Zeeland Kinderpret in hotel Piccard Gebouwen veerplein Perkpolder gaan later tegen de vlakte www.sauerenoonk.nl j)e imcM w itk ]\aijmond tfeoohdetittéf Auto belandt in voortuin Openbare executoriale verkoop Kijk voor meer informatie op: pzc Zaterdag 17 februari 2007 3 9 Hotel-restaurant Piccard in Vlisssingen. foto Ruben Oreel In De Smaak van Edith en Raymond schrijft Raymond de Frel over zijn ervaring in hotel-restaurant Piccard in Vlissingen. Deze maand is het thema brunch/lunch. In Piccard houden ze van duidelijkheid, zo veel is zeker, Voor het eerst sinds de start van deze rubriek krijg ik mijn reservering schrif telijk bevestigd. Inclusief een opsomming van huisregels en interessante aanbiedingen. Dat zorgt ervoor dat ik al op voorhand geen vragen meer heb. Piccard heeft dat nog wel. Of ik mijn reservering binnen één week schriftelijk wil ondertekenen en terugsturen. We zijn deze zondagmiddag met vier volwasse nen het kleinste groepje familiebrunchers. Eén van de medewerksters lepelt in razend tempo de spelregels op. Het gros van de kinderen zal het welkomstpraatje waarschijnlijk al niet meer heb ben gehoord. De kleintjes kunnen hier hun hart ophalen. Grote dozen met kleurtjes, een flink video scherm, een clown, een aparte flensjesbar waaraan naar hartenlust mag wor den gekliederd, oftewel: een kind dat het in Piccard niet naar zijn zin heeft, moet wel ontzéttend ver wend zijn. Al die faciliteiten zorgen er voor dat papa en mama rustig kunnen tafelen. En wij ook, want van een hels rumoer is zeker geen spra ke. Goed, we gaan eten. Kof fie, melk, thee en jus d'orange zijn bij de prijs (19,50 euro) inbegrepen, andere dranken worden in rekening gebracht. We ne men eerst een tomaten- soepje, mét ballen. „Kijk, ik krijg een toegift op mijn schotel", grapt een tafelge noot over wat morswerk. Prijs-kwaliteit: Entourage: Bediening aan tafel: Helderheid van de kaart: nvt Horen, zien en ruiken: op elke tafel staat een grappige koker met aan de ene zijde een rode en andere kant een groene sticker. Groen boven? Al les in orde. Rood boven? We lusten we! iets te drinken. De proef op de som leert dat het systeem werkt. Nog geen twee minuten nadat we het ko kertje hebben gedraaid, worden het bestelde Palmpje en drie frisdanken geserveerd. Kan gebeuren, het is de jonge medewerker verge ven. Wat vervelender is het 'le- peljaaggedrag'. We hebben de laatste hap soep amper binnen, of onze kommen worden al weggehaald. En even later is het na de eer ste koude gang al niet an ders. Nog voordat de laat ste zijn bord leeg heeft, worden de borden al ge stapeld. Dat kan toch ook op het moment dat wij ons bij het buffet begeven? Het buffet werkt volgens het selfserviceprincipe. Na wat gesukkel met voedseltangen, die zo krachtig zijn dat bij het loslaten met name de sa lades over het hele bord worden verdeeld, ligt er onder andere vissalade, eiersalade, huzarensala de, gerookte forelfilet, pepermakreel, rosbief en rauwe ham op onze borden. Allemaal te eten (hoewel de eiersalade nogal vet is), maar we heb ben bij geen enkel gerecht een 'wow, hiervoor kom je naar Piccard'-gevoel. Dat hebben we ook niet na de tweede, warme gang. De boeuf bour- gignon is aan mij niet be steed, maar een alternatief vleesgerecht is niet voor handen. Dan maar een wat vreemde combinatie: een stukje botervis, een beetje lasagne en gefrituurde aard- appelkroketjes. O ja, en aardappelbolletjes. Het ver schil tussen de varianten beperkt zich alleen tot de vorm. De afsluitende zoete taartjes, het fruit en de ijs- bolletjes van een leuke ijscokar zijn nog het meest verfrissend, maar dat heeft vooral met de temperatuur te maken. Conclusie: Piccard is voor kinderen een walhalla, maar culinair geen hoog vlieger. onvoldoende matig voldoende goed uitstekend Hotel-restaurant Piccard, Badhuisstraat 178, 4382 AR Vlissingen. Tel: 0118-413551. Kijk voor brunchdata op internet: www.piccard.nl. Pinnen, rokersvrij, rolstoeltoegankelijk: ja. Voorbereiding voor sloop vergt meer tijd. door Raymond de Frel HULST - De sloop van de gebou wen en loopbruggen van de voor malige veerdienst op het veerplein in Perkpolder is tot nog onbeken de datum uitgesteld. Aanvankelijk zou de slopershamer op vrijdag 2 maart de eerste beuken uitdelen. De voorbereidende werkzaamhe den vragen echter meer tijd, meld de wethouder Frank van Dries- sche in de gemeenteraadsvergade ring in Hulst. De sloop zal gefaseerd worden uit gevoerd, zodat al geplande activitei ten op het veerplein (zoals een au torally en mogelijk een kunstweek end) geen hinder ondervinden. Alle betrokken overheden buigen zich de komende weken over een bestuursovereenkomst voor het Plan Perkpolder, dat onder meer de aanleg van een jachthaven en golfbaan en de bouw van enkele honderden (vakantie)woningen omvat. In die overeenkomst wordt inge gaan op de verdere uitwerking van het plan, de (toekomstige) samen werkingsvorm, de realisatie, het be heer, de exploitatie en de risico- en verantwoordelijkheidsverde ling. Van Driessche: „Alle op- en aan merkingen worden nog in de over eenkomst verwerkt. In de volgen de stuurgroepvergadering (27 maart) hopen we het sein op groen te kunnen zetten, zodat we de overeenkomst in april met de gemeenteraad kunnen bespreken. Ook is in de stuurgroep een eerste aanzet van de aankoopstrategie van grond gepresenteerd. Die wordt nu verder uitgewerkt." kapelle - Een vrouw uit Yerseke is gistermiddag met haar auto in de voortuin van een woning in Kapel le beland. De 42-jarige Yersekse reed rond twee uur over de Post weg i toen ze door onbekende oor zaak met haar rechtervoorwiel in de berm terecht kwam. Zij verloor de macht over het stuur en kwam tot stilstand in de voortuin. Zowel de auto als de tuin liepen schade op. De vrouw bleef ongedeerd. SAUER OONK mr. M.H.A.M. Oonk NOTARISSEN mr. E.M. Sturkenboom mr. A.M. Bouwman-Pijper op 13 maart 2007 bij inzet en afslag in één zitting om 14.00 uur, in café restaurant Solskin. Boulevard Bankert 58 te Vlissingen (ex artikel 3:268 en 3:254 Burgerlijk Wetboekjt.o.v. een der notarissen van Sauer Oonk Notarissen te Vlissingen. Onroerend goed Het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de eerste en tweede verdieping met verder toebehoren, plaatselijk bekend Grote Markt 10 te 4381 JB Vlissingen, kadastraal bekend gemeente Vlissingen, sectie E, nummer 3751, appartementsindex A-2. Veilingvoorwaarden De veilingvoorwaarden (AVVE 20Ö6 en bijzondere veilingvoorwaarden) zijn vanaf twaalf februari te raadplegen op onderstaande website en liggen ter inzage ten kantore van bovengenoemde notarissen. Bijzondere bepalingen In afwijking van de AVVE 2006 wordt aan de ter veiling kopende partij een bedrag van 1000 aan buitengerechtelijke incassokosten in rekening gebracht. Bezichtigingen In overleg met het notariskantoor. Onderhandse biedingen Tot veertien dagen voor de veiling (tot 27 februari 2007) kan onvoorwaarde lijk onderhands schriftelijk een bod worden uitgebracht ten kantore van bovengenoemde notarissen. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van een geldig legitimatiebewijs en op de veiling desgewenst een bewijs van financië le gegoedheid over te kunnen leggen. Aan eventuele onjuistheden en/of onvol ledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Info Nadere inlichtingen over onder andere de kosten, betaling en de aanvaarding zijn te verkrijgen bij het notariskantoor Sauer Oonk Notarissen (mr. N.E.D. Buijze), Badhuisstraat 181, Postbus 181, 4380 AD Vlissingen, tel. 0118-41 81 10. En op www.veilingnotaris.nlofwww.sauerenoonk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 121