y Algemeen medewerker (m/v) ir randstad QJobTrack.nl V kijk voor meer banen op www.randstad.nl v20 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op thermphos is voor haar hoofdvestiging in vlissingen op zoek naar een ambitieuze Junior process engineer en een gedreven Senior process engineer de werkzaamheden Voor een aantal van onze fabrieken in Vlissingen is de groep Process Development Support actief. De belangrijkste taken behelzen: Verbetering van productieprocessen; leidinggeven aan technologische verbeterprojecten Onderhouden en uitbouwen van proceskennis Voor de senior process engineer geldt daarnaast dat de coördinatie van projecten tot het takenpakket behoort. wat verwacht thermphos van jou? Een academische opleiding chemische technologie. Voor de junior functie komen ook eventueel HBO'ers in aanmerking De senior process engineer beschikt over minimaal 5 jaar relevante ervaring in de chemische industrie De junior process engineer heeft bij voorkeur enige werkervaring, maar strikt noodzakelijk is dat niet Eigenschappen als initiatief, overtuigingskracht, gerichtheid op resultaten en een goed vermogen te plannen en organiseren worden op prijs gesteld Verder verwachten wij bereidheid tot reizen en werken in buitenlandse vestigingen Daarnaast mikken wij op doorgroeipotentieel voor toekomstige managementfuncties Goede beheersing van het engels is noodzakelijk wat heeft thermphos jou te bieden? Een uitdagende functie met voldoende doorgroeimogelijkheden. Je werkt mee aan het wereldleiderschap van onze organisatie in de chemische branche met name fosfor, fosforderivaten en fosfaten. Hierdoor functioneer je in een dynamische en resultaatgerichte organisatie met een goed salaris en met een bijzonder aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Dees Lijmbach, Technical Manager (0113-689532 of 0651337106) of David Newton, Manager R&D (0044860232691) zijn graag bereid nadere inlichtingen te geven over beide functies. Heb je interesse in een van beide functies? Dan verzoeken we je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk te solliciteren. Je kunt je brief sturen aan Bruno Houben, Manager P&O, Postbus 406, 4380 AK Vlissingen. Je kunt ook per e-mail reageren: bruno.houben@thermphos.com. Reacties van acquisitiebureaus naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. N.B.: een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. thCTmPhOS De Stichting Proefboerderij Rusthoeve exploiteert in Colijnsplaat een onderzoekslocatie waar praktijkgericht onderzoek wordt uitgevoerd voor de sectoren akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt. Proefboerderij Rusthoeve is tevens voorbeeldbedrijf Agrarisch Natuurbeheer voor de Provincie Zeeland. Op 10 ha van het totale bedrijfs- areaal van 92 ha wordt biologisch geteeld. Opdracht gevers zijn o.a. bedrijven in toelevering en afzet, overheidsinstellingen, PPO-WUR etc. Proefboerderij Rusthoeve stelt zich ten doel om de komende jaren verder uit te groeien tot een Regionaal Kenniscentrum. Momenteel is er op ons bedrijf plaats voor een Functie-omschrijving Binnen het bedrijf word je met name ingezet voor de uitvoering van de praktijk werkzaamheden zoals grondbewerking, gewasverzorging en oogsten. Daarvoor beschikt Rusthoeve over een goed geoutilleerd bedrijf waar veel werkzaamheden in eigen beheer worden gedaan. Tot het takenpakket behoort ook het technisch onderhoud aan de werktuigen en (proefveld)machines. Eveneens zul je ingezet worden bij de aanleg en het onderhoud van de proef- en demonstratievelden. Je werkt, samen met collega's, in een plezierige omgeving waar het leveren van kwaliteit centraal staat. Functie-eisen MBO-niveau Kennis van de akkerbouw en/of de groenteteelt in de vollegrond Goede communicatieve en sociale vaardigheden In bezit van spuitlicentie Interesse voor techniek Zonodig bereid om zich te vestigen nabij het bedrijf Aangeboden Een veelzijdige functie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Standplaats: Colijnsplaat Sollicitatie: Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: De heer ir. G. van der Schelde, directeur, Postbus 46, 4460 BA Goes, Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de directeur (tel. 0113 - 247700 ZLTO Goes) of bij de algemeen bedrijfsleider, de heer Th. Heijboer (tel. 06 - 13662112) JU zoekt een baan WIJ zoeken voor Varian de functie het profiel de aanbieding solliciteren Randstad zoekt voor Varian diverse assemblagemedewerkers. Varian is een internationaal georiënteerd en groeiend bedrijf en houdt zich bezig met het ontwikkelen en produceren van specialistische meet-/analyseapparatuur. Kijk voor bedrijfsinformatie op www.varianinc.com assemblagemedewerker (m/v) Als assemblagemedewerker houd je je bezig met het in elkaar zetten van (onderdelen) van meet-/analyseapparatuur. Dit gebeurt aan de hand van werktekeningen en vraagt een nauwkeurige werkwijze. Je beschikt over een technische opleiding op lts-niveau (metaal/elektro) en hebt bij voorkeur ervaring met fijnmechanisch assemblagewerk. Als persoon ben je flexibel, enthousiast en ben je een echte teamplayer. Wanneer de samenwerking goed bevalt betreft het een functie voor langere tijd. Het betreft een leuke functie met goede werkomstandigheden binnen een enthousiast team. De werkzaamheden zijn voor 36 uur per week en in dagdienst. Herken je jezelf in bovenstaand profiel, bel ons dan voor meer informatie of om direct te solliciteren. Randstad Techniek Louise van 't Hof Beenhouwerssingel 3 4331 RK Middelburg louise.van.t.hof@nl.randstad.com (0118) 68 00 60 4 VARIAN Thermphos International B.V. is een moderne multinational in de fosforchemie. Onze pro ducten worden toegepast als grondstof in onder meer genees middelen, levensmiddelen en schoonmaakmiddelen. Verder heeft het bedrijf vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland, Argentinië en China. Wereldwijd werken er ongeveer 1150 medewerkers bij Thermphos International en haalt het bedrijf een omzet van 480 miljoen Euro. In Vlissingen zijn ongeveer 450 mensen betrokken bij de pro ductie, marketing en verkoop van fosfor en daarvan afgeleide producten. Voor meer informa tie zie: www.thermphos.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 104