f» werken )ijpaauwe Fa.Markusse Zn. Loon- en grondverzetbedrijf Banen lid cliëntenraad voorzitter cliëntenraad henk&ingrid O JobTrack.nl vanderkooij leidinggevend verkoopmedewerker m/v topverkoper binnenhuisadviseur/stylist Kojo Engineering Tekenaar/ Constructeur Werktuigbouw/ Piping Gevraagd AUTOTECHNICUS GARAGE I EERMAN KRAANMACHINIST Kijk op: www.kojo.nl Al 25 jaar betrouwbaar! v1 8 I Zaterdag 17 februari 2007 PZC Kijk ook op Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde Met ca. 72 medisch specia listen en 1300 medewer kers wordt een breed pak ket tweedelijns gezond heidszorg geboden aan de 114.000 inwoners van Walcheren. De hoofd locatie is gevestigd in Vlissingen; in Middelburg beschikt de organisatie over een buitenpolikliniek. Het ziekenhuis werkt intensief met Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en andere aanbieders van zorg samen. Correspondentieadres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen, tel. (0118) 42 50 00 Ingevolge de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen (WMCZ) functioneert sedert 1 januari 2000 bij Ziekenhuis Walcheren een Cliëntenraad. De Cliëntenraad behartigt de belangen van de patiënten van Ziekenhuis Walcheren. De Raad bestaat uit 5 tot 7 personen. In verband met het vertrek van twee van de leden zijn wij op zoek naar mensen die belangstelling hebben voor de functie van: Doelstellingen van de Cliëntenraad zijn: - gevraagd en ongevraagd opvattingen kenbaar maken en voorstellen doen aan het ziekenhuis over alle aangelegenheden betreffende de patiëntenzorg; - het ziekenhuis adviseren over voorgenomen besluiten van de Raad van Bestuur met betrekking tot het zorgbeleid van het ziekenhuis, plannen tot vernieuwing of ingrijpende verbouwing van het ziekenhuis; - het ziekenhuis adviseren met betrekking tot het bewaken van de zorg voor kwaliteit, patiëntenrechten, privacyreglement, patiënten voorlichting, klachtenbehandeling; - relaties onderhouden met patiëntenorganisaties omtrent boven staande. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - op de hoogte zijn van de actuele ontwikkelingen in de gezond heidszorg; - bestuurlijke ervaring hebben, bij voorkeur in de gezondheidszorg; - aantoonbare affiniteit hebben met de gezondheidszorg; - bereid zijn deel te nemen aan een specifieke scholing, training; - inwoner zijn van de gemeente Veere, Vlissingen of Middelburg; - deelnemen op persoonlijke titel. Van de voorzitter wordt tevens verwacht dat hij/zij: samen met de ambtelijk secretaris zorg draagt voor: - de correspondentie, het beheer van het archief, de melding van ingekomen en uitgegane stukken; - het bijeenroepen van de vergaderingen; - het samenstellen en verspreiden van de agenda van de vergade ringen en de bijbehorende vergaderstukken; - het samenstellen en verspreiden van het verslag van de vergade ringen; - toezicht houden, eindverantwoordelijk zijn, voor de samenstelling van het conceptwerkplan voor het volgende jaar; - toezicht houden, eindverantwoordelijk zijn, voor de samenstelling van het conceptjaarverslag; - de voorzitter, of bij ontstentenis diens plaatsvervanger, leidt de vergaderingen van de Cliëntenraad en draagt zorg voor het naleven van het huishoudelijk reglement van de Cliëntenraad. De leden van de Cliëntenraad ontvangen een passende vergoeding. Uitgesloten voor het lidmaatschap van de Cliëntenraad zijn: - personen die werknemer of medisch specialist zijn van het Ziekenhuis Walcheren; - praktiserende professionele hulpverleners of beroepsbeoefenaren in de (individuele) gezondheidszorg. Informatie: Belangstellenden kunnen voor nadere informatie terecht op de web site van Ziekenhuis Walcheren www.zwv.nl en/of contact opnemen met mevrouw M.A.M. Bergen-Langenberg, voorzitter Cliëntenraad, tel. (0118) 46 17 71 en/of de heer mr. drs. R. Zomer, voorzitter Raad van Bestuur, tel. (0118) 42 53 83. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke reactie voor 1 maart 2007 richten aan de Raad van Bestuur, o.v.v. 'Cliëntenraad' of mailen aan: J.H. Broer: j.broer@zzlnd.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. U kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nl of www.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTI6E OMGEVING HU design Wij zijn op zoek naar een minimaal 30 uur per week De geschikte kandidaat kan goed organiseren, werkt zelfstandig en is accuraat. Naast de verantwoording voorde administratie behoort het adviseren van onze klanten tot de taken. U werkt samen met een professioneel team in een dynamische werkomgeving. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging, dan zien wij uw sollicitatiebrief met CV met belangstelling tegemoet. Henk en Ingrid van der Kooij Wolstraat 197 4381 GR Vlissingen Tel. 0118 - 417377 We zijn op zoek naar een Interieur Paauwe werkt al sinds 1955 behulpzaam aan interieurs waarin kwaliteit vanzelfsprekend is. In die 52 jaar is het bedrijf uitgegroeid tot een brede onderneming die met collecties van stijlvol klassiek tot ultramodern en alles daar tussenin mensen wil bedienen. En... Interieur Paauwe groeit nog steeds. Iemand die gepassioneerd de meest uiteenlopende woon wensen voor onze klanten weet te vertalen in perfecte en complete interieurs. Met jouw creativiteit, tekentalent en uiteraard vakkennis laat je onze klanten ervaren wat topservice is en waarom ze voor Interieur Paauwe moeten kiezen. Wij bieden je een inspirerende werkomgeving met professionals met dezelfde passie voor klanten en boeiende intererieurs. Een prima salaris met goede arbeidsvoorwaarden waar eigen initiatief gewaardeerd wordt. Heb je interesse? Stuur een bondige brief met relevante werkervaring aan Interieur Paauwe, Johan Paauwe Zuidweg 203 4316 LB Zonnemaire Zuidweg 20a Zonnemaire (vlakbij Zierikzee) 0111 401318 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.interieur-paauwe.nl ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118- 411042 o ELEKTROTECHNIEK o INSTRUMENTATIE r. INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW PIPING BOUWKUNDE CIVIEtE TECHNIEK Wij zijn per direct op zoek naar een: met APK bevoegdheid die: gemotiveerd is zelfstandig kan werken klantvriendelijk is bereid is tot het volgen van cursussen Ben jij de persoon die wij zoeken? Schrijf of mail Garage MEERMAN t.a.v. W. Steketee-Meerman Korenbloemlaan 1 4341 JD Arnemuiden 0118-60 20 23 info@garagemeerman.nl Wij zijn een BOVAG-bedrijf met verkoop en reparatie van alle merken www.garagemeerman.nl Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde, zelfstandige, fulltime die ons team komt versterken Bij voorkeur beschik je over een MBO-denkniveau, enige jaren werkervaring is een pre. Daarnaast beschik je over goede con tactuele eigenschappen en ben je bereid om de handen uit de mouwen te steken. Je bent in het bezit van het VCA-diploma en eventueel vakgerichte diploma's. Je schriftelijke sollicitatie kun je opsturen naar: Fa. J. Markusse Zn. Kerkring 7, 4444 AB 's-Heer Abtskerke. Tel. 0113-311363

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102