WGGGNGR dagbladen Jij ambieert een carrière in de sales? Voor onze uitgeverijen en onze centrale verkooporganisatie zoeken wij: Ervaren accountmanagers (m/v) Starters in sales (m/v) O JobTrack.nl Meer bereiken. Met Wegener v28 Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op JobTrack.nl Wegener Dagbladen is continue bezig haar "salesforce" te professionaliseren. Kernwoorden hierbij zijn onder andere ontwikkelen, binden en boeien van talentvolle medewerkers, waarbij gebruik gemaakt wordt van een uniek opleidings- en ontwikkelingsprogramma. Hiertoe is de Wegener Dagbladen Sales academy opgezet die verantwoordelijk is voor het ontwikkelen en up to date houden van kennis, kunde, vaardigheden en attitude van de totale verkooporganisatie (ca. 350 medewerkers). Voor de verkoop van advertentieruimte binnen verschillende branches en segmenten. Wegener Dagbladen heeft training opleiding tot speerpunt gemaakt voor het nieuwe commerciële beleid. Een belangrijke peiler in dit programma is het basis trainingsprogramma wat onze accountmanagers doorlopen om onze producten en filosofie beter te leren kennen zodat ze onze klanten beter kunnen adviseren. Dit intensieve opleidingsprogramma is een belangrijk onderdeel van je start bij onze organisatie. Na een succesvolle afronding stroom je door naar jouw discipline en word je verder begeleid en gecoacht door jouw sales manager. Als ambitieuze accountmanager benut je alle kansen in de markt en wil je jezelf verbeteren om hogerop te komen in de organisatie. Het carrièreplan van Wegener Dagbladen biedt talenten alle mogelijkheden om door te groeien. Voor een nieuw op te zetten team Ben je een jonge hond die opgeleid wil worden tot junior accountmanager, heb je nog niet veel commerciële ervaring, maar wel affiniteit met sales en (multi)media Dan is ons sales trainee programma misschien wat voor jou! Samen met collega trainees doorloop je een zeer professioneel opleidingstraject dat circa 7 weken duurt met trainingen op het gebied van verkoopvaardigheden, product- en mediakennis. Na je introductie ga je onder leiding van de sales manager met het team je verkoopvaardigheden in de praktijk brengen. Gedurende een periode van 6 tot 8 maanden, ben je samen met dit team verantwoordelijk voor de verkoop van advertenties zowel in onze dagbladen als op onze internet sites, aan nieuwe klanten binnen het hele verspreidingsgebied van de Wegener dagbladen. Je sales manager coacht je in de praktijk en daarnaast vinden er regelmatig trainingsdagen plaats. Na je opleidingstraject word je afhankelijk van jouw interesse, kwaliteiten en interne plaatsingsmogelijkheden, als junior accountmanager geplaatst bij een van onze uitgeverijen of bij onze centrale verkooporganisatie. Afhankelijk van je persoonlijke ontwikkeling, wordt middels een individueel traject, de doorgroei naar het volgende sales level gerealiseerd. Wat wij bieden Een uitdagende baan in een jong team binnen een organisatie met een open, informele en dynamische cultuur. De arbeidsvoorwaarden zijn marktconform, zoals je van een concern als Koninklijke Wegener NV mag verwachten, waaronder o.a. auto van de zaak. Jouw profiel voor een van bovenstaade sales functies Je hebt minimaal een commerciële MBO-opleiding met succes afgerond. Voor een evt. doorgroei tot de hoogste sales levels vragen wij een afgeronde HBO-opleiding. Je hebt al enige of meerdere jaren werkervaring in een verkoop functie en/of aantoonbare affiniteit met sales en (multi)media. Je bent een sterke persoonlijkheid die in staat is kansen te creëren en te benutten. Natuurlijk enthousiasme, gedrevenheid, een sterk pro-actieve grondhouding en doorzettingsvermogen kenmerken jouw persoonlijkheid. Onderdeel van de sollicitatieprocedure is de recruitmentdag op 10 maart aanstaande in Apeldoorn op ons hoofdkantoor. Gedurende deze dag heb je in ieder geval twee gesprekken met een recruitmentteam en vindt een verkort assessment plaats (capaciteiten- en persoonlijkheidstest). Informatie en reactie Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Peter Schermer P&O, tel: 06-51146681. De uitgebreide functieprofielen van bovenstaande functies vind je opJobTrack.nl onder vacaturenummer 1565574. Daar kun je rechtstreeks op een van deze functies solliciteren. 't Betere werk! Een mailtje sturen met je motivatie en CV kan ook naar: A.Hagenbeek@wegener.nl Verdere informatie over Wegener Dagbladen en de mogelijkheden daar voor (commercieel) talent, vind je op www.wegener.nl onder "werken bij Wegener".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 112