KARWEI! Administratief medewerk(st)er Kom werken bij O JobTrack.nl BADHOTEL DOMBURG Ervaren glaszetters m/v V Ervaren kozijnmonteurs m/v Zet je raam open voor je toekomst! Kijk ook op PZC Zaterdag 17 februari 2007 I v21 Van Neerbos Bouw- markten BV is met ruim I 5.000 medewerkers de grootste franchisene mer van Intergamma met 145 Gamma- en Karwei bouwmarkten in Nederland en België. Vanuit het hoofdkantoor in Reeuwijk worden de bouwmarkten voorzien van ondersteunende diensten. Voor onze bouwmarkten in Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste BOUWMARKTMANAGERS m/v Als Bouwmarktmanager realiseer je de bedrijfsdoelstellingen, het behalen van de omzet en rendement. Je optimaliseert de bouwmarkt processen en coacht de medewerkers om te komen tot een goed teamresultaat. Wij verwachten van een Bouwmarktmanager leidinggevende capaci teiten en meerjarige ervaring in de retailbranche. Je beschikt over HBO werk- en denkniveau. Wij bieden een uitdagende functie in een groeiende organisatie. Naast een prettige werkomgeving bieden wij ook opleiding- en ontwikke lingsmogelijkheden en een goed arbeidsvoorwaardenpakket. vww.karwei.nl ASSISTENT BOUWMARKTMANAGERS m/v Als Assistent Bouwmarktmanager ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de bouwmarkt zoals: personeelsplanning, verkoopresultaten, logistiek proces, winkelbeeld en assortimentpresen taties. Wij verwachten van een Assistent Bouwmarktmanager leidinggevende capaciteiten en ervaring in de retailbranche. Je beschikt over MBO werk- en denkniveau. Wij bieden een uitdagende functie in een groeiende organisatie. Naast een prettige werkomgeving bieden wij ook opleiding- en ontwikke lingsmogelijkheden en een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Heb je interesse Stuur dan je brief met c.v. naar: Van Neerbos Bouwmarkten BV. T.a.v. dhr. H. de Ruijter, o.v.v. Zeeland. Postbus 580, 2800 AN Gouda. Telefoon: 0182 - 506000. Email: wervingmanagement@vnb-diy.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Badhotel Domburg ligt direct aan duin en bos en beschikt over 116 ruime kamers, diverse vergaderzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, bibliotheek, terras, wellness center en Vitaaiinstituut Sakyno. Zie ook onze site www.badhotel.com Ter versterking van ons vaste team zoeken wij voor een jaarbetrekking: een ZELFSTANDIGWERKEND KOK m/v Deze serieuze kandidaat beschikt over een vakdiploma, is gewend met verse producten te werken en is inzetbaar op de diverse parti's. Voor het komende zomerseizoen zoeken wij: een HULP KOK m/v Wij zoeken iemand die ons enthousiast komt helpen in de restaurantkeuken of de kleine keuken; een leuke functie voor iemand die later verder wil in het koksvak of daar al voor leert. een MEDEWERKER AFWAS m/v Wij zoeken een enthousiaste medewerker, die in principe overdag of in de middag avond ingezet kan worden. MEDEWERKERS KAMERSCHOONMAAK m/v Werk je graag zelfstandig en ben je precies, dan is dit een baan voor jou! een gastgerichte BAGAGIST/PICCOLO m/v Je bent representatief en spreekt goed Duits. gemotiveerde MEDEWERKERS BEDIENING m/v ontbijt bar terras restaurant Goede spreekvaardigheid van de Duitse taal is gewenst. Jeugdige medewerkers kunnen wij een volwassen salaris aanbieden; wij laten je graag de voorwaarden weten. Voor alle functies geldt: eigen vervoer is gewenst. Vraag ons sollicitatieformulier tijdens kantooruren aan via telefoonnr. 0118-588804 of via hdevisser® badhotel, com of solliciteer 'on-line' via onze site www.badhotel.com vacatures. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Roegiers Glas staat bekend om haar glasproducten en de glasbreukservice. Ook voor zonwering, kunststof en aluminium kozijnen, garagedeuren en rolluiken kan men bij Roegiers terecht. Het bedrijf hecht aan het leveren van hoogwaardige kwaliteit. Niet alleen technisch, maar ook in de wijze waarop de vakmensen met klanten omgaan. Voor alle projecten is meedenken met de klant van cruciaal belang. Roegiers Glas werkt nauw samen met de andere bedrijven uit de groep, te weten: Meesters de Koeijer (schilderwerk en onderhoud) en Sunlux Zeeland (zonweringen). N Roegiers Glas zoekt: Als glaszetter verricht je zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden die verband houden met het beglazen van onder andere woningen en gebouwen voor particulieren en bedrijven in de nieuwbouw-, verbouw- en onderhoudssector. Vanzelfsprekend kun je goed met klanten omgaan en heb je hart voor je vak. Iedere keer ben je weer in staat een goed stuk vakwerk af te leveren. Als kozijnmonteur verzorg je zelfstandig de demontage, montage en het afwerken van kunststof, houten en aluminium kozijnen. Omdat je voornamelijk aan het werk bent voor de particuliere sector, is een klantgerichte instelling erg belangrijk. Bouwkundig inzicht, goede timmervaardigheden, handigheid en secuur werken zijn eigenschappen die je bezit. Voor beide functies geldt: Minimaal driejaar werkervaring in een vergelijkbare functie Een goed gevoel voor kwaliteit en nauwkeurigheid In staat zijn om zelfstandig projecten uit te voeren Een klantvriendelijke, servicegerichte instelling Een enthousiaste en gemotiveerde kijk op de functie In het bezit van rijbewijs B Wat bieden wij jou? Een goede werksfeer Werken in een jong, gedreven en collegiaal team Een zelfstandige functie Werken dicht bij huis Een goed salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze vacatures kun je telefonisch contact opnemen met Antwan de Punder: 0113 577220. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan zo snel mogelijk een sollicitatiebrief, via e-mail: a.depunder@meestersdekoeijer.nl of per post: Postbus 112, 4460 AC Goes (zet 'vertrou welijk' op de envelop). Alle sollicitaties worden uiterst vertrouwelijk behandeld. Sunlux^ Zeeland www.sunlux.nl meesters4^^ dekoeijer www.meestersdekoeijer.nl Glashelder, www.roegiers.nl ZEEL AND Technocentrum Zeeland is een onafhankelijke intermediaire organisatie die zich richt op het mede oplossen van regionale knelpunten die bestaan tussen het technisch (beroeps) onderwijs en de arbeidsmarkt. Het Technocentrum bevordert de kennisuitwisseling tussen bedrijven en onderwijs en promoot technische beroepen bij jongeren. Hoofddoel is de aansluiting van het technisch onderwijs op de behoefte van de arbeids markt te verbeteren. Voor meer informatie verwijzen wij naar onze website www.technocentrumzeeland.nl Het Technocentrum Zeeland is op zoek naar een administratief medewerk(st)er, voor 0,8 tot 1,0 FTE per week. Omschrijving taken: verwerken van cijfers notuleren van vergaderingen actueel houden van de website (via beheermodule) voeren van projectadministratie mede organiseren van bijeenkomsten verrichten van PR-werkzaamheden uitvoeren van administratieve werkzaamheden Functie eisen: MBO diploma niveau 4 zelfstandig kunnen functioneren kennis van Excel, Windows, Outlook etc. accuraat kunnen werken klantgericht zijn in een (klein) teamverband kunnen rken guc^ beheersing van de Nederlandse taal Salarisindicatie: Schaal 5 (met een mogelijke uitloop naar schaal 6) van de CAO BVE. U kunt uw sollicitatiebrief cv voor 5 maart a.s. richten aan: Technocentrum Zeeland Postbus 15 4380 AA Vlissingen Inlichtingen: dhr. M.L.M. Cardon, 0118-48 68 10.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 105