O Familieberichten i te 28 I Donderdag 15 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076 5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Na een kortstondige ziekte heeft de Heere van onze zijde weggenomen mijn man, onze vaderen opa Leendert de Waal in de leeftijd van 60 jaar. Bruinisse. T. de Waal-van den Bos Oosterland. Liseth Bruinisse, Anja en Richard Bruinisse, Marian en johannis Noah 14 februari 2007 Deestraat 17 4311 BE Bruinisse Gelegenheid lot condoleren vrijdag 16 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de kerkzaal van de Ger. Gemeente in Nederland, Schoolstraat 13 te Bruinisse. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. De Heere gaf grote blijdschap in ons gezin Dankbaar en met stille verwondering mochten we uit Zijn hand een dochtertje en zusje ontvangen Jozina Johanna Jaeoba We noemen haar Charlotte geboren op 13 februari 2007 (an Boone en Erika Boone-Ketting Alice en Anna Christinastraat 14,4414 BD Waarde lel. 0115-384828 Bedroefd, maar ook dankbaar dal hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dai na een kortstondige ziekte is overleden Leen de Waal Onze broer, zwager en oom Steven. Maijolijn en Sandra Bruinisse, 14 februari 2007 Lieve Martien Langzaam ben je weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je wat ontnomen Dat deed jou en ons heel zeer Het is een gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn. We wensen Sandra en alle familie en vrienden heel veel sterkte toe. Ruud en Netty. Jim en Joëlle Verdonk "Oma" van Houwelingen Jan en Nelly Bakker. De zandloper is doorgelopen en keert zich niet meer om. Martien Sylvain Diane Wouter Ingrid Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet heb ben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaar deerde lid van voetbalvereniging SV Ouwerkerk Martien Binnekamp Zijn toewijding, vriendschap, enthousiasme en warmte zul len wij voor altijd missen in onze voetbalvereniging. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Sandra en naaste familieleden. Wij wensen hun heel veel sterkte toe. Namens bestuur en leden sv Ouwerkerk De tijd was te kort, Slaap Zacht. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, nemen we afscheid van Martien, Wij wensen Sandra, Else en Wim. Pelle en Esther en andere dierbaren heel veel sterkte toe de komende tijd. Namens de Oranjevereniging "Prinses Beatrix' Diane, Petra. Marianne, Cornelie, Leanne Mireille, Elly, Herma Cecilia Ouwerkerk, 13 februari 2007 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u met verslagenheid kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus van den Adel in de leeftijd van 70 jaar. A.M. van den Adel-Koster Jeannette en Wim Sinke-van den Adel Marjolein en Huub, Julia Coen en Josien Niels Corrina en Frans Lokerse-van den Adel Marina Sjaak Peteren Carolijn van den Adel-Abrahamse Jens 14 februari 2007 Nieukerckestraat 26 4413 EM Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.A.W. Boon, wordt D.V. zaterdag 17 februari om 13.00 uur ge houden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 12.30 uur in de zaal bij de kerk gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Geen toespraken. Na een ernstige ziekte is door de Heere uit ons midden weg genomen onze zwager en oom Marinus van den Adel echtgenoot van A.M. Koster Kapelle: Leny Knook-Koster Rien Knook Neven en nichten uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingcn Telefoon: 0118-413417 Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl sd Zo dapper en strijdlustig zul je bij ons blijven Verdrietig geven wij u kennis dat na een kortstondige en ernstige ziekte is overleden onze lieve vader en opa Willem van Zweden Sinds 17 oktober 2005 weduwnaar van Maria van de Velde in de leeftijd van 72 jaar. Johan en Jeanny Frans Margriet Marjan' Goes, 13 februari 2007 Correspondentieadres: Kaslanjestraat 299,4462 VD Goes Zaterdag 17 februari zal om 11.00 uur een bijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uil om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condole ren. Wij willen het verplegend personeel, artsen en vrijwilligers van "Ter Valcke" afd. Palliatieve zorg hartelijk dankzeggen voor de liefde\'olle verzorging. Eenieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Willem van Zweden Goes: Fam. Kole-van de Velde Wolphaartsdijk: Fam. de Wild-van de Velde Goes, 13 februari 2007 Na een buitengewoon goed en plezierig leven, neem ik af scheid van iedereen die ik op mijn levensweg tegenkwam. Bedankt allemaal. Geniet zoals ik genoten heb. Jeanne Passieux in vroeger tijden juffrouw Passieux Goes, 9 september 1950 t Breda, 9 februari 2007 De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriendin, lid van het eerste uur en oprichtster van de damesdagcommissie Jeanne Passieux Wij wensen haar familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Ons bereikte het bericht, van het plotseling overlijden van ons lid Jeanne Passieux Spontaan, doch onopvallend spande zij zich in voor onze vereniging. Jeanne, we zullen je missen. Bestuur en leden van klederdrachtgroep "Mooi Zeeland" Met droefheid namen wij als RPCU kennis van het nog on verwacht overlijden van Willem Dekker Vanaf de oprichting in 1971 heeft hij gedurende 25 jaar lang als bestuurslid deel uitgemaakt van onze Rechts Pro testants Christelijke Unie (RPCU) in Vlissingen. Met veel waardering denken wij terug aan zijn inzet voorde plaatselijke politiek en zijn accuratesse in het beheer van de financiën. Wij bidden zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie Gods ondersteuning toe in het dragen van dit ver lies. Namens de RPCU C.M. Uijl. voorzitter M. Wisse-Minderhoud, secretaris A.v.d.Jagt, penningmeester C.H. Kapaan, fractievoorzitter Vlissingen, 14 februari 2007.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62