Dijkwel i^l lobTrack.nl ZorgSaam ™'^7~reen z==„w?vi=^™„ Analist Microbiologie Kom werken bij Koninklijke Prins Dingemanse Communicatie medewerker Commercieel administratief medewerker binnendienst Automobielbedrijf www.dijkwel.nl v26 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op Zorg Saam Zeeuws- Vlaanderen beschikt over drie ziekenhuislocaties, ambulancedienst, thuiszorg en vier locaties voor ouderenzorg. Ruim 3000 medewerkers bieden kwaliteitszorg. Als analist microbiologie verwerkt u patiéntenmatenaal met een breed pakket diagnostische technieken (bactenologie, serologie. immunologie, virologie en moleculaire diagnostiek) Verder levert u een bijdrage aan het kwaliteitssysteem van het laboratorium en verncht u alle voorkomende laboratoriumwerkzaamheden U bent in het bezit van een MLO of HLO diploma, nchting Medische Microbiologie. U kunt zelfstandig en accuraat werken en bent bereid om weekend- en bereikbaarheidsdiensten te verrichten. Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd. De salanëring is conform de CAO Ziekenhuizen gebaseerd op FWG functiegroep 45, minimaal 1579,- en maximaal 2566.- bruto per maand op fulltime basis Kijk voor een uitgebreide beschrijving van deze vacature op onze website www.zorgsaam.org. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Westphaal, afdelingshoofd Microbiologie en Pathologie, 0115-688301 of 06- 13680052. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV o.v.v. vacaturenummer: 200722, verwachten wij uiterlijk 9 maart 2007 in ons bezit. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws- Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw A A G. van Vlaenderen, personeelsfunctionaris, Postbus 73, 4530 AB Terneuzen of per e-mail aan: A.Van.Vlaenderen@zzv.nl. www.zorgsaam. org DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Afdelingshoofd Afvalwaterzuiverings installatie De divisie Milieu richt zich op alle activiteiten van de afvalketen. Het ophalen, recyclen, bewerken en verwerken van afval. Binnen DELTA Milieu Gevaarlijk Afval te Hoek (gemeente Terneuzen) bestaat de vacature voor een fulltime afdelingshoofd Afvalwaterzuiveringsinstallatie. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Leiding geven aan, sturen en coachen van alle binnen zijn competentiegebied werkzame medewerkers van de betreffende afdeling, gericht op optimaal operationeel en veilig gebruik van middelen en installaties teneinde productiedoelstellingen te realiseren. - Het (mede) initiëren van (investering) projecten binnen zijn eigen afdeling. - Toezicht houden op oordeelkundige bediening en uitvoering van activiteiten van de (afvalwaterzuivering) installaties met in achtneming van de wettelijke en bedrijfsvoorschriften. - Vaststellen van werkelijke eenheidskosten gerelateerd aan de bezettingsgraad van mensen en middelen. - Borgen van alle van toepassing zijnde veiligheids- en vergunningsvoorschriften. Stuurt hier aantoonbaar en frequent op, controleert en initieert de benodigde acties. - Initiëren, opstellen en opvolgen van procedures en werkinstructies voor de medewerkers. - Meten en evalueren van de kwaliteit en kwantiteit van uitgevoerde werkzaamheden (analyse, evaluatie en rapportage van gerealiseerde doelen met betrekking tot de eigen activiteiten door gerichte rapportage). - Ondersteunen bij het opstellen van de jaarlijkse plannen, budgetten en investeringsplannen. - Afstemmen werkzaamheden die een relatie hebben meteen andere afdeling. - Professionaliseren van de eigen afdeling en activiteiten. Zelfstandig uitwerken, vormgeven en ontwikkelen van projecten DMGA-breed. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau (voorkeur HTS Chemische Technologie HAS). - Ruime leidinggevende ervaring. - Kennis van de relevante markten en activiteiten is een pre. - Zelfstandigheid, goede sociale vaardigheden en goede mondelinge en sch riftel ij ke u itd ru kki ngsvaa rd igheid - Positieve, flexibele en innovatieve instelling. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Thony Liek, manager Operations Gevaarlijk Afval, telefoonnummer (06) 28 90 67 83. Koninklijke Prins Dingemanse gevestigd in Yerseke is al jaren toonaangevend in de schaal- en schelpdieren branche. Het bedrijf levert haar producten aan de retail, visspeciaalzaken en horeca in heel Europa. De ambitie van het bedrijf is om verder door te groeien door het productassortiment te verbreden en de opgebouwde posities in de verschillende markten te versterken. Ter versterking van onze marketing business unit zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers (m/v) fulltime of parttime minimaal 28 uur Binnen de uitgezette strategische lijnen bent u verantwoordelijk voor alle interne en externe communicatie ter ondersteuning van onze commerciële activiteiten. De taken die hieronder vallen bestaan onder andere uit het schrijven van teksten voor diverse marketing communicatie uitingen, het onderhouden van de website en het bewaken van de huisstijl. Daarnaast initieert en organiseert u beurzen, acties en sponsor-activiteiten. Bij deze werk zaamheden heeft u contact met relevante leveranciers zoals reclamebureaus, drukkerijen en standbouwers. U rapporteert aan de marketing manager. Voor deze functie vragen wij: HBO opleiding communicatie of marketing met tenminste 3 jaar commerciële werkervaring Goede communicatieve vaardigheden; zowel schriftelijk als mondeling Het vermogen zelfstandig en planmatig te kunnen werken Uitstekende (Engels) tot redelijke (Duits en Frans) kennis van de moderne talen (m/v) fulltime U verwerkt dagelijks de orders vanuit binnen- en buitenland en verzorgt de daarmee samen hangende administratie waarbij u kunt denken aan facturatie, klachtenafhandeling en archivering. Voor onze klanten bent u hét aanspreekpunt. U werkt natuurlijk nauw samen met de buitendienst en onderhoudt omwille van een goede afstemming van vraag en aanbod nauwe contacten met de productieafdelingen en logistiek. Voor deze functie vragen wij: MBO+werk en denkniveau Goede communicatieve, administratieve en commerciële vaardigheden Enig logistiek inzicht Een goede teamgeest en een flexibele instelling Kennis van de moderne talen, waarbij Frans een pré is Koninklijke Prins Dingemanse biedt u een aantrekkelijke functie in de Marketing Business Unit samen met een enthousiast en gemotiveerd team. De communicatielijnen binnen het bedrijf zijn open en direct. Wij bieden u een uitstekend salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden. Spreekt een van deze vacatures u aan? Bent u ervan overtuigd dat u de juiste persoon bent om deze vacature in te vullen, stuur of mail dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Koninklijke Prins Dingemanse, t.a.v. mevrouw T. van Loon, afdeling P&O, Postbus 63,4400 AB Yerseke of t.van.loon@prinsendingemanse.com. Wilt u meer weten over Koninklijke Prins Dingemanse en onze producten bezoek dan onze website: www.prinsendingemanse.com. Lijkt het je het leuk om in een full-service autobedrijf te werken? Wil je werken bij een bedrijf waar je dicht bij de klant staat en medeverantwoordelijk bent voor het realiseren van een hoog kwaliteits- en serviceniveau? Dan ben je bij ons aan het goede adres voor vast werk en een goed salaris. Je verricht alle voorkomende reparaties en onderhoudswerkzaamheden. Indien van toepassing behoort het uitvoeren van APK-keuringen ook tot je takenpakket. Automobielbedrijf Dijkwel is een gerenommeerd bedrijf en niet meer weg te denken in de Zeeuwse autowereld. Ben jij de enthousiaste, collegiale medewerker die ons team komt versterken? Stuur dan je sollicitatie aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van Adri of Richard Dijkwel, of kom even langs. Industrieweg 27-29, 4382NA Vlissingen 0118-41 77 11 info@dijkwel.nl Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan binnen veertien dagen een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus A45, A530 AK Terneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl DELTA N.V. Postbus 50i»8 A330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 110