PSV wil tegen Heracles dip te boven komen Feyenoord-trainer Koeman: 'Het voelt niet als een crisis' oost-souburg oost-souburg koudekerk Parson mist vierde gouden plak op zestien honderdsten Louwerse BV Trainer Koeman mist geblesseerden Afellay en Da Costa. door Frans van den Nieuwenhof almelo - Drie punten pakken is de enige remedie om uit de dip te ra ken, weet PSV-trainer Ronald Koe man. Hij gelooft dat PSV zijn min dere periode vanavond op het kunstgrasveld van Heracles Almelo te boven kan komen door weer eens een wedstrijd te winnen. Na de missers tegen Roda JC, AZ en Sparta (één punt uit drie duels) besteedde Koeman de afgelopen week wat meer tijd aan individuele gesprekken met spelers. De trainin gen waren vooral gebaseerd op agressiviteit. Verder nam hij geen maatregelen om de spelers te prik kelen. „Ik ben er geen voorstander van het team om te gooien. Los nog van het feit dat de mogelijkhe den daartoe beperkt zijn, moet je een ploeg houvast bieden." Door de blessures van Afellay en Da Costa moet Koeman niettemin aan zijn team sleutelen. De kans is groot dat hij kiest voor een verdedi gingscentrum met Alex en Salcido om zodoende de opbouw (via de Mexicaan) wat soepeler te laten ver lopen. Dat zou de weg kunnen vrij maken voor het debuut van Sun Xiang. De training van gisteren in Almelo wees erop dat de Chinees wordt opgesteld. Volgens Koeman is die conclusie te voorbarig. „Maar het zal niet lang meer duren voor dat hij speelminuten krijgt." C/3 Oostzeestraat 9 Ligging aan pleintje. Woonk. 26m2, 3 slaapk.zolder (vaste trap) en CV. Koopsom 149.500,-- k.k. U bent van harte welkom op ons Open Huis op woensdag 21 februari 2007 van 15.30 tot 16.30 uur aan de Oostzeestraat 9 te Oost- Souburg. W P_l Zuiderzeestrast 76 Woonk. 28m2,3 slaapk., ruime douche m. 2e toilet, zolder en CV. Koopsom 157.500,-- k.k. Evertsenstraat 5 Woonk. 28m2,3 slaapk., ruime douche m. 2e toilet, CV en deels isolatieglas. Koopsom €159.500,- k.k. Stienstra beleggingen bv 045- 563 83 00 www.stienstra.ni Kruisstraat 56 te Heerlen. Tevens specialist in onafhankelijk hypotheekadvies. 48 Zaterdag 17 februari 2007 PZC ARE - De Tsjechische skiester Sarka Zahrobska (rechts) wordt gefeliciteerd door haar Zweedse concurrente An- ja Parson met haar wereldtitel op het onderdeel slalom. De net 22 geworden Zahrobska noteerde na twee runs een totaaltijd van 1.43,91 en was daarmee 0,11 secon de sneller dan de Oostenrijkse favoriete Marlies Schild, die zilver pakte. Het brons was voor Anja Parson met een tijd van 1.44,07. Daarmee mislukte haar poging om als eerste vrouw vier gouden medailles te winnen op een wereldkampioenschap. Voor Zahrobska was dit haar tweede WK-medaille ooit. Twee jaar geleden vero verde ze in Bormio al een bronzen medaille op de sla lom. foto Oliver Weiken/EPA Mercedes-Benz De Roterij 7, 4328 BB Burgh-Haamstede Tel. 0111 - 65 42 92, fax 0111 - 65 44 93 Voor actuele voorraad: www.louwerse-mb.nl Contactpersonen: Jules de Kort Patrick de Block 06 - 23 85 70 19 06 - 23 81 32 49 Trainer Feyenoord hoopt op ommekeer tegen FC Utrecht. door Barry van der Hooft ROTTERDAM - Erwin Koeman be kroop donderdagmiddag een onbe haaglijk gevoel. „We hadden nu in trainingskamp moeten zitten en vanavond tegen de Spurs moeten cpelen, dacht ik." De trainer zette de Europese ver banning van Feyenoord weer snel uit zijn hoofd, om zich op de vol gende wedstrijd te richten. Morgen mag zijn ploeg in de Kuip tegen FC Utrecht proberen de negatieve spi raal te doorbreken. Na de recente nederlagen tegen Ajax en FC Twen te moet Koeman zijn ploeg klaarsto men voor een nieuwe krachtproef 'Feyenoord is nu geen top club en dat zal tot het einde van het seizoen zo blijven' De trainer hoopt op de ommekeer, maar weet ook dat dit seizoen niets zeker is in Rotterdam-Zuid. „Toch blijf ik positief kritisch", zegt Koe man. „Want ik heb het gevoel dat ze in deze situatie anders helemaal geen bal meer raken." Van een crisis wil hij echter niet spreken. „Ik heb niet het gevoel dat we daarin zitten. Dat maak ik op uit de manier waarop er getraind wordt. Op het veld is Feyenoord geen topclub en dat zal tot het ein de van het seizoen zo blijven." Een lichtpuntje is dat Romeo Caste- len tegen Utrecht weer in de basis kan starten. De aanvaller was lang geblesseerd en moet minimaal een uur kunnen spelen. Henk Timmer is ook fit genoeg om te keepen, waardoor de Egyptenaar Ekramy weer naar de bank verhuist. Groenendaal in gesprek met nieuwe ploeg sint Michielsgestel - Richard Groenendaal is in gesprek met de ploeg ZZPR.nl om daar volgend seizoen voor uit te komen. De Bra bantse veldrijder is op zoek naar een nieuwe werkgever na zijn ver trek bij de Raboploeg. Zaalhockeysters naar halve finale WK wenen - De Nederlandse zaalhock eysters zijn ongeslagen door naar de halve finales van het WK in Wenen. Oranje won gisteren van Wit-Rusland (5-2) en Spanje (5-3). Vandaag is Oekraïne de tegenstan der in de halve finale.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 130