Banen JobTrack.nl 1 Salesadviseur (m/v) en een Buiten di en stadvi seur (m/v) erW00"*8 Zeeuwse Bibliotheek Quality/Production Engineer Tspirk Zaterdag 10 februari 2007 PZC Kijk ook op Wie zijn wij? OAZ subsidieadvies is dé schakel tussen overheid en bedrijfsleven. Wij gaan na welke subsidies er voor uw organisatie zijn, vragen deze aan en zorgen ervoor dat de gelden op de juiste plaats terecht komen. In de wirwar van regelgeving rondom overheidssubsidies is het zelfs voor financiële afdelingen van grote organi saties bijna onmogelijk om alle subsidies optimaal te benutten. OAZ subsidieadvies kent de kanalen; een stuk zekerheid, waar u uw voordeel mee kunt doen. OAZ subsidieadvies Acquisitie n a v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De functie: Als adviseur binnen OAZ subsidieadvies ben je verantwoordelijk voor een correct contact met bestaande en potentiële klanten, speel je in op wensen en behoeften van deze klant en kom je daarin de afspraken na. Je zorgt voor een actieve aansturing van de werkzaamheden voor de klant, werkt hierin samen met de binnendienstadviseur en je streeft naar een lange termijn relatie. Als salesadviseur ligt de nadruk op acquisitie en verkoop van onze dienstverlening bij bestaande en nieuwe klanten. Als buitendienstadviseur ligt de nadruk op relatiebeheer en uitvoer/coördinatie van projecten bij klanten. Wie ben jij? Voor deze functie beschik je over een HBO werk- en denkniveau. Je hebt een aantal jaren ervaring, bij voorkeur in de commerciële praktijk van zakelijke dienstverlening. Wij zoeken een collega die klant- en resultaatgericht is, daadkrachtig, adviesvaardig en beschikt over een gezonde dosis ondernemerschap. Daarnaast ben je stressbestendig en weet je hoe te bewegen binnen de commerciële netwerken. Heb jij het in je? Aanvullende informatie over deze functies worden gegeven door Mark van Nieuwenhuijzen, telefoon 0118-421700. Veel actuele informatie over ons bedrijf is te vinden op onze website. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatie met CV binnen 2 weken naar OAZ subsidie advies t.a.v. Martine Rademaker-Salomé, Postbus 392,4380 AJ Vlissingen of via e-mail: mrademaker@oazsubsidie.nl. www.oazsubsidie.nl H Functie-inhoud: calculeren van projecten op het gebied van hijs- en hefmiddelen en -installaties en het uitbrengen van offertes; maken van tekeningen, werkbeschrijvingen en uitvoeringsplannen. inkopen van materialen en diensten; onderhouden van contacten met opdrachtgevers en leveranciers; financieel afwikkelen van de projecten. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau (bijv. HTS werktuigbouwkunde); kennis van en ervaring met het vakgebied; kennis van en ervaring met het tekenprogramma AutoCAD; mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; contactuele en commerciële vaardigheden; organisatievermogen; stressbestendigheid; zelfstandigheid. Geboden wordt: een uitdagende en afwisselende baan met veel ruimte voor eigen inbreng binnen een gezond en groeiend bedrijf; een interessante werkomgeving; voldoende ontwikkelings- en scholingsmogelijkheden; salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Geïnteresseerd in deze veelzijdige en uitdagende functie? Dan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw H.C. Trouw, afdeling personeelszaken. Voor eventueel aanvullende informatie over le de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met mevrouw J.W. Hollestelle, algemeen directeur. Kijk ook op onze vernieuwde website www.hollestelle.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland, cultureel ontmoetingscentrum en heeft tevens de functie van Provinciale Service Organisatie. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen De Zeeuwse Bibliotheek ontvangt ca. 400.000 bezoekers per jaar, leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen aan particu lieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 180 mensen. In 2007 wordt de rechtsvorm van de Zeeuwse Bibliotheek omgevormd van een gemeenschappelijke regeling naar een stichting. Naar aanleiding hiervan zoekt de Zeeuwse Bibliotheek contact met geïnspireerde kandidaten voor de functie van Lid van de Raad van Toezicht De Raad van Toezicht werkt overeenkomstig de principes van de Cultural Governance- code, adviseert en inspireert de directie en is verantwoordelijk voor integraal toezicht en andere gebruikelijke statutaire taken als: - toezien op het besturen van de organisatie door de directeur; - besluiten over onder andere het jaardocument en over het meerjarig (strategisch) beleidsplan. Bij de samenstelling van de Raad van Toezicht wordt gezocht naar personen die op grond van eigen maatschappelijke positie, achtergrond, kennis en ervaring kwaliteiten inbrengen die de Raad van Toezicht als geheel herkenbaar doet functioneren. Inhoudelijke kwaliteit en innovatie, doelmatigheid en cultureel ondernemerschap, maar ook continuïteit en bestuurlijke transparantie staan hoog in het vaandel van de Zeeuwse Bibliotheek. Graag komen wij in contact met mensen die beschikken over aantoonbare kennis en ervaring op één of meerdere van de volgende onderdelen: - bestuurlijke ervaring in een complexe omgeving; - inhoudelijke belangstelling voor en zich betrokken voelen bij de ontwikkeling van het hedendaagse bibliotheekwerk; - kennis van het maatschappelijke, culturele en wetenschappelijke veld in Zeeland; - kennis en ervaring met het openbaar bestuur, in het bijzonder met het functioneren van gemeentelijke, provinciale en rijks overheden; - kennis en ervaring om op strategisch niveau, onafhankelijk en kritisch met de directie de hoofdlijnen van het beleid te bespreken. Om in aanmerking te komen voor de functie dient men tevens te beschikken over rele vante kennis en ervaring op één of meerdere gebieden: - op financieel gebied, i.v.m. goedkeuring begroting en jaarrekeningen; - op juridisch gebied, met het oog op onder andere rechtsgedingen, overeenkomsten e.d.; - ten aanzien van het leidinggeven aan het management van middelgrote organisaties; - wat betreft werkgeverschap en personeelsbeleid; - op het terrein van het "cultureel ondernemerschap". Kandidaten wonend en/of werkend in Zeeland genieten de voorkeur. De Raad van Toezicht telt minimaal 5 en maximaal 7 leden en vergadert gemiddeld 6 keer per jaar. Naast die vergaderingen vinden er beperkt ad-hoc bijeenkomsten plaats. De Zeeuwse Bibliotheek hanteert voor de honorering van de Raad van Toezicht de nor men van de Provincie Zeeland. Belangstellenden kunnen bij het secretariaat een informatiepakket opvragen: telefoon 0118-654329. Ook de website van de Zeeuwse Bibliotheek www.zeeuwsebibliotheek.nl biedt veel informatie. Voor mondelinge informatie kunt u terecht bij de directeur van de Zeeuwse Bibliotheek, de heer dr. J.A. Brandenbarg, telefoon: 0118-654335. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een motivatie en Curriculum Vitae, graag vóór woensdag 21 februari 2007 zenden aan de directeur van de Zeeuwse Bibliotheek, de heer dr. J.A. Brandenbarg, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg. Ook schriftelijke suggesties voor geschikte kandidaten worden op prijs gesteld. Onze opdrachtgever, Parker Filtration and Separation B.V. in Etten-Leur, telt momenteel 80 medewerkers en is sterk groeiend. Het bedrijf is onderdeel van Parker Hannifin Inc., Cleveland Ohio, met een totale omzet van $10 miljaTd. Parker F&S is een vooraanstaande producent van systemen voor de vervaardiging van stikstof. Daarbij wordt gebruik gemaakt van hoog waardige, gepatenteerde technieken. De systemen worden verkocht aan Original Equipment Manufacturers in de meest uiteenlopende industrieën. Een belangrijke nieuwe toepassing wordt explosie- en brandbeveiliging in de vliegtuigindustrie. Vanaf 2008 zal het product in oude en nieuwe vlieg tuigen worden ingebouwd. Recent is een omvangrijk contract getekend met Airbus, voor het inbouwen van de systemen in alle Airbus toestellen. Om het nieuwe product volledig toepassings- en productiegereed te maken is bij Parker F&S, in samenwerking met Parker Aerospace, een 'dedicated' project groep actief. Ter versterking van dit team zoeken wij namens Parker een m/v Chemisch Technoloog of WTB-er Bijdragen aan een toonaangevende ontwikkeling. Spraakmakend project Hoogwaardige technologie. Zeer succesvolle en groeiende organisatie. Unieke omgeving voor persoonlijke groei Kijk voor een uitgebreide beschrijving op www.ispida.nl bij vacatures Ispida, Postbus 47, 4650 AA Steenbergen. TeT: 06 - 46280964 iiifo@ispida.nl www.ispida.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98