EK verdwijnt uit beeld voor Wisse Tim Pleijte profiteert van mindere dag van aanstaand crosskampioen Kevin de Pagter PZC Maandag 12 februari 2007 3 9 hoogspringen over 1 meter 72. Hoewel de presta- titel, gelooft ze niet meer in deelname aan het EK in tie bijdraagt aan het veroveren van de nationale Birmingham. foto Peter Nicolai Meerkampster Yvonne Wisse gaat tijdens het Ne derlands kampioenschap in Gent bij het Delta/Ockenburgh superieur in topper GOES - De driebanders van Delta/Ockenburgh bevestigden za terdag met een 8-o-overwinning op runner up Sportwear uit Doetin- chem hun status van koploper in de eerste divisie. Spoormans draaide bij Hans Jür- gen Kühl meteen de duimschroe ven aan en liet pas los toen het duel in zijn voordeel was beslist. Ronny Daniels versloeg Thorsten Frings, Kees Wittens werkte zich vlotjes langs Wim Vredeveldt en Richard de Bruin deed tegen Karei Brand niet onder voor zijn teamge noten. Sportwear staat nu zes pun ten achter. Alleen Snellen Recy cling, op twee punten, blijft in het spoor van de koplopers. Som wint 800 meter indoorgala Valencia VALENCIA - Bram Som heeft zater dag bij een indoorgala in Valencia de 8oo meter gewonnen. De Euro pees kampioen kwam als nummer twee over de finish, maar de Keni- aan Wilfred Bungei werd als win naar gediskwalificeerd. Som hield de Let Dmitri Milkevitsj achter zich. De twee speelden vorig jaar een hoofdrol tijdens het EK. In Zweden belandde Som in zijn gou den race door duw- en trekwerk buiten de baan en de Let diende een protest tegen hem in. Dat pro test werd niet gehonoreerd. Vlissingse atlete pakt in Gent de Nederlandse titel op de meerkamp. door Tom van Gurp GENT - Ondanks het behalen van de Nederlandse titel meerkamp, lijkt deelname aan het Europees kampioenschap ver weg voor Yvonne Wisse. Er is geen limiet voor het wel of niet toegelaten worden tot de Europese titelstrijd. Een atleet moet uitgenodigd wor den. Er wordt uiteraard wel geke ken naar prestaties. En die zijn waarschijnlijk niet goed genoeg, dacht Wisse gisteren. Toch houdt de Vlissingse atlete nog hoop op deelname. „Als ik Trainingsstage in Kenia werpt zijn vruchten af voor Vlissinger. door Sjaak Sinke MIDDELHARNIS - Dat Kevin de Pag ter van Dynamica de jongste cross- kampioen van Zeeland gaat wor den, stond voor de Pallandtcross in Middelharnis al vast. Maar zater dag had de atleet uit Westkapelle een mindere dag op het zompige terrein van Hernesseroord. Clubge noot Tim Pleijte, afkomstig uit Vlis- singen, profiteerde daar van. De trainingsstage van Pleijte in Ke nia, drie weken geleden, begint zijn vruchten af te werpen. In de het grof moet inschatten, dan denk ik niet dat ik nog een uitnodi ging krijg. Maar je weet het nooit. Misschien dat ik alsnog mee mag doen als er afmeldingen zijn." Op de vraag of het missen van het EK een grote teleurstelling is, bleef Wisse oppervlakkig: ,„Ik vind het wel jammer. Het zou gaaf zijn als ik zo'n kampioenschap mee kon pakken." In Gent, waar gisteren het NK was, presteerde de 24-jarige atlete wisselvallig. Met een totaalscore van 4219 op de vijfkamp bleef ze ruim onder haar persoonlijk re cord van 4356. Dat lag aan tegenval lende scores bij het kogelstoten en de beide springnummers. „Mijn kogelstoten is altijd wisselvallig. beginfase van de bijna tien kilome ter lange cross beperkte hij zich tot het volgend van De Pagter. „Hal verwege de wedstrijd kon ik ver snellen", liet Pleijte na zijn over winning in de stromende regen weten. Hij liet De Pagter achter en boekte zijn tweede zege in de Del- tacrosscompetitie. Zijn achter stand van 52 punten op De Pagter kan hij volgende week in de Kust- cross van Vlissingen echter niet meer goed maken. Hannuël Kramer (Dynamica) be perkte de schade door achter Ro bin Hofland (Dynamica) en Erik Goossen (Scheldesport) naar de vijfde plaats te lopen en zich op de derde plaats in de tussenstand te Het hoogspringen ging in het be gin goed, maar op 1,75 meter ging de balk er dik af (Wisse bleef ste ken op 1.72 meter). Bij het versprin gen had ik twee keer een foute sprong. Ik ging de derde keer iets 'Als ik het moet inschatten, dan denk ik niet dat ik nog een uitnodiging krijg' naar achter met m'n afsprong. Dan lever je automatisch wat in." Als het EK inderdaad niet door gaat, is het indoorseizoen voor Wisse vrij min of meer over. Al leen het NK op de individuele nummers wil ze nog meepakken nestelen. Michel Schrier (Dynami ca) en Arjan Beije (Delta Sport) maken ook nog aanspraak op de derde plaats. Hofland verzekerde zich met zijn overwinning bij de masters voor het eerste in zijn car rière van de Zeeuwse titel. Bij de vrouwen had Sandra de Block weinig moeite om de over winning op de lange cross te pak ken. Haar enige tegenstandster was Lisette Antheunisse (Dynami ca), die op de zes kilometer ruim Tim Pleijte won zaterdag de Pal- landtcross in Middelharnis. Bij de vrouwen was Sandra de Block het snelst. Zij verzekerde zich daardoor van de Zeeuwse titel. op de onderdelen 60 meter horde lopen en hoogspringen. Ook daar is plaatsing voor het EK af te dwin gen, maar dat is volgens Wisse een onhaalbare kaart. „Je moet daar te gen allemaal specialisten", verklaar de ze. Toch was het gisteren lang niet allemaal kommer en kwel. Op de afsluitende 800 meter bleef ze, van begin tot eind, het hele deelne mersveld voor. En daar zat ook een grote naam als Tia Hellebaut bij. Afgelopen zomer werd zij nog Europees kampioene hoogsprin gen en gisteren was ze met afstand Belgisch beste op de meerkamp met volgens Wisse een monsters core van 4877. „Daar wordt ze Eu ropees kampioen mee, als ze mee zou doen." vijf minuten moest toegeven. Door deze overwinning is Sandra de Block kampioen. Ze is de op volgster van Anjolie Engels-Wisse. Op de korte cross pakte voormalig AV'56-loopster Esther Vermeu, nu uitkomend voor Rotterdam Atle tiek, de zege. Ze finishte voor Aniek Aper (RKHAV), die nog één wedstrijd nodig heeft om Astrid den Herder (AV'56) van de leiding te verdringen. Edwin Stolk (Flak- kee) en Paul Kingma (Schelde sport) zijn beiden nog in de race voor het kampioenschap op de kor te cross bij de mannen. Op zijn thuisparkoers was Stolk de sterk ste, maar met 18 punten achter stand is Kingma nog niet verslagen. GERECHTSDEURWAARDERS KANTOOR ZEELAND Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B.J. Meijering d.d. 07-02- 2007 blijkt, dat t.v.v. Bcijsens Zonncvylle Notarissen, gevestigd te Zienkzee. aan J. VEUGELERS, geboren 30-01-1952. /onder be kende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de rechtbank te Middelburg gewezen vonnis van 24-01-2007. Bij dit exploot, waar van J. Veugelers een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som gmd bin nen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes Okken tweede op incourante 1000 meter KARLSRUHE - Arnoud Okken is gis teren bij indoorwedstrijden Karls ruhe als tweede geëindigd op de niet zo vaak gelopen 1000 meter. De specialist van de 800 meter moest alleen de Amerikaan Ber nard Lagat laten voorgaan. Het ver schil na een mooie eindsprint was klein: 2.18,12 om 2.18,75. Op 7 februari 2007 is door W.E.C.A. Lochten, gerechtsdeur waarder te Sluis, op verzoek van Hellen Rosita Reumei. wonende te Utrecht, in deze zaak woonplaats kiezende te Schoondijke, gemeente Sluis aan de Buys Ballotstraat 8-207 ten kantore van voornoemde gerechtsdeurwaarder, een exploot uitgebracht waarbij aan Rignald Edmund Lunes, feitelijk nog inge schreven te Utrecht maar zonder bekende woon- of werkelijke ver blijfplaats in en buiten Nederland, is betekend een proces-verbaal van executoriaal derdenbeslag d.d 31 januari 2007 onder de daarin ver melde derde-gearresteerde, Een afschrift van het exploot kan wor den verkregen bij: Venhorst Lochten Gerechtsdeurwaarders Wijngaardstraat 41 4461 DB GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39