Sea Way PROCESOPERATOR (M/V) MEDEWERKER TECHNISCH BEDRIJFSBUREAU (M/V) Banen KOM AAN BOORD! JobTrack.nl Dit jaar worden er 945 walvissen op brute wijze afgeslacht. Daarom voert Greenpeace actie! En dat kun jij nu ook! Surf naar www.qreenpeace.nl/walvis en sluit je aan bij de grootste Greenpeacebemanning ooit! Kijk ook op PZC Zaterdag 17 februari 2007 I 53 c Chemical Processing BV Sea Way Chemical Processing B.V., gevestigd in Vlissingen-Oost, is een jong bedrijf met momenteel ca. 45 medewerkers. De belangrijkste doelstelling van Sea Way is om met behulp van chemische technologie afvalstromen te verwerken. Werken bij Sea Way betekent werken bij een groeiende en ambitieuze onderneming in een collegiale werkomgeving waarbij milieu en veiligheid een belangrijke rol spelen. Door nieuwe ontwikkelingen zijn wij thans op zoek naar ondernemende en enthousiaste kandidaten voor de functies van: Functie-inhoud: Samen met uw collega's bent u verantwoordelijk voor de algemene bewaking van het productieproces. Daarnaast zijn het oplossen van kleine storingen, het nemen van monsters, het mede uitoefenen van de eindcontrole en het assisteren bij expeditiewerkzaamheden onderdeel van uw takenpakket. De functie wordt uitgeoefend in een kort cyclisch 5-ploegendienstrooster. Profiel Procesoperator: U bent minimaal in het bezit van een theoriecertificaat VAPRO B proces of een afgeronde opleiding AOT en heeft bij voorkeur al een aantal jaren werkervaring in de procesindustrie. Een geldig heftruckcertificaat en/of VCA-diploma is een pré. Sea Way biedt: Een aantrekkelijk salaris met een ploegentoeslag van 30% en een vakantietoeslag van 8%. Daarnaast onder meer een bonusregeling, 25 vakantiedagen en een pensioenregeling. Een jaarcontract, welke na afloop bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. C.L. Sijbinga, Productie Manager, tel. 0113 689 442. Functie-inhoud: In deze dagdienst functie bent u verantwoordelijk voor een up-to-date "Onderhoud- en Inspectiesysteem", conform de vigerende wet- en regelgeving en geldende vergunningen. Tevens zorgt u voor het beheer van documentatie tekeningen, zodanig dat wordt voldaan aan de hiervoor geldende voorschriften en toegankelijkheid. Hiertoe voert u onder meer revisie- en tekenwerk uit. Profiel Medewerker Technisch Bedrijfsbureau: U bent minimaal in het bezit van een afgeronde technische beroepsopleiding op M.B.O.-niveau. Bij voorkeur richting E&l, of richting W.T.B. met een aanvullende opleiding richting E&l. Verder kunt u tekenen in AutoCad en bent u op de hoogte van de ATEX-regelgeving. U heeft bij voorkeur al een aantal jaren werkervaring in de procesindustrie. Sea Way biedt: Een aantrekkelijk salaris en een vakantietoeslag van 8%. Daarnaast onder meer een bonusregeling, 25 vakantiedagen, 12 bonusdagen en een pensioenregeling. Een jaarcontract, welke na afloop bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ir. W. Roos, Directeur Productie en Techniek, tel. 0113 689 440. Reageren? Bent u zelfstandig, pro-actief en flexibel en spreekt één van deze uitdagingen u aan? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Sea Way Chemical Processing B.V., t.a.v. de heer P.P.A. Brand B., Manager P&O, Postbus 45, 4380 AA Vlissingen. U kunt uw sollicitatie ook mailen naar p.brand@sea-way.nl. Kijk voor meer informatie over Sea Way ook op www.sea-way.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lees en beleef de avonturen van Greenpeace-vrijwilliger Jetske aan boord van de Esperanza tijdens acties tegen de walvisjacht in de Zuidelijke Oceaan. Check haar weblog en video- weblog via www.greenpeace.nl/walvis. Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 135