Familieberichten 32 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl i j 13-02-07 Blij en gelukkig zijn we met de geboorte van Bente -Luna Eline- Dochter van René de Jager en Morea Franse Smientstraat 6.4451 DZ Heinkenszand Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Louwerens Jakobus Louren 16 februari 2007 Jasper en Edith Houmes-Jobse Markt 87 4361 AE Westkapelle 0118-570036 Lief, klein, teder en bemind Luuk Lukas Bernard Franciscus Vlissingen, 14 februari 2007 Bart. Hannelies en Daan van der Vaart- de Pundert Heel gelukkig zijn we met de geboorte van onze zoon Naut Jean Loet 10 februari 2007 3400 gram Kees Ramselaar en Susanne Lardenoije Haarlem Nooit vragend, nooit klagend altijd alles voor zichzelf dragend was hij een steun voor velen. Na alle Fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon Hans Pieter Adriaan Tramper 19 april 1978 t 14 februari 2007 pa en ma Tramper jessica en domingos dean, indy eva en björn oma en opa Scheffers "We voelen ons zeer verdrietig, maar zijn ook trots en blij dat Mark onze geweldige zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon mocht zijn." Homikswei 48 4464 AR Goes Wij willen u de gelegenheid geven om afscheid te nemen van Mark, op zijn kamer in "de Ganzeveste", Langemeet 9 te Goes op maandag 19 februari tussen 15.30 uur en 17.00 uur. Ook kunt u ons binnen deze tijd condoleren of ontmoeten in de vergader zaal van "de Ganzeveste". We zullen Mark in besloten kring begraven op de Algemene Begraafplaats te Goes. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze neef, die ondanks zijn beperkingen, altijd optimistisch in het leven stond Mark Tramper Adrie en Gre Paauwe Lauw en Joska Scheffers Piet Scheffers Jo en Sandra Scheffers Neven en nichten 14 februari 2007 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze neef Mark Tramper Wij wensen Hans, Riet en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Ooms en Tantes Hannie - Frans (in herinnering) Piet - Jannie Jan - Dorothea Adrie - Jannie Toon - Roland Neven en Nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Mark Tramper Namens de cliëntenraad van De Ganzeveste was Mark lid van de Centrale Cliëntenraad van het GORS. Mark heeft altijd een constructieve bijdrage geleverd aan de dis cussies en standpuntbepaling van de Centrale Cliëntenraad. Wij zullen Mark missen. Centrale Cliëntenraad van het GORS Kort wasje tijd Groot was je vriendelijkheid Opgewekt en spontaan Ben je tot ons verdriet heengegaan Geschrokken en verdrietig zijn wij door het zo onverwachts overlijden van Mark Tramper We herinneren jou als moedig, vriendelijk en aangenaam. Namens iedereen van de Ganzeveste Goes, 14-02-2007 Het bericht van het overlijden van Mark Tramper bracht een grote schok teweeg bij de deelnemers en de mede werkers van het Activiteitencentrum Oosterschelde. We zullen zijn humor missen. Hij heeft ons verrast met zijn persoonlijke groei gedurende de 10 jaar dat hij hier is geweest. Wij wensen zijn familie en vrienden en alle mensen van De Ganzeveste veel sterkte met dit verlies. Deelnemers en begeleiding van het Activiteitencentrum Oosterschelde Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons clublid Mark Tramper Wij wensen de familie veel sterkte toe. Sportclub Gehandicapten Beveland Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de zoon van onze gewaardeerde collega Hans Mark Tramper Wij wensen Hans, Riet, Jessica, Eva en verdere familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Marden Binnekamp Vriend van ons damesvoetballid Sander. Wij wensen Sander en naaste familieleden veel sterkte toe Bestuur ZSC'62 Dameselftal ZSC'62 "De Heer is mijn Herder Psalm 2.3 Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Lena Jacoba Geelhoed echtgenote van Aarnout de Wild 10 maart 1941 t 15 februari 2007 Colijnsplaat: A. de Wild Bergschenhoek: Elly de Koster-de Wild René de Koster Stefan Ramon Pascal De Hoge Weie 2 4486 CM Colijnsplaat De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dins dag 20 februari om 13.00 uur in de kerk van de protestant se gemeente te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in het "Monuta stiltecentrum voor Noord-Beveland", Dok ter Maasstraat 4a. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Lena Jacoba Geelhoed (Lenie) echtgenote van Aarnout de Wild Kortgene: J. van Gilst-de Wild P. van Gilst Wissenkerke: A. Geelhoed-de Wild A. Geelhoed Zierikzee: M. de Wild N. de Wild-van Leeuwen Goes: J. de Schipper (in herinnering) G. de Schipper-de Wild G. Huige Wolphaartsdijk: P. de Wild S. de Wild-van de Velde Prinsenbeek: J.P. de Wild E. de Wild-van Liere Baarland: N. van Wingen-de Wild van Wingen Neven en nichten 15 februari 2007 Verdrietig zijn wij na het ontvangen van het bericht dat Lenie de Wild overleden is. Lenie was samen met haar echtgenoot vele jaren vrijwillig ster binnen onze organisatie, wij denken aan haar terug als een gewaardeerd vrijwilligster. Wij wensen Nous, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wij zullen Lenie erg missen tijdens de activiteiten binnen zorgcentrum Cleijenborch. Bewoners en 20 euro-leden Medewerkenden en medevrijwilligers Directie en Raad van Toezicht Zorgcentrum Cleijenborch

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52