TIA: neem de waarschuwing serieus! Heeft u 'm al gedaan? FLIPSE bv Transferverpleegkundige CSU De Diabetes Risicotest www.hersenstichting.nl JobTrack.nl Salesmedewerkers. Transmuralezorg Schoonmaker Schoonmaakster Postbus 191, 2501 CD Den Haag ERVAREN TIMMERLIEDEN bouwbedrijf Meer weten? Bestel de nieuwe folder van de Hersenstichting Nederland: Een TIA kan een voorbode zijn van een beroerte. Kijk ook op - PZC Zaterdag 17 februari 20071 55 have passion be involved challenge yourself Live Esprit! Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle- producten vervaardigt en in meer dan 44 landen verkoopt. Voor onze partnership stores in Middelburg en Vlissingen zijn we op zoek naar (een) enthousiaste (m/v): Je uitdaging: Uiteraard sta je in voor het verkopen van de collecties en het verlenen van service aan onze klanten. Verder waak je over de voorraad én het aanvullen van de producten. Je verricht ook kassa handelingen. Je profiel: Je valt op door je commerciële flair, flexibiliteit, gevoel voor mode en spontaniteit. Eventuele ervaring in de modedetailhandel en een modeopleiding vormen een pluspunt. Ons aanbod: Allereerst een leuke job met eigen verantwoordelijkheden en reële doorgroeimogelijkheden. Je volledige persoonlijkheid komt tot haar recht in een ongedwongen sfeer van openheid en teamwerk. Daarnaast krijg je de kans om mee te groeien met een dynamische, toekomstgerichte en internationaal actieve onderneming. Je kan ook rekenen op een stevige opleiding en permanente vorming. Leuke collega's, flexibele werkuren én aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden maken deel uit van ons aanbod. Spreekt dit je aan? Stuur dan zo snel mogelijk je sollicitatiebrief met cv en recente pasfoto naar: Esprit T.a.v. Personeelszaken Markt 53B 4331 LK Middelburg esprit.com Zorgverbetering staat voorop in het samenwerkingsverband dat Oosterschelde Ziekenhuis, Allévo en Stichting Thuiszorg Nederland met elkaar zijn aangegaan. Deze samenwerking krijgt verder gestalte in transmurale zorg. Met transmuraie zorg willen we een op de cliënt afgestemd zorgaanbod zonder schotten realiseren. De transmurale zorg bevordert - in nauwe samenwerking met de medische functie -.de integratie en afstemming van verpleegkundige intra- en extramurale functies, waardoor meer samenhang in de zorgketen ontstaat. Óm transmurale zorg ook in de praktijk-verder vorm te geven zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Voor 36 uur per week (evt. in duobaan) Functie-informatie: fee transferverpleegkundige voert taken uit, initieert en ontwikkelt op het gebied van zorginhoudelijk en organisatorische voorbereiding ófvan het ontslag van cliënten uit het ziekenhuis naar de thuiszorg, 'verzorgingshuis of verpleeghuis en omgekeerd waarbij de kwaliteits ei bewaking en -bevordering op de voorgrond staat. De transferverpleegkundige voert o.a. de volgende taken uit: -Je beoordeelt en inventariseert de aangemelde hulpvragen. Je stelt in overleg met de patiënt, de mantelzorg en betrokken .''disciplines te verwachten hulpbehoeftes vast na ontslag uit het ziekenhuis. - Je zorgt voor de indicatiestelling namens het CIZ. - Je bent een aanspreekpunt voor het ziekenhuis, de thuiszorg en andere ips.tar.ties. - Je draagt zore voor een goede begeleiding en afhandeling van de vastgestelde oyerdrachtsprocedure. - Je werkt mee aan het ontwikkelen van protocollen en richtlijnen.' - Je verricht administratie, zoals rapportage en registratie. Wij zoeken een kandidaat die: Beschikt over een diploma HBO-V of een Verpleegkunde A MGZ opleiding. Eventueel aangevuld met de posthbo-opleiding "indiceren voor de sector Zorg, Wonen en Welzijn." - Ervaring in de gezondheidszorg heeft. - Bekend is met het gebruik van een PC. - Goede contactuele eigenschappen heeft. - Een goed analytisch vermogen heeft. - Over goede organisatorische kwaliteiten beschikt. - Enthousiast, flexibel en besluitvaardig is. - Zowel in teamverband als zelfstandig kan werken. - Beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - De beschikking over een auto heeft. Wij bieden: Een aanstelling, in eerste instantie voor de duur van éénjaar, met vooruitzicht op een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Thuiszorg. Een salaris volgens FWG 45, een maandsalaris gebaseerd op een 36-urige werkweek van minimaal 1906,49 en maximaal 2571,72. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw van Werkhoven, Transmuraal Manager, bereikbaar via telefoonnummer (0113) 234884, of mw. Scholten, P&O (0113) 249200. Je schriftelijke reactie, onder vermelding van vacaturenummer 070012, kun je tot uiterlijk 2 maart 2007 richten aan: Allévo, afdeling P&O, Postbus 79,4460 AB Goes. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 9 maart 2007. Acquisities n.a.V; deze advertentie worden niet op prijs gesteld. cleaning services CSU Schoonmaak B.V. is met ruim 9000 mede werkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoon maak en beveiliging. Voor een object in Bruinisse zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van: Werktijden zijn op maandag, dinsdag en donderdag van 10.30 tot 13.30 uur Wat bieden wij u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek Prettige werksfeer Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor tussen 13.00 en 15.00 uur, bereikbaar op telefoonnummer 010 - 4322000. gratis advertentie Hersenstichting Nederland giro 860 Is een regionaal werkend bouwbedrijf met een personeelsbestand van ca. 50 mensen. Naast onderhoudswerk en utiliteitsbouw ligt de nadruk op woningbouw, waarvan een groot deel door middel van eigen projectontwikkeling wordt gerealiseerd. Klantvriendelijk werken en een voortdurend streven naar een zo hoog mogelij ke kwaliteit staan hoog in het vaandel. Ter versterking van ons team zoeken wij enkele Gemotiveerde mensen bieden wij een goed salaris en een langdurig dienstverband. De Bouw-CAO is van toepassing. Indien u voor deze functie in aanmerking wenst te komen kunt u uw telefonische of schriftelijke sollicitatie richten aan Bouwbedrijf Flipse bv ter attentie van de heer C. Roose, Postbus 4, 4370 AA Koudekerke, telefoon 0118-555900 of 551936. Email croose@bouwbedrijftlipse.nl Postbus 4 4370 AA Koudekerke Karreveld 1a 4371 GA Koudekerke Telefoon: 0118-555900 Fax 0118-555919 e-mail: croosebouwbedrijfflipse.nl www.bouwbedrijfflipse.nl 45 jaar of ouder? Meet dan of u een verhoogd risico loopt om diabetes te krijgen. Want u kunt veel doen om het risico te verkleinen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bij de apotheek. Of test uw risico op: www.kijkopdiabetes.nl Gratis advertentie 'Ik, °Pdiabetes.t^ Diabetes risicotest Bwituoud6f dan 45 jaar?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 137