Zoek, Vind... mensen in< .nl Familieberichten 945 walvissen rekenen op jou! 12 I Maandag 12 februari 2007 PZC Haar ziekte heeft zij stil aanvaard vanaf de eerste dag ondanks angst en ondanks pijn was er toch telkens weer een nieuwe dag Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed nog vrij plotseling is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Christina De bo ra Hamelink sinds 7 februari 1986 weduwe van Pieter Bakker in de leeftijd van 81 jaar. Axel: Riet Peter-Christian en Isabel Axel: Sam en Anita Hulst: Ineke Terneuzen: Jaap en Sonja Eric Martijn Hulst: Anja en Frank Axel Santos (Br.): los en Mönica Hulst, 11 februari 2007 Corr.adres: Trumanlaan 10,4571 HZ Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 februari om 10.50 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de kerk. Woensdag 14 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Een speciaal woord van dank aan het personeel van de Blaauwe Hoeve, afd. Meander, voor de liefdevolle verzorging. 'K sla d' ogen naar 't gebergte heen Psalm 121 Gelovend in de Heer is na een werkzaam leven en een kort stondig ziekbed toch nog onverwachts overleden mijn geliefde man en onze geliefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jacobus Koster in de gezegende leeftijd van 86 jaar. Arnemuiden: L.M. Koster-Scheele Arnemuiden: M.C. de Ridder-Koster J. de Ridder Sjaak en Marjan Sjoerd, Jolien Arnemuiden: L. Koster Middelburg: C. Koster Zierikzee: W.K. Schot Onze hartelijke dank gaat uit naar de persoonlijke aan dacht van zijn vrienden en het personeel en vrijwilligers van afd. Molenwater, unit 2 van 't Gasthuis te Middelburg. Onze vaderen wij hebben dit bijzonder gewaardeerd. Middelburg, 10 februari 2007 Derringmoerweg 7 4341 PP Arnemuiden Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum "lobse", Sandenburghlaan 2 te Veere. alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 13 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door de Wel eerwaarde heer Ds. A. Zijlstra, zal worden gehouden op woensdag 14 februari om 10.45 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kleverskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, geliei'e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis Dit jaar worden er 945 walvissen op brute wijze afgeslacht. Daarom voert Greenpeace actie! En dat kun jij nu ook! Surf naar www.qreenpeace.nl/walvis en sluit je aan bij de grootste Greenpeacebemanning ooit! KOM AAN BOORD! Lees en beleef de avonturen van Greenp^ Jetske aan boord van de Esperanza lljderu walvis|acht in de Zuidelijke Oceaan Cht video-weblog vla www.greenpeace.n GReeHPeAcr Heden is overleden onze beste zwager en oom Jacobus Koster in de leeftijd van 86 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: G.Scheele P. Scheele - Durink M. Scheele N. Scheele - lanse t Arnemuiden: L. Scheele neven en nichten Verdrietig hebben wij vernomen dat is overleden onze gewaardeerde buurman Ko Koster Wij wensen zijn familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Familie C. Maljers Familie J. Coppoolse Familie J. Corré Familie. A. Walhout Familie K. Oele Arnemuiden, 10 februari 2007 Tot ons grote verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Leine Huibregtse weduwe van Jan Huibregtse in de leeftijd van 91 jaar. Someren: Kees en Netty Huibregtse Bimmel-Vreeke Someren: Eline en Rudi Amersfoort: Jan-Kees en Cathryn Maasbree: Marjolein en Paul Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum "Simnia te Domburg. Domburg, 10 februari 2007 Zorgcentrum "Simnia" Correspondentieadres: Sijlkensstraat 77 5711 XS Someren Er is gelegenheid tot afscheid nemen van haar op woensdag 14 februari van 11.00 tot 11.30 uur in het "Jeugdgebouw" bij de Ned. Herv. Kerk aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd "Jeugdgebouw". Wij staan niet altijd stil, bij het woord "samen Maar het is een groot gemis, als "samenuit je lei>en is. Met dankbare herinneringen aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het heengaan van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en opa "ouwe" Josias van der Eijk In de gezegende leeftijd van 92 jaar. L.S. van der Eijk-Geervliet Kees en Riza Tamara en Michael Daphne Lenny en Jan Barbara en Marc Marit Rody en Se\>erine Vlissingen. 9 februari 2007 Vredehoflaan 776 4382 CK Vlissingen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op maandag 12 februari om 16.30 uur in cremato rium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Dag lieve Oma, we zullen je missen 'Oma Wouters' je klein- en achterkleinkinderen Bram Monique Amber, Delano, /asmijn Anja& Hans Nan, Sjoerd, Joost Marco Angelique Alex Sandra Yessica, Yannick, Jeremy, Yentel André Suset Tobi, Mart Martin Karin Harmen Kristine Arthur Viola Frederik Rosette Haar plaats is leeg. Haar stem is stil. Een ieder die haar kende, weet wat dit zeggen wil. Voorbereid, maar toch nog onverwacht is van ons heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Helena Jacoba van Hoorn weduwe sinds 15 november 1980 van Johannes Merkus Rosseel Hoek, 20 maart 1908 t Oostburg, 9 februari 2007 Oostburg: J.W. Rosseel M.M. Rosseel-Schouten (in herinnering) Karin en Hanny Iris, Carmen, John Hannie en Fransjan Breskens: W.J. Rosseel P.N. Rosseel-van der Weel Riny en Rinze-Jan Hans en lacinta Xem Middelburg: M.C. Dieleman-Rosseel L. Dieleman Marco Robert en Dicky Sanne Oostburg", "De Burght", kamer 118 Correspondentieadres: Veerhoeklaan 26 4501 AG Oostburg De afscheidsdienst, die geleid zal worden door ds. Ph.A. Beukenhorst, en waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehou den worden op woensdag 14 februari om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Hervormd Kerkcentrum. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen, die zij in verzorgingscentrum "De Burghtte Oostburg heeft mogen onh'angen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onverwachts overleed onze lieve altijd meelevende tante L. Huibregtse-Huibregtse Leine en Willem Kees Rine in herinnering J° Tine en Willem We wensen Kees, Netty en de kinderen veel sterkte toe. Voor de vele blijken van medeleven die wij van allen mochten ontvangen bij het onverwachts overlijden van onze zoon en broer Joop Francke willen wij u hartelijk danken. Breskens, fam. Francke-Volmer Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12