familieberichten wa Bedroefd delen wij u mee dat overleden is onze lieve schoonzus Nel Jacobse-Minderhoud Wij wensen kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte met dit verlies. C. Roeleveld-Jacobse C. Jacobse-Sturm A. de Kam M. Roovers S. Minderhoud-Iacobse P. Waverijn-Jacobse Meliskerke, 9 februari 2007 8 Maandag 12 februari 2007 PZC Intens bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Catharina Hendrika Eikenhout-Schrier sinds 12 december 1991 weduwe van Gerard Eikenhout in de leeftijd van 86 jaar. P.L. Hendrikse-Eikenhout B. Hendrikse Judith Kats, 6 februari 2007 Correspondentieadres:Vierbannenstraat 10 4306 BH Nieuwerkerk De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Zeer bedroefd namen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Catharina Hendrika Eikenhout-Schrier Weduwe van Gerard Eikenhout Breskens: J. Schrier E. Schrier-'t Hart Dronten: A. P. Schrier T. F. Schrier-Bareman Haamstede: N. Schrier A. Schrier-Smalheer Spijkenisse: P. Schrier J. D. Schrier-Kramer Sas van Gent: J. B. Verburg-Schrier P. M. Verburg (in herinnering) Kortgene: T. P. van Goudswaard-Schrier B. M. van Goudswaard Neven en nichten Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Zandee echtgenoot van Hendrica Cornelia Bijl *30-10-1931 19-2-2007 's-Gravenpolder: H.C. Zandee-Bijl Kapelle: Anita en Joost Anne, Nienke, Sjoercl, Wietse Kapelle: Mariene en Hans Femke, Lucas Bodegraven: Danny en Truus Baarland: André en Nicole Jasmijnstraat 20,4431 DS 's-Gravenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. dins dag 13 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. woensdag 14 februari om 13.00 uur in de 'Elimkerk', Langewegól te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit de familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Zandee echtgenoot van Riet Zandee-Bijl op de leeftijd van 75 jaar. De Heere ondersteune Riet, haar kinderen en kleinkinde ren in dit smartelijke verlies. 's-Gravenpolder: N. Zandee-Mol Venlo: P. Zandee D. Zandee-Hofhuis Capelle a/d IJssel: B. Zandee-Mons 's-Gravenpolder: A. Zandee S.C. Zandee-de Meester 's-Gravenhage: M. Daudeij-Zandee J. Daudeij Erlinsbach, AG: L.D. Zandee (Zwitserland) E. Zandee-Wildi neven en nichten 's-Gravenpolder, 9 februari 2007 Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve zeer zorgzame man, vader, schoon vader, opi-popi en ouwe opa Pieter Paul van Boven Wemeldinge, t Vlissingen. 31 augustus 1930 11 februari 2007 Vlissingen: Ans van Boven-de Haas Juliëtte en Frank Karina en Joost; Nona Paul Krugerstraat 221 4382 MG Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 15 februari om 13.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 12.45 uur gelegen heid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Psalm 23: "de Heere is mijn Herder" In vol vertrouwen hierop, is in het bijzijn van haar kinde ren, heengegaan onze lieve, zorgzame moederen oma Pieternella Jacobse-Minderhoud weduwe van Jacobus Jacobse in de leeftijd van 76 jaar. Kapelle: Ellen Moerdijk-Jacobse Jan Moerdijk Leonie en Sjako. Chanty-Li fan-Pieteren Mariëlle, jürian. Matt hijs Francis en Wendy, Sven Veere: Suzan Jacobse Meindert Versluis Niels en Maayke Floris en Diana Sanne-Marije en Bennie Middelburg: Coby Schouw-Jacobse Charles Schouw Fonny Dana Philip Zwijndrecht: Corry Theunisse-Jacobse Kees Theunisse Sander Lisa 9 Februari 2007 Wagenaarstraat 6 4351 BC Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 13 februa ri van 20.30 tot 21.00 uur in het rouwcentrum aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 14 fe bruari om 9.45 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterschelde- straat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Veere om 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in "de Korenmaat" aan de Kerkstraat 6 te Veere. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, verzoeken we u deze advertentie hiervoor te houden. Ps. 73: 12 Berijmd 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare her innering aan de liefde die ze ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggeno men onze geliefde zus, schoonzus en tante Pieternella Jacobse-Minderhoud op de leeftijd van 76 jaar. Veere: Suus Matthijse-Minderhoud Adri Matthijse Vlissingen: Adri en Anita Matthijse Sherida en Esra Arnemuiden: Elmaen Jos den Hollander Jeffrey en Ricardo Middelburg: Hanco en Annelies Matthijse Sharon en Anouk Veere, 9 februari 2007 Spreuken - Amsal 15:13 Een vrolijk hart doet het gezicht stralen Hati yang gembira membuat muka berseri-seri Johannis Saija Batavia Jakarta (Indonesië), 02 april 1929 t Middelburg, 09 februari 2007 Vol bewondering zijn wij voor zijn levenshouding, waar mee hij ons met zorg, liefde en opgewektheid tot op zijn korte ziekbed heeft omringd. Iets dat wij een leven lang zullen koesteren. t Lenie Saija-Commee (zijn lieve vrouw in herinnering) Helen Bea en Willem Cbarissa, Danara en Djamai Johnny en Heidi Garrincha, Digenarro en Giannini Lingestraat 30 4335 NZ Middelburg Dinsdag 13 en woensdag 14 februari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het rouw centrum aan de van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid zal er een dienst van Woord en Gebed gehouden worden op don derdag 15 februari om 13.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom John Saija Vlissingen: Familie Hoiting-Commee Goes: Mevrouw Hoogerhoud-Commee Kapelle: Mevrouw Commee-Landman Katwijk: Familie Hout-Commee Neven en nichten Wij zijn verdrietig nu onze lieve, altijd opgewekte oma en overgrootoma is overleden. Sjako en Leonie, Chanty-Li Jan-Pieter en Marielle, Jurictn en Matthijs Francis en Wendy, Sven Kapelle, februari 2007 Wij verloren in één dag onze lieve zus en schoonzus Cora Pasveer-Notenboom Wij zullen haar erg missen. Fientje KIuun-Notenboom Corrie Notenboom-van Riel Zij ruste in vrede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8