Familieberichten 1 6 I Dinsdag 13 februari 2007 PZC Waarlijk, Hij heeft onze krankheden op Zich genomen, en onze smarten heeft Hij gedragen; ..en doorZijn striemen is ons genezing geworden. Jesaja 53 Diepbedroefd om zijn heengaan, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, de len wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem Dekker in de leeftijd van 78 jaar. VlissingenL. Dekker-Jacobse VeereNel Dekker Dennis Lindy Quincy Wilco Peter Domburg: Jan en Annelies Dekker-Wisse Andréa Thomas Myrthe Lewedorp: Ineke Dekker en Ludmila Lovert Vlissingen: Hans en Katrien Dekker-Thoen Daphne 11 februari 2007 Westerzicht 203 4385 AG Vlissingen Woensdag 14 februari is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen van 20.15 tot 21.00 uur. Donderdag 15 februari zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorder begraafplaats te Vlissingen om 12.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. liei'ergeen bloemen Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Greetje van Overbeeke-de Boer 30 januari 1928 f 10 februari 2007 Zoutelande: Bram van Overbeeke Alphen aan de Rijn: Robert en Chantal Christchurch (NieuwZeeland): Henken Marijke Rachel en Paul Paul t Noordervroon 9 4374 AZ Zoutelande Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenking gehouden worden, waar na de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen nemen wij af scheid van onze lieve tante en vriendin Greetje van Overbeeke-de Boer echtgenote van Bram van Overbeeke Jopie v.d. Ven-van Overbeeke Leijntje Goossen-van Overbeeke Ko Goossen Dineke v.d. Berg-de Bree Theo v.d. Berg Yvonne Correljé-Verdam 10 Februari 2007 Enige en algemene kennisgeving Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat na een langdurige achteruitgang is overleden mijn broer, zwager, onze oom en oudoom Thomas Verburg Wissenkerke, t Zierikzee. 13 november 1926 11 februari 2007 Kamperland: Jan en Nel Verburg-Steur Erica en Peter Piet en Marijke Roel en Joke Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis Cornelia Allévoin Zierikzee voorde prima verzorging. Jacobastraat 12 4493 BT Kamperland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 februari van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van het crema torium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden om 11.15 uur in genoemde aula. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Op 10 februari 2007 is op leeftijd van 91 jaar overleden onze lieve, altijd meelevende tante Leine Huibregtse-Huibregtse We wensen Kees, Nettie en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Westkapelle: Kee van Vaardegem-Huibregtse Piet en Corrie Huibregtse-Minderhoud Gouda: Lein en Rina Huibregtse-Minderhoud Achterneven en -nichten 11 februari 2007 Met droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Willem Dekker Wij hopen dat de Heere Leida, de kinderen, klein- en ach terkleinkinderen, de kracht wil schenken om dit verlies te dragen. Domburg: J. Dekker (in herinnering) j. Dekker-Bakker Westkapelle: L. Dekker (in herinnering) N. Dekker-de Witte (in herinnering) Oostkapelle: B. Dekker (in herinnering) S. Dekker-Kaljouw Neven en nichten Vlissingen, 11 februari 2007 Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit onze familie heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Willem Dekker echtgenoot van Leida Jacobse op de leeftijd van 78 jaar Goderich (Canada): Lena Koene-Jacobse Goes: Kees en Annie Jacobse-van den Broeke Oost-Souburg: Jan en Ria Jacobse-Paardekooper Middelburg: Piet en Nel Jacobse-de Visser Oost-Souburg: Chrislien en Cor de Rijke-Jacöbse Kapelle: Mattie van Pagee-Jacobse Meliskerke: Wim en Lenie (acobse-Provoost Driewegen: Lein en Sina Jacobse-Kleinepier Meliskerke: Rinus en Tineke Jacobse-Geertse Apeldoorn: Mia en Gert Timmerman-Jacobse Grijpskerke: Chris lacobse Neven en nichten Vlissingen, 11 februari 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44