0 familieberichten 14 j Dinsdag 13 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Zalig zijn de armen van geest; Mattheus 53 a Met diepe droefheid geven wij u kennis dat ruim 2 weken na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefd zorgenkind, onze allerliefste broer, zwager en oom Adriaan de Bruine in de leeftijd van 49 jaar. Middelburg: A. de Bruine-Lous Werkendam: W.J. Ritmeester-de Bruine C. Ritmeester Rianneke en Arjan Carst, Dieter, Jasmijn Nelleke en Martin Wies Gert en Marcella Dylana Corina en Frans Willemieke en Paul Bram en Jody Cornelis en Anieke Australië: C. de Bruine E. de Bruine-van Zandvoort Nigel, Mitchel Middelburg: C.M. de Bruine-de Bruine A. de Bruine Ko, Adrieke, Bram Arnemuiden: L.L. de Bruine S. de Bruine-Reuben Vincent, Owen 11 februari 2007 Briandlaan 2,4334 GP Middelburg Donderdag 15 februari zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 5 te Middelburg om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere om ca. 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk te Middelburg. Geen bloemen. Toch nog onverwacht vernamen wij het bericht dat. Adriaan de Bruine op 11 februari 2007 is overleden. In de korte tijd dat we hem hebben mogen leren kennen, was hij een vrolijke man die nieuwsgierig was naar alle din gen die om hem heen gebeurde. Hij genoot zichtbaar van de mensen om zich heen. We wensen de familie veel sterkte toe met het verlies van Adriaan. Cliënten en medewerkers locatie Beukenstraat dagbesteding VG het GORS Cliëntenraad dagbesteding de Bevelanden het GORS Een jarenlange strijd tegen een ongeneeslijke en slopende ziekte heeft ze nu verloren. Tot de laatste dag bleef ze hoopvol. Intens verdrietig en tegelijk vol bewondering en respect voor haar moedige strijd, delen wij u mede dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Cornelia Aaltje de Bruijne "Corrie" echtgenote van Pieter van Langevelde in de leeftijd van 61 jaar. Piet van Langevelde Martin en Joke SanneBas Willem-Jan en Wendy Temeuzen, 12 februari 2007 Churchilllaan 682 4532 JB Temeuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 fe bruari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Temeuzen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgeno digd, wordt gehouden op vrijdag 16 februari om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Lieve Corrie.... Al hield je nog zo van het leven je had het niet in eigen hand ongevraagd moest je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant. Rust in vrede. Francois en Astrid de Bruijne-van Zwol Menno en Caroline Temeuzen, 12 februari 2007 Uit het oog, nooit uit het hart. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ome Jaap. Hij laat bij ons een onuitwisbare indruk achter. Bep, Ineke, André en Kees Verdrietig zijn we omdat onze vriend Jaap Stuurman is overleden. Onze gedachten zijn bij zijn gezin dat hem zo liefdevol heeft verzorgd. Magda en Wim Roelse De leerlingen waren zijn kinderen Inspirerend, enthousiast, gedreven, humoristisch Zo herinneren wij ons onze vriend en oud-collega Jaap Stuurman Wij wensen Elly, Erica en Mareille veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het bestuur, directie, medewerkers, ouders en leerlingen van Stedelijke Scholengemeenschap Nehalennia te Middelburg. H.H.Kole, voorzitter Stichting Openbaar VO te Walcheren drs. L.K. de Kraker, rector Nehalennia SSG Dankbaar voor het vele dat hij voor ons betekende, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Theo Bouhof echtgenoot van Jenny de Jong in de leeftijd van 68 jaar. Hij had zo graag willen blijven leven als hij had gekund, maar de ziekte haalde hem in. Hij wilde ons niet missen en wij hem niet. Vlissingen: Jenny Bouhof-de Jong Vianen: Mieke Bouhof Tom, Mark Amersfoort: Rob Westphal Eindhoven: Theo Bouhof Ilse van Kollenburg 11 februari 2007 Groen van Prinstererlaan 9 4384 CE Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 15 februari van 12.00 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum, waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Gelijk het gras is ons kortstondig leven gelijk een bloem is op het veld verheven welsierlijk pronkt zij krachteloos en teer als de wind zich over het land laat horen Dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren men kent en vindt haar standplaats nimmer meer. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid, liefde en humor is na een kort stondige ziekte heengegaan mijn man, onze vader, schoon vader, opa en overgrootvader Pieter Saaman 8 augustus 1929 t 10 februari 2007 Leentje Dina Saaman - Baars Peter en Henny Pierre en Monica, Nelly en Kim Janneke en Jaap Richard en Biancct, Denise, 0? Glenn Dirk en Bianka Dilano, Leroy, Veronique, Christiano Jeanette en Eric, QP Jaimy, Joyce Onze hartelijke dank gaat uit naar allen die hem in de afge lopen tijd met hun liefdevolle zorg omringd hebben. 11 Februari 2007 Zorgcentrum "Gasthuis", kamer420 Kievitlaan 64,4461 RB Goes Mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader is opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 13 februari van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 15 februari om 10:30 uur in de aula van het Gasthuis. Aan sluitend zal om 12:00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna bent u opnieuw welkom in de aula van hel Gasthuis om te condoleren en elkaar te ontmoeten. Geen bloemen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42