling). Voor verdere bedrijfsinformatie verwijzen wij je naar onze internetsite www.synto.nl. Is je interesse gewekt reageer dan en richt je sollicitatie inclusief cv aan de afdeling personeelszaken. Onze voorkeur gaat uit naar correspondentie per e-mail: werving@synto.nl. Voor inhoudelijke vragen kun je voor de vacature Service monteurs terecht bij de heer T.M. (Tjeerd) Mijzen en voor de vacature Elektromon teurs bij de heer W.Chr. (Wim) Wiskerke. 1 2 Synto Goes Postbus 19, 4460 AA Goes Telefoon: 0113 23 16 30 Fax. 0113 23 24 68 m www.synto.nl,werving@synto.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62