Zeeland uniek orgel Koorkerk Domburg verwerpt verhuizing van school Alarmnummer leidt naar Amsterdamse kroeg I j Omega Combi: i D 3 halen 2 betalen! Essentiële vetzuren S 3-6-9 in 1 capsule. DE RODE PILAREN I Thuis in... Wpzc Dinsdag 13 februari 2007 23 door Henk Postma DOMBURG - De Domburgers keren zich massaal tegen de verplaatsing van basisschool De Golfslag naar het voormalige voetbalveld. Dat bleek maandagavond tijdens een bijeenkomst die was belegd door de stadsraad. De ongeveer vijftig aanwezigen pleiten unaniem voor nieuwbouw van de school op de huidige plek. De aangepaste plannen van de ge meente Veere voor herinrichting van het Singelgebied kunnen in grote lijnen rekenen op de steun van de Domburgers. Maar dan moet de gemeente afzien van het voornemen om het schoolgebouw te vervangen door woningen. Woningbouw op die plek, precies tegenover het horeca-voorzienin- gen in de Stationsstraat, is vragen om moeilijkheden. Er zal dan al snel geklaagd worden over de la waaierigheid van het uitgaansle ven, stelden de inwoners vast. De horeca-ondernemers vrezen dat ze vervolgens beperkingen krijgen op gelegd. Het idee van de gemeente dat met de bouw van een klein hotel een buffer kan worden gecreëerd, werd als onrealistisch van de hand gewezen. „Want we nemen aan dat het niet gaat om een hotel voor doven en slechthorenden", Voorzitter van de kerkenraad van de Koorkerk B. Viveen begrijpt de voorgenomen verhuizing van de orgelkas niet: „We zijn het eens met de samenvoe- schamperde stadsraadvoorzitter ging van binnenwerk en orgelkas en met de hele restauratie, maar waarom zou dat niet in onze kerk kunnen?" foto Lex de Meester Gepko Prenger. door Emile Calon middelburg - Waterschapsbestuur- der M. Janse probeerde afgelopen weekeinde het alarmnummer van Waterschap Zeeuwse Eilan den te bellen om een klein pro bleem te melden. Tot zijn stom me verbazing kreeg hij echter, na een paar automatische doorscha kelingen, niet de alarmdienst aan de lijn, maar een dame die zich in een Amsterdamse kroeg be vond. Volgens het bestuurslid van het schap wist deze vrouw helemaal niets van het waterschap. Ook kon ze hem niet verder helpen. Pas na twee uur proberen en zoe ken kreeg Janse de juiste persoon aan de lijn, zo meldde hij gisteren tijdens de algemene vergadering van het waterschap. Hij benadruk te dat zoiets niet mag voorkomen. „Want stel je voor dat er echt wat ernstigs aan de hand was ge weest." Dijkgraaf W. Gosselaar was het vol komen met Janse eens. Hij beloof de een onderzoek in te laten stel len naar het voorval. Gosselaar zal het waterschapsbe stuur zo snel mogelijk laten weten wat er het afgelopen weekeind fout is gegaan met het alarmnum mer. Ook gaat hij uitzoeken of het pro bleem een eenmalig voorval is ge weest, of dat er ergens iets structu reel mis is. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland m Nü 150 capsules H van €50,85 voor €33,90! -QMEGA^j j SSfeg Omega Combi: pure visolie lijnzaadolie i teunisbloemolie Drogisterij Kruiderij www.derodepilaren.nl t Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118-615151 www.donrisicobeheer.nl Hypotheken Verzekeringen Pensioenen RISICOBEHEER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 51