Familieberichten 28 I Vrijdag 16 februari 2007 PZC sd Vóór meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Te! 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Karei Mast in de leeftijd van 60 jaar. Rilland: Roelof en Marie Mast-Westdorp Marion en Hugo Bauer-Mast Rowan, Kylie Robert Mast en Marieke Zwemer Thijs, Marije, Joost Piet en Ploni Mast-Kot Jeannette en Shaun O'Riordan-Mast Tom, Chris Robert en Joan Mast-Wickremasinghe Rilland, 14 februari 2007 Correspondentieadres: Fam. P. Mast A. ButijnWeg 99 4411 BW Rilland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden ge houden op maandag 19 februari 2007 om 13.00 uur in de zaal van de 'Levensbron'. Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovenge noemde zaal. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden heeft de Heere van onze zijde weggenomen mijn schoonzoon, onze zwager, oom en oudoom Leen de Waal Bruinisse: L.v.d.Bos (in liefdevolle herinnering) E.v.d.Bos-Kik Bruinisse: j.v.d.Bos C.C.v.d.Bos-Dooge Oosterland: W.E.Biemond-v.d.Bos L.W.Biemond (in liefdevolle herinnering) Sirjansland: A.C.Bolier-v.d.Bos M.C.Bolier (in liefdevolle herinnering) Bruinisse: C.W.v.d.Bos M.C.B.v.d.Bos-Bolle Bruinisse: W.C.v.d.Bos S.v.d.Bos-Bouwman Nieuwerkerk: I.J.v.d.Bos E.W.v.d.Bos-Braam (achter-)neven en (achter-)nichten Bruinisse, 14 februari 2007 Verdrietig zijn wij na het ontvangen van het bericht dat Willem van Zweden overleden is. Dhr. van Zweden was samen met zijn vrouw vele jaren een graag geziene gast op onze camping. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, familie en vrien den veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Ook wij zullen hem missen. Familie van Oost en medewerkers Camping De Wijde Bliek, Renesse Waar de meeuwen schreeuwen boven het golfgedruis.... Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht; je hebt je taak volbracht. Adrie bedankt voor alles, we zullen je voor altijd missen. Dat je moge rusten in vrede. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa, opa, over-opa en oom Adriaan Riemens echtgenoot van D.J. Riemens-van Boven 14 mei 1932 t 14 februari 2007 Vlissingen: D.J. Riemens-van Boven Domburg: André en Wendelien André, Hester, Maud Debora en Wouter Vlissingen: John en Nokkie Nathalie, Matthew Middelburg: Hans, Karin Vlissingen: Jan en Marijke Joosse Elvira Kenau Hasselaarstraat 149 4382 AH Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 19 februari om 13.30 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er vanaf 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in Grand Hotel "Arion", Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve pa Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment, het wilde niet meer.. André en Wendelien Het doet zo'n pijn om geen kind van iemand meer te zijn. Een basis om bij terug te komen wanneer het leven niet strookt met je dromen. Het doet zo'n pijn omdat pa er nu niet meer is, die onvoorwaardelijk van ons houdt zoals we zijn. John en Nokkie Mijn vader, heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man... Hans Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze medebewoner de heer Adrie Riemens Wij denken aan hem terug als een gewaardeerd vereni gingslid en wensen zijn vrouw en (klein)kinderen alle sterkte toe. Bestuur en Leden WE Residence Banckert Ons bereikte het droevige bericht dat op 9 februari 2007 plotseling is overleden onze oud- collega Mevrouw A.M. Passieux Mevrouw Passieux was jaren adjunct-directrice op onze school en heeft in die tijd veel voor onze school en de leer lingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Sectordirecteur vmbo 15 februari 2007. Geheel onverwachts is op woensdag 14 februari 2007 over leden Paulus Stefanus Lekatompessy (Tata) in de leeftijd van 79 jaar. Almere: Butje, Paul-Eli Culemborg: Emma, Jacyntha Harry Oost-Souburg: Rina, Peter, Edgar Den Haag: Lena Assen: Wim en Ona IJsselstein: Oni en Irene Culemborg: Ikus Aartje en Lies Paul en Ans Oom Anis en tante Roos Oost-Souburg, Kromwegesingel 203 Tata is opgebaard in Rouwcentrum "Overtoom" aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar gelegenheid is afscheid van hem te nemen op vrijdag en zaterdag van 20.00 uur tot 2130 uur. De vertroostingsdienst zal worden gehouden op zondag 18 februari 2007 om 20.00 uur in de Molukse kerk "Beth Che- rem". Burg. Stemerdinglaan 123a te Oost-Souburg. De uitvaartdienst vindt plaats op maandag 19 februari 2007 om 11.00 uur in voornoemde kerk en de begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de Begraafplaats te Oost- Souburg. Geen bloemen Dengan merasa berduka atas nama kami sekeluarga f Lekatompessy-Suitela, Van Dalum dan Vingerhoed, oleh karena kehilangan Suami, papa, papa mantu dan opa kami Paulus Stefanus Lekatompessy Lahir 13 juni 1927 di Latuhalat, Indonesia dan meningg-; dunia 14 februari 2007 di Vlissingen. Jang meninggal di simpan di Rouwcentrum Overtoom, V Dishoeckstraat 620 di Vlissingen. Kesempatan untuk a— pataé dari djam 20.00 sampai djam 21.30. Malam penghiburan di Geredja Maluku "Beth Cb| Burg. Stemerdinglaan 123a di Oost-Souburg hari djam 20.00 dan hari Senin kebaktian djam 11.00 itu djam 14.00 majat sudah dikuburkan. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een bijzondere man. We zullen je missen, Leendert de Waal Jaap Rianne en Mika Sjoerd Bertus Thijs Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze oud-firmant en werkgever L. de Waal Namens de Waal Padmos B.V. H. Hoogerheide T.A. Hoogerheide J.P. v. Brussel Bruinisse, 14 februari 2007 Als een stralende ster sta je nu aan de hemel. Stralend kijkje op mij neer. Zo zal je in mijn herinnering blijven, telkens als ik naar boven kijk, keer op keer... Andréetje Lieve opa ooit staan we weer samen op de dansvloer te swingen. Ik hou van je. Liefs Bora Veel fijne herinneringen verzacht^ Voorgoed uit ons midden, voov André, Heg'fl- Opa Paul Rust zacht. Manasse, Refaja, Verdrietig zijn wij do^ schoonzus en tan' Ja**. We,7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40