Elke dag anders HAPRO A JobTrack.nl Conceptueel designer M/V Constructeur M/V Assemblagemedewerker(s) Procescontroleur M/V Verkoop binnendienst M/V Transportplanner Hoofd expeditie M/V Spreekt dit je aan? Kijk ook op A VDLCOMPANY Hapro is een gevestigde naam op het gebied van zonnebanken en autodakkoffers. Inmiddels worden onze producten naar meer dan 30 landen geëxporteerd. Aan de basis van ons succes liggen de kwaliteitsproducten die gekenmerkt worden door een stijlvol design en innovatieve technieken. Kijk voor meer informatie op www.hapro.com. Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. Deze bestaat uit meer dan 75 werkmaatschappijen in 14 landen met in totaal ca. 7300 medewerkers. De bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door de gemeenschappelijke VDL-filosofie van 'menselijke meerwaarde'. 56 j Zaterdag 1 7 februari 2007 PZC Functieomschrijving: Binnen de afdeling R&D ben je verantwoordelijk voor het bedenken en uitwerken van nieuwe productconcepten. Je verzorgt presentaties aan de directie. Je brengt detailproblemen in kaart en draagt mede bij aan het oplossen daarvan. Je bereid prijscalculaties voor betreffende de projecten en de te ontwikkelen producten. Opleidingsniveau: Kandidaat heeft een afgeronde HTS/TU opleiding bij voorkeur richting industrieel ontwerpen. Ervaring met 3D CAD, bij voorkeur ProE. Enkele jaren werkervaring is een pré. Functie eigenschappen: - conceptueel denkvermogen en creativiteit - gevoel voor vormgeving - oog voor detail en presentatie - inlevingsvermogen - goede communicatieve en sociale vaardigheden in woord en schrift - onder tijdsdruk accuraat en doelgericht kunnen werken Voor meer informatie over deze functie kan je bellen met de heer Gerrit Bos. Functieomschrijving: Binnen de afdeling R&D vertaal je vormgevingsconcepten/ schetsen naar constructies. Je houdt daarin rekening met productie- e.g. assemblagemethodes en kostprijsniveau. Je zorgt voor uitgewerkte productdocumentatie. Je voert technische communicatie met toeleveranciers. Opleidingsniveau: Afgeronde HTS/TU opleiding bij voorkeur richting industrieel ontwerpen. Ervaring met 3D CAD, bij voorkeur ProE. Kennis en ervaring hedendaagse kunststof verwerking. Kennis en ervaring met dunwandige plaatwerk producten als ook de verbindings technieken voor deze producten. Functie eigenschappen: - goed in teamverband kunnen functioneren. - gevoel voor vormgeving - onder tijdsdruk accuraat en doelgericht kunnen werken Voor meer informatie over deze functie kan je bellen met de heer Michael Meissner. Functieomschrijving: Als medewerker in onze dakkoffer- of zonnebankassemblage ben je een echte teamspeler. Je bent collegiaal en ziet niet op tegen een beetje werkdruk. Orde, netheid en kwaliteitsbesef zijn voor jou vanzelfsprekende elementen. Heb je leidinggevende ervaring, dan kan je ingezet worden als lijnverantwoordelijke waarbij je een spil-functie vervult tussen de assemblagemedewerkers en de meewerkend voorman. Opleidingsniveau: Afgeronde LBO/VMBO opleiding. Voor de zonnebankassemblage bij voorkeur richting electro. Functie eigenschappen: - flexibel - collegiaal - kwaliteitsbewust Voor meer informatie over deze functie kan je bellen met de heer Ad Bastiaansen. Functieomschrijving: Je controleert de binnen het productieproces geassembleerde producten. Het mede zorgdragen voor een juiste fabricage en naleving van de werkinstructies. Je bent vraagbaak voor productie als het gaat om het oplossen van storingen. Opleidingsniveau: Afgeronde MBO opleiding bij voorkeur elektrotechniek. Ervaring om binnen een productieomgeving controlerende werkzaamheden uit te voeren. Functie eigenschappen: - kandidaat is communicatief - flexibel en collegiaal - heeft geen 8-5 mentaliteit Voor meer informatie over deze functie kan je bellen met de heer Ad Bastiaansen. Functieomschrijving: Binnen een team van 3 personen ben je verantwoordelijk voor: Orderverwerking. Afstemmen orders met productie. Opstellen export documenten. Facturatie. Verkoopstatistieken. Doorverwijzingen klanten. Afhandelen algemene klantenvragen. Contacten met Kamer van Koophandel. Opleidingsniveau: Afgerond HBO-niveau. Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Franse taal. Duits is pré. Enige ervaring heeft voorkeur. Goede schriftelijke en mondelinge communicatie. Functie eigenschappen: - opgeruimd karakter - collegiaal - orde en netheid belangrijk - flexibel - klantgericht - goede schriftelijke als mondelinge communicatie Voor meer informatie over deze functie kan je bellen met mevrouw Emilie den Hartog. Functieomschrijving: Binnen de afdeling logistiek ben je verantwoordelijk voor de verzorging van het extern transport. Dit wordt met eigen vervoer en via uitbesteding ingevuld. Je onderhoudt nauwe contacten met de afdeling verkoop binnendienst en andere magazijn locaties teneinde een juiste transportplanning te waarborgen. Je bent verantwoordelijk voor een juiste opslag van gereed eindproduct. Opleidingsniveau: MBO-niveau door opleiding of ervaring verkregen. Ervaring in transport planning. Goede communicatieve vaardigheden. Kennis van de Engelse en Duitse taal. In bezit van een reach- en heftruckcertificaat. Functie eigenschappen: - communicatief en flexibel - geen 8 - 5 mentaliteit - houdt van aanpakken - stress bestendig Voor meer informatie over deze functie kan je bellen met de heer Ad Bastiaansen. Stuur dan snel je sollicitatiebrief met CV naar: Hapro International bv, antwoordnummer 5358, 4400 VK Kapelle Of neem contact op via: E-mail: sollicitatie@hapro.com, Telefoon: 0113 - 352 362 Sluitingsdatum: zaterdag 3 maart - Acquisitie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 138