imilieberichtt 7 de G 30 Donderdag 15 februari 2007 PZC Aan hen die ik tekort gedaan heb, vraag ik om vergeving. Degene waarvan ik veel liefde mocht ontvangen en aan wie ik ook liefde mocht geven, dank ik. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en opoe Margaretha de Koning - Brouwer weduwe van Adriaan de Koning t levenspartner van Cees Menheere f op de leeftijd van 82 jaar. Dré en )oke Jan en Rini PierenThinka Annie en Tini Nelly en Lou Tannic t Ko en Riet Jan en Carla Ad en Dian Cees en Constance Kitty Jan en Elly Corrie en Martin Kleinkinderen en achterkleinkinderen 13 Februari 2007 Zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64. kamer 514, Goes Correspondentieadres: Coxstraat 92,4421 DB Kapelle Onze moeder, oma en opoe is opgebaard in haar eigen ka mer in het Gasthuis. Daar is gelegenheid tot afscheid ne men donderdag 15 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 16 febru ari om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Lieve Oma Juist nu je niet meer bij ons bent. zul je altijd bij ons zijn. Rust zacht. Sacha, Ruben, Mart en Daan Kevin, Jeanine en Anne psalm 90 17 Ontroerd vernomen wij van het toch nog onverwacht overlij den van Dhr. Jacobus Sinke Tot aan zijn ziekte heeft hij een belangrijke rol vervuld binnen het pastoraat van onze gemeente. Wij zijn dankbaar voor zijn inzet en betrokkenheid. De bezoeken en het luisterend oor voor velen, laten een grote indruk achter. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en allen die hem zullen mis sen Gods nobijneid en krocht toe. Namens de Protestantse gemeente te 's-Heerenhoek Nieuwdorp A. Blok, praeses I. Steenblok, scriba Met verdriet nomen we kennis van het overlijden van Ko Sinke Als secretaris van het C.J.V. (YMCA) leerden velen hem kennen als een gedreven en inspirerende persoonlijkheid. 'Ome Ko' zorgde voor vrolijkheid en diepgang. Engel en Corrie Reinhoudt 's-Heerenhoek De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren. Psalm 23) Ons bereikte het droevige bericht dot overleden is, dhr. J. Sinke Hij is jarenlang actief betrokken geweest in onze gemeente als pastoraal werker. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods nabij heid toe. Kerkenraad en leden van de V.E.G. Nieuwvlietc.a. be o Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72