Familieberichten TM 6 Maandag 12 februari 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl i Geboren: Niels Martijn van Oosten ■we noemen hem Niels zoon en broertje van Karin Martin en Tessa van Oosten 9 februari 2007 Dorpsstraat 31 4424 CV Wemeldinge En toch - telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit, het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en wat je zei. Met groot verdriet om zijn heengaan, maar met de dank bare herinnering aan de liefde, die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame en fantastische vader, schoonvader en opa Jacob Willem Stuurman Jaap in de leeftijd van 65 jaar. Elly Stuurman - Keen Robert (in herinnering) Erica en Lillie Mareille Raphaël Ferry 4336 GK Middelburg, 11 februari 2007 Baljuwlaan 37 Mijn man en onze vader is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 15 februa ri van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal wor den gehouden op vrijdag 16 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Op verzoek van Jaap lie\>er geen bloemen, maar een gift voor "Stichting Nationaal Fonds tegen Kanker". Hiervoor is een collectebus aanwezig bij het condoleanceregister. Geen bezoek aan huis Ik heb je niet verloren Daarvoor gaf je mij te veel Wat je me zei, blijf ik horen Van wat ik ben, ben jij een deel Ik kan je overal nog horen In wat ik doe, in wat ik laat )ij was en blijft voor mij een zegen Waarvan het spoor steeds verder gaat Lieve papa Ik ben je dankbaar, Voor wat je deed en wat je zei, Voor eeuwig in gedachten bij mij. Bijzondere mensen sterven niet; zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Wij zullen oom Jaap missen. Janny Wit-Leeuwrik Bert en Ria Wit Lisanne en Martijn Ronald en Iris Wit Ruben en Laurence Marco Wit En toen was het stil Onze grote en sterke vriend en collega Jaap Stuurman werd langzaam geveld door een ernstige ziekte. Zijn geest wilde nog zo graag maar zijn lijf kon niet meer. Met ontroering en respect hebben we zijn strijd en liefde volle verzorging door zijn gezin gevolgd. (aap is niet meer op aarde maar wel in ons hart. Het kaarsje blijft branden Oud-gymsectie van Wellinge/ Nehalennia: Jac, lack, Michiel, Heieen en Erik verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Jaap Stuurman Nooit meerHa Bure! fan en Grê Onze gewaardeerde vrijwilliger Jaap Stuurman is overleden. Wij wensen Elly, Erica en Mareille veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Ook wij zullen hem missen. Jammer dat hij niet meer van zijn bezigheden op het Buiten centrum heeft kunnen genieten. Bestuur en medewerkers Buitencentrum Veere Lieve mam, De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Zo kort na het overlijden van haar man, onze vader en opa hebben wij, onverwachts en vol verdriet en ongeloof, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Sien Bouterse-Alburg 6 april 1934 8 februari 2007 Oost-Souburg: Corrie Berger-Bou terse Louis Berger Raymond en Sandra Chantal en Maarten, Jesse Sam, Monique, Rianne Wij bedanken een ieder, met name alle medewerkers van Zorgstroom, die in het leven van mam iets voor haar hebben betekend. Aagje Dekenstraat 41 4381 RN Vlissingen Mam is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 februa ri a.s. van 18.30 tot 20.30 uur op haar huisadres aan de Aagje Dekenstraat 41 De crematieplechtigheid zal op dinsdag 15 februari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bezige handen,nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn zorgzame vriend, mijn geliefde vader, mijn schoonvader Abraham Dignus Grims 15 april 1934 f 9 februari 2007 Middelburg M .G. Veerhoek Stephan Grims en Aischa Eibers Onze dank gaat uit naar Dr. L.G.M. Kerkhofs, Dr. S. Geluk en Dr. K. R. G.S. Boejharat voor de goede zorg. Correspondentieadres: Vuurtoren 2 4334 KN Middelburg Bram Grims is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 13 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op woens dag 14 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het leven is in beweging, het kent geen stilstand. Het is de eeuwigdurende beweging van opgang en groei die de basis van onze evolutie is. Sonia Bos Bram Grims Onze oud-voorzitter is overgegaan naar die andere dimen sie, waarvan hij wist dat hij daar naar toe zou gaan. Bram was voorzitter van onze afdeling vanaf 1993 tot zijn ziekte hem in 2006 noodzaakte deze functie neer te leggen. Wij zullen zijn inzet voor onze vereniging missen, maar weten dat hij ons zal blijven steunen en helpen vanuit die andere wereld. Wij wensen de familie veel sterkte en vertrouwen in de toekomst zoals Bram dat ook had. Namens de Ned. Ver. van Spiritualisten "Harmonia" Joke van de Plasse, secretaris afd. Zeeland Na een kort ziekbed is overleden mijn man, onze vader, opa, mijn broer, zwager en onze oom Coenraad Willem van Schaik 's-Gravenhage, 29 maart 1934 t Goes, 10 februari 2007 In zijn laatste dagen heeft hij hard gevochten, maar heeft hij de strijd niet kunnen winnen. We zullen ons hem herinneren als een eenvoudige man die teruggetrokken leefde. Elizabeth van Schaik-Höfkens Rob en Annie van Schaik-Jorritsma Kristian Stephanie en Nick Ingeborg en Jethro Pascal en Sheila Jolande en George Snaterse-van Schaik Anouk en Willem Milou Joost Alex en Polien van Schaik-Lans An en Jan Tetteroo-van Schaik Mariora Michel en Linda, Noël Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Ter Valckehet Logeerhuis en de afdeling Palliatieve zorg, voor de goede zorgen. Abelenstraat 22 4462 BR Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 februari van I 1.00 tot 11.10 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsbijeenkomst plaatsvinden om 11.15 uur in genoemde aula. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6