werken bij paauwe Banen Nu nog verpleeghuisarts worden in twee jaar? Curamus QJobTrack.nl ING M topverkoper binnenhuisadviseur/stylist GROVE POTAIN -ft Kijk op www.curamus.nl v24 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op Een baan als RVS-adviseur geeft veel vrijheid. Je bent verantwoordelijk voor een eigen klantenbestand dat je vanuit huis beheert. Je bezoekt de mensen regelmatig thuis en leert ze daardoor kennen. Zodat je een professioneel maar vooral ook een persoonlijk financieel advies kunt geven over het brede pakket kwaliteitsproducten van ING en RVS. Zo'n baan is mogelijk met minimaal een mbo-diploma, hbo-denk- en-werkniveau en minstens twee jaar ervaring in een commerciële buitendienstfunctie. En natuurlijk een zekere liefde voor financiële dienstverlening. Zo'n baan biedt je een goed salaris, uitstekende provisieregelingen, een 13e maand en een auto van de zaak. Zo'n baan hangt in de lucht. Je hoeft 'm alleen nog maar te pakken. Kijk voor meer informatie op rvs.nl, stuur een cv naar solliciteren.rvs@mail.rvs.nl of pak meteen de telefoon. Bel 020 584 63 86 voor een baan als RVS-adviseur. v - - Je eigen agenda bepalen is dichterbij dan je denkt. We zijn op zoek naar een Interieur Paauwe werkt al sinds 1955 behulpzaam aan interieurs waarin kwaliteit vanzelfsprekend is. In die 52 jaar is het bedrijf uitgegroeid tot een brede onderneming die met collecties van stijlvol klassiek tot ultramodern en alles daar tussenin mensen wil bedienen. En... Interieur Paauwe groeit nog steeds. Iemand die gepassioneerd de meest uiteenlopende woon wensen voor onze klanten weet te vertalen in perfecte en complete interieurs. Met jouw creativiteit, tekentalent en uiteraard vakkennis laat je onze klanten ervaren wat topservice is en waarom ze voor Interieur Paauwe moeten kiezen. Wij bieden je een inspirerende werkomgeving met professionals met dezelfde passie voor klanten en boeiende intererieurs. Een prima salaris met goede arbeidsvoorwaarden waar eigen initiatief gewaardeerd wordt. Heb je interesse? Stuur een bondige brief met relevante werkervaring aan Interieur Paauwe, Johan Paauwe Zuidweg 203 4316 LB Zonnemaire Zuidweg 20a Zonnemaire (vlakbij Zierikzee) 0111 401318 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.interieur-paauwe.nl Vk NATIONAL CRANE Manitowoc Crane Group Netherlands BV is gespecialiseerd in de verkoop van hijskranen en onderdelen. Service staat bij ons hoog in het vaandel. In onze ruime werkplaats onderhouden wij de telescopische hijskranen met de modernste gereedschappen en apparatuur. Wij zijn ook een erkend leerbedrijf en gecertificeerd voor het verrichten van diverse keuringen. Onze vestiging bestaat sinds 2003 en groeit snel. Om onze dienstverlening nog verder te optimaliseren zoeken wij drie enthousiaste en daadkrachtige collega's voor de volgende functies: SERVICEMONTEUR MOBIELE KRANEN (Fulltime) Voor deze functie heb je nodig: relevante ervaring met hydraulische systemen; kennis van elektrische installaties; een afgeronde technische opleiding; kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; minimaal het rijbewijs B. Verantwoordelijkheden: onderhoud en reparatie van hijskranen; afleveringsgereed maken van nieuwe hijskranen; ondersteunen van onze monteurs in de buitendienst. Kandidaten met enige ervaring in mobiele kranen transport sector genieten de voorkeur SERVICEMONTEUR TORENKRANEN (Fulltime) Voor deze functie heb je nodig: Tot deze functie behoort het verlenen van ondersteuning aan dealers en klanten van de Potain torenkranen zoals: het opereren als supervisor bij de montage van torenkranen; het verrichten van torenkraan inspecties en garantiebezoeken; het onderhouden van contacten met het service team in Frankrijk voor wat betreft: - afhandeling van de garantieprocedures; - technische ondersteuning aan Benelux dealers en/of klanten. Verantwoordelijkheden: minimaal 2-3 jaar werkervaring gericht op het onderhoud van torenkranen en in het bijzonder met kraan inspecties en het opbouwen van torenkranen; kennis van de electrotechnische zaken die gerelateerd zijn aan de torenkraan; goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; kennis van de Duitse en Franse taal is een pre; bereidheid tot frequent reizen binnen de Benelux, vaak zijn dit trips van 1 - 2 dagen. COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (Fulltime en leeftijd 18-30 jaar) ter ondersteuning van onze warehouse manager Voor deze functie heb je nodig: kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; beschikking over rijbewijs B; affiniteit met de techniek is een pre; basis kennis computervaardigheden. Verantwoordelijkheden: het telefonisch aannemen van verkooporders; ondersteuning bij het maken en opvolgen van offertes; afhandeling van orders; coördinatie van de in- en uitgaande goederen; assistentie bij laden en lossen; verpakken van onderdelen en regelen van transport. Ben jij een geschikte kandidaat voor één van deze functies? Dan heb je een flexibele instelling en werk je ook buiten werktijden met veel plezier. Je functioneert graag in een klein en hecht team. Floud je van vrijheid dan bieden wij jou die in ruime mate. Ben jij geïnteresseerd mee te groeien met de technische ontwikkelingen, die elkaar in een hoog tempo opvolgen, dan kun jij vele cursussen volgen in binnen- en buitenland. Arbeidsvoorwaarden Onze organisatie beschikt over goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (volgens de CAO metaal). Durf jij die uitdaging aan? Stuur dan vóór 5 maart 2007 een brief met c.v. aan: Manitowoc Crane Group Netherlands BV, contactpersoon Ingrid Kok, Veilingkade 15, 4815 HC Breda. Tel. 076-5783999. Fax 076-5783978 e-mail inarid.kok@manitowoccranearoup.nl www.manitowoccranearoup.nl i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 108