Vos Banen O JobTrack.nl Wij hebben vele specialiteiten. En u? Zuid West ERVAREN FINANCIËLE DUIZENDPOOT WW W.MIDDELBUR G NL Chauffeurs Pendelchauffeurs Losoperators 22 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op Mogen wij u voorstellen: Sluis, gelegen in West Zeeuws-Vlaanderen. Een gemeente waar u elke dag iets nieuws ontdekt. En waar u altijd vindt wat u zoekt. Drukte en bedrijvigheid bij de haven van Breskens, bijvoorbeeld. Maar ook rust en ruimte in het achterland. Sluis biedt het beste van twee werelden. Knusse familiestranden én stille natuurgebieden. Drukke koopcentra én een weids polder landschap. Moderne woonwijken én historische kernen. Met elk hun eigen aardigheden. Ook interessant om te weten, is dat u hier in de meest Zuidwestelijke punt van Nederland bent. Met Brugge en Gent, maar ook Frankrijk op een steenworp afstand, kunt u hier- volop van het leven proeven. Niet alleen het gebied bevindt zich in een dynamische ontwikkelings fase (vele ruimtelijke plannen zijn in ontwikkeling of al in uitvoering), maar ook de gemeentelijke organi satie is volop in beweging. U kunt hier dan ook alle kanten op. Ten minste, als u iemand bent met een breed blikveld. In een landelijke gemeente moet u namelijk van vele markten thuis zijn. Heeft u méér in huis dan uw cv doet vermoeden? Wij horen het graag. Voorzitter Rekenkamer commissie m/v De gemeenteraad van Sluis heeft per 1 januari 2005 een Rekenkamer commissie ingesteld. Deze onaf hankelijke commissie bestaat uit zes raadsleden, een externe voor zitter, een ambtelijk secretaris en een ambtelijk adviseur. De Reken kamercommissie onderzoekt doel matigheid, doeltreffendheid en rechtmatigheid van de organisatie en van het gevoerde beleid. Voor de ingestelde Rekenkamercommissie wordt gezocht naar een voorzitter. U bewaakt de onafhankelijkheid van de Rekenkamercommissie. U organiseert en leidt vergaderingen. U bepaalt samen met de leden onder zoeksonderwerpen en -opzet. U stuurt de ambtelijke ondersteuning en eventuele externe onderzoekers U vertegenwoordigt en representeert de Rêkénkamercommissfë! Inzicht in politieke besluitvormings processen bij de lokale overheid en een juridische, bestuurskundige en/of een financiële achtergrond zijn een pre. Beschikt u over een hbo- of weten schappelijk werk- en denkniveau? Heeft u ervaring met het doen van onderzoek of het begeleiden ervan? Bent u maatschappelijk betrokken zonder bindingen met het bestuur en de organisatie van de gemeente Sluis of door de gemeente gesub sidieerde instellingen? We zijn heel benieuwd naar uw specialiteiten. Stuur uw reactie vóór 12 maart 2007 in de vorm van een brief met curriculum vitae aan de Reken kamercommissie Sluis, t.a.v. de heer R. Bertens, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Mailen naar rkc@gemeentesluis.nl mag ook. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R. Bertens, ambtelijk adviseur van de Rekenkamer commissie, tel. (0117) 45 73 01. Wilt u meer informatie over dé omgeving of over de gemeentelijke organisatie? Kijk dan op www. gemeen tesluis.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Sluis. Gemeente met veel gezichten. Gemeente Sluis Ben jij de netwerkbeheerder die precies past? AUTOMATISERING Piet Heinstraat 31 4461 GL GOES 'Past Precies'. Onder dit motto levert Zuid-West Automatisering efficiënte ICT oplossingen naar de behoefte van de klant. Wegens toename van werkzaamheden zijn wij op zoek naar een ervaren NETWERKBEHEERDER M/V die de uitdaging wil aangaan mee te werken aan het leveren van uitstekende dienstverlening en aan verdere groei van onze onderneming. Profiel en vaardigheden: - HAVO-MBO netwerkbeheerder/ systeembeheerder - MCSA MCSE ITIL - ervaring met beheer van netwerken, servers, informatiesystemen en applicatiesoftware - goede communicatieve vaardigheden - goede kennis van de Engelse taal - bekend met rapportagetechnieken De functie: Klantgerichtheid, flexibiliteit en collegialiteit zijn de belangrijkste steekwoorden. De netwerkbeheerder voert de volgende taken zelfstandig uit: - installatiewerkzaamheden op locatie ten behoeve van aanleg netwerken - voorbereidende werkzaamheden zoals het inrichten van desktops, etc. - support activiteiten, zowel telefonisch als op locatie - het monitoren, bewaken en analyseren van netwerken Interesse? Past deze baan jou precies? Stuur dan je sollicitatie binnen 14 dagen naar SDierenburo@zwa.nl. Per post mag natuurlijk ook, t.a.v. Angeli Spierenburg, postbus 291, 4460 AR Goes. Voor meer informatie kun je bellen met Jan van Hees (0113-256 345) of surf naar www.zwa.nl. De M van Middelburg is markant. Hij sym boliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn Koopmanswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inle vingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: Medewerker financiële administratie m/v Afdeling Planning en Control Voor 36 uur per week (vervulling in deeltijd is bespreekbaar) Functie: Voorbereiden van facturen en deze verwerken in het financiële systeem. Controleren van opbrengsten en creditfacturen voorbereiden. Analyseren van openstaande debiteuren en naar aanleiding daarvan aanmaningen opstellen. Profiel: mbo-werk- en denkniveau aangevuld met enkele jaren relevante werkervaring op het gebied van financiële administratie. Salaris: maximaal 2.558,- bruto per maand. Op termijn doorgroeimogelijkheid naar uitloopschaal, afhankelijk van perso neelsbeoordeling. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 5 maart 2007 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. mevrouw N.L. de Groot-Bouter, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Logistics Organize the future Vos Logistics is een toonaangevende Europese logistieke dienstverlener. Actief op het gebied van 4PL, forwarding diensten, transport, silo logistiek, warehousing en tankreiniging. Vos Logistics heeft 5.000 medewerkers in dienst, verspreid over 45 vestigingen binnen Europa. Gevoed door kennis, visie en praktijkervaring lopen wij voorop bij de ontwikkelingen in de markt. Het succes van onze organisatie vertaalt zich in een groeiende vraag naar onze diensten. Daarom zijn wij voor onze vestiging in Terneuzen, waar men zich richt op Silo Logistics op zoek naar medewerk(st)ers voor de volgende functies: De functie: De Chauffeur draagt de zorg en verantwoordelijkheid voor het juist uitvoeren van de trans portopdrachten van onze klanten. U verzorgt hoofdzakelijk transport van droge bulk producten in Nederland, Belgie, Luxemburg en Noord Frankrijk. U maakt hier gebruik van nieuw en modern transportmaterieel. De kandidaat: U bent in het bezit van alle wettelijke papieren (rijbewijs CE en chauffeursdiploma) en beschikt over ervaring als Buikchauffeur. Bent u flexibel en bereid om in de vrachtwagen te overnachten, dan komen wij graag met u in contact! De functie: De Pendelchauffeur draagt de zorg voor het pendelen van droge bulkgranulaten van onze klant naar Vos Logistics. U maakt hier gebruik van nieuw en modern transportmaterieel. De kandidaat: U bent in het bezit van alle wettelijke papieren (rijbewijs CE en chauffeursdiploma). Een VCA certificaat is een pré. Pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en een hands-on mentaliteit behoren tot uw kernkwaliteiten. Bent u daarnaast bereid te werken in ploegendiensten, dan komen wij graag met u in contact! De functie: Als losoperator draagt u zorg en verantwoordelijkheid voor het lossen van buikwagens met verschillende producten in silo's. De kandidaat: U bent in staat om op basis van opgeven prioriteiten uw doelen te stellen en deze op een accurate en effectieve wijze te behalen. Pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en een hands-on mentaliteit behoren tot uw kernkwaliteiten. Bezit u deze eigenschappen, dan komen wii qraaq met u in contact! Vos Logistics biedt u: een marktconform salaris; interessante secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals deelname aan een collectieve ziektekosten verzekering en pensioenregeling; een prettige, informele werksfeer binnen een sterk groeiende internationale organisatie. Geïnteresseerd? U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV richten aan Vos Silo Logistics Terneuzen BV, ter attentie van Sander Minderhout, Postbus 259 4543 PM Hoek te Terneuzen. Of via e-mail: pz.terneuzen@voslogistics.com VÖor meer informatie Kunt u contact opnemen met-Sander Minderhout, telefoon 0^*^683 £32 Kijk voor deze of andere vacatures bij Vos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 22